Альбом грудня 2013. Матеріали

This post is also available in Українською мовою

У цьому записі-підготовці до виготовлення альбому грудня пропоную обговорити матеріали для альбому. Я покажу вам те, що планую використати для основи альбому та його декору, а ви в свою чергу покажете в своїх блогах (або розкажите тут у коментарях) те, що плануєте використати ви.

Основна мета цього запису – не відкладати в довгий ящик процес підбору матеріалів, а зробити це до початку грудня.

Перш за все запрошую вас переглянути збірку натхнення на Pinterest – це спеціально підготовлена мною дошка із різноманітними прикладами альбомів грудня від різних дизайнерів.

Альбом грудня 2013. Матеріали

Матеріали для основи альбому

За основу альбому, як і минулого року я планую використати файли для альбомів. На жаль маленьких файлів розміром 10х15 см у мене немає, тому я буду використовувати великі файли від American Crafts та Echo Park.

Один із способів як приспособити такі файли до малого альбому я вже показувала у цьому відео під час проведення спільного проекту по виготовленню міні альбому із кишенями з кальки.

Для цього ж альбому, для альбому грудня, я вирішила не зрізати бокову смужку (смужку кріплення), а використати її за призначенням. Розрізавши декілька файлів із набору Small Variety Pack 1 я отримала наступні комбнації файлів для свого альбому (для цього також можна скористатися файлами із таких наборів: Design F, Design A, для альбому 15х15 см підійдуть файли із набору Design E):

Альбом грудня 2013. Матеріали

Два верхні файли будуть складатися та формувати додаткові розвороти, у складеному вигляді це буде виглядати ось так:

Альбом грудня 2013. Матеріали

Звісно це все поки що лише теорія. Яким чином я поєднаю файли у альбомі та чи дійсно використаю усі 5 варіантів буде видно вже в ході роботи.

Для обкладинки хочу як завжди взяти чипбордову заготовку від Dovecraft – її можна пофарбувати чи задекупажити або якось по іншому урізноманітними. Я ще не вирішила що саме зроблю, поки що найбільше схиляюся до думки покрити її паперовим скотчем та лаком для декупажу.

З чого ви плануєте зробити сторінки вашого альбому?

Прикраси для альбому

Папір | Я перебрала свої запаси паперу та обрала декілька аркушів, що дуже мені подобаються. Окрім цього планую скористатися папером із наборів Polka Dot Party від American Crafts та DIY Shop від Crate Paper. Можливо підберу ще якийсь набір до початку роботи над альбомом. Окрім паперу я також хочу використати кальку, як прозору так і з друком із колекції Flea Market від Maggie Holmes Crate Paper. Її золотий відлив мені страшенно подобається.

Паперовий скотч | Паперовий скотч планую використати минулорічний – у мене дуже великі запаси цього матеріалу, думаю у альбомі грудня буде доречно скористатися великою кількістю скоту. Ним можна щось закріпити та й просто наклеїти для краси.

Чипборд, дерев’яні фігурки, брадси | Я обрала декілька шматочків чипборду для альбому. Я хочу звести кількість цього матеріалу до мінімуму, оскільки він суттєво додає до об’єму альбому, а я не хочу, щоб мій альбом був надто пухким.

Блискітки, паєтки | Нові паєтки від Teresa Collins і старі баночки із блискітками від Martha Stewart – це ті матеріали, які будуть присутні у прошитих кишенях із конфетті.

Наклейки | Із цим видом прикрас я ще зовсім не визначилася. Імовірно буду використовувати те, що буде під рукою. Поки що нічого привабливого на око мені не потрапляло.

Штампи | Штампи для журналінгу, новорічні штампи, написи та просто штампи із маленькими красивими зображеннями – це те, за допомогою чого я буду прикрашати фото. Особливо мені подобається ось цей альбом – безліч прикладів використання штампів.

Мені здається, що окрім традиціних новорічних матеріалів, така річ як альбом грудня повинна також бути доповнена і звичайними не тематичними матеріалами. Врешті решт, про ялинку ми починаємо писати (показувати фото) десь у другій половині альбому. Інші дні заповнені звичайними не завжди святковими, а простими історіями із простого життя.

На даний момент я зібрала усі свої матеріали у спеціальній шухляді. Таким чином усе завжди під рукою та в одному місці (+ таким чином матеріали можна легко перенести в іншу кімнату, якщо мені заманеться працювати над альбомом не за столом).

Альбом грудня 2013. Матеріали

Які матеріали ви плануєте використати для свого альбому грудня? Про які додаткові матеріали слід подумати мені?

Кріплення альбому

Цього року я вирішила спробувати кріпити альбом на кільця. Два або три великих 5 см кільця. Вони більші в діамтері за найбільшу пружину і, для мене, це є головною перевагою. Проте в залежності від товщини готового альбому, можливо в кінці я таки спробую варіант із пружиною (кольорові пружини мені завжди більше подобалися ніж кільця).

Яким чином ви плануєте зробити кріплення?

Чекаю на відповіді до сьогоднішніх запитань або у ваших блогах або ж тут у коментарях до цього запису. Через два тижні (27-го листопаду) ми поговоримо про декор обкладинки альбому і таким чином будемо повністю готові до ведення альбому грудня.

 Loading InLinkz ...

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Яна, спасибо за такие подробные обзоры, ссылки и идеи. У меня будет не совсем “Альбом декабря”, но надеюсь всё же что-то такое сделать и присоединиться к проекту 🙂

  1. я не уверенна, что присоединюсь к проекту, но буду следить за его продвижением, это интересно. может и появится вдохновение )))
   а бумага-то совсем не новогодняя, даже интересно как ты ее обыграешь ))

   1. Viktoriya – зате вона така класна-класна! у мене останнім часом любов до паперу від цих виробників 🙂

    1. кстати, тоже обратила внимание на бумагу. Интересно посмотреть что из неё получится новогоднего 😉

  1. Яночка, как я люблю твои Альбоми грудня, они просто идеальны!!!! Я уже участвую в одном СП по такому альбому, но за вашим буду наблюдать с огромным удовольствием и черпать кучу информации и вдохновения!!! Спасибо тебе большое за твои подборки, поверь они очень нужны!!!

  1. Яна, а розмір альбома будь який чи по розміру заготовки чипборда? І скільки плануемо сторіночок? Дуже хочу щоб вийшло гарно, бо в тебе ВСІ альбоми неперевершені!!! 🙂

   1. Rukodelnitha – розмір альбому раджу робити такий, який більше до вподоби. Мені подобається формат 10х15 та 13х19 (це розмір заготовки), тому імовірно таким він і буде. Можливо звужу до 11 х 19 см.
    Що стосується кількості сторінок – то тут все буде залежати від кількості фотографій та історій, які я буду розповідати у альбомі. Орієнтовно – одне фото = один день = одна сторінка. Дякую!

  1. Клас!тільки як буду мати час додам орієнтовний вигляд своїх матеріалів. Але думаю багато що буде в процесі роботи вже видно)дуже гарні альбоми підібрано)

  1. Ой, здорово так!!!! Я бы хотела поучаствовать, но хочу сделать другой альбомчик, но по вашему сп. Если так можно, то я с удовольствием)

  1. давно мечтаю сделть такой альбом) надеюсь в этом году мечта станет явью)))

   1. Мао_23 – ми теж будемо сподівасяти 🙂 головне не відкладати все у довгий ящик 😉

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.