Як я зберігаю свої скрап сторінки (відео)

This post is also available in Українською мовою

Я вже не одноразово обіцяла вам розповісти про те, як я зберігаю свої скрап сторінки. Нарешті я підготувала для вас коротеньке 10-хвилинне відео, у якому розповідаю про те як я зберігаю сторінки, яким альбомам надаю перевагу та показую свій незавершений весільний альбом.

Готові чи саморобні альбоми?

Усі свої сторінки я зберігаю у спеціальних скрап альбомах із прозорими файлами (page protectors). Я не зберігаю свої сторінки у саморобних альбомах на картонних основах, на які потрібно клеїти сторінки. Чому? У мене на це є декілька причин:

 1. Наклеюючи сторінки на основи я не маю змоги їх міняти місцями. А я це роблю п о с т і й н о. Серйозно. Сторінки у альбоми я доставляю декілька разів на рік, і коли я це роблю, я майже повністю, міняю місце розташування сторінок. Пояснюю – скраплю я не в хронологічному порядку і іноді люблю використовувати старі фотографії для своїх сторінок, а оскільки я зберігаю сторінки у хронологічному порядку мені доводиться міняти вставлені в альбом сторінки місцями щоб додати нові роботи.
 2. У альбомах сторінки зберігаються у прозорих файлах і є захищеними (усі мої сторінки є об’ємними і деталі однієї сторінки можуть легко зачіплятися за деталі наступної якщо вони розташовані не у файлах), у саморобних альбомах сторінки відкриті і можуть пошкодитися, припасти пилом.
 3. Мені не подобається як виглядають такі альбоми. На скільки б красивими вони не були, вони ніколи не будуть виглядати на скільки професійно на скільки виглядають готові альбоми.

На даний момент я користуюся альбомами від декількох торгових марок, а саме: DCWV, Making Memories, Bazzill Basics та WeRMemory Keepers. DCWV та Making Memories я купила давно і хоч вони мені не надто подобаються (тому що вони вузькі і не вміщають таку кількість сторінок, яку б мені хотілося) я все одно їх використовую для своїх сторінок за 2008-2010 роки та для сторінок із нашого весілля. Альбоми Bazzill Basics та WeRMemory Keepers мені подобаються найбільше як своїм виглядом (особливо шкіряні від WeRMemory Keepers) так і кількістю сторінок, які вони можуть вмістити в порівнянні із попередніми альбомами. Альбоми від WeRMemory Keepers поки що стоять не заповнені, і імовірно будуть використані для сторінок з фотографіями за 2013 рік.

Порядок збегірання сторінок у альбомах:

Декілька слів про порядок зберігання сторінок. Сторінки можна зберігати абсолютно по різному. Наприклад:

1. У хронологічному порядку фотографій (але не у хронологічному порядку виготовлення сторінок). Цей спосіб чудовий тим, що ви дійсно формуєте сімейний фотоальбом, який день за днем, тиждень за тижнем, рік за роком розповідає історію вашого життя. Недолік цього способу в тому, що потрібно або постійно скрапити фотографії у хронологічному порядку, або ж постійно міняти сторінки місцями у альбомі так як це роблю я.

2. У хронологічному порядку виготовлення сторінок (але не у хронологічному порядку фотографій). Цей спосіб набагато простіший за попередній, і він, певним чином, буде відображенням вдосконалення вашої скрап майстерності. Адже перші сторінки будуть примітивними, а кожні наступні ставатимуть все кращими та кращими. Для такого способу необхідно, на мою думку, кожну сторінку у обов’язковому порядку доповнювати датою та хоча б коротеньким журналінгом.

3. У хронологічному порядку із розділенням на події/персони (із розділенням на різні альбоми). Наприклад, один альбом із сторінками про відпустку, ще один із сторінками із Новорічних свят, ще один із Днів Народжень (один для всіх, або ж різний для кожного члена сім’ї, або дитини), ще один із шкільними фотографіями дітей і так далі. Цей спосіб зручний для відслідковування змін вашої сім’ї – на скільки виросли і змінилися діти на початку шкільного року і під кінець; на скільки змінилися Новорічні традиції; які країни або місця ви відвідали і т.д.

Особисто мені найбільше до вподоби останній спосіб. Проте поки що у мене немає такої великої кількості сторінок, що проводити таке детальне розділення.

Альбоми на кільцях чи альбоми на болтах?

Особисто мені подобаються як перші так і другі, у кожного є свої перегаги та недоліки.

Альбоми на кільцях я люблю за можливість швидко міняти сторінки (файли) місцями, можливість легко додати файли у будь-якому місці. Проте вони мені не подобаються надто великим простором, який формується між сторінками через кільце.

Альбоми на болтах мене приваблюють своєю естетичністю. У них не видно кріплення, вони виглядають як справжні фото-книги, файли у них тримаються купи і не “роз’їжджаються” у різні боки. Проте міняти місцями файли у таких альбомах дуже складно – необхідно розкручувати увесь механізм, знімати усі файли, а потім методично “населяти” їх на болти.

Зараз у нас в магазині доступні наступні альбоми (по порядку: лляні на кільцях та болтах, шкіряні на кільцях, шкіряні на болтах, обтягнутий картоном у пластиковій обкладинці на кільцях). Щоб краще зорієнтуватися у альбомах сділ пам’ятати, що post означає що альбом на болтах, ring – альбом на кільцях.
Содіваюся, цей запис допоможе вам обрати найбільш оптимальний спосіб зберігання своїх скрап сторінок.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

29 Comments

  1. В начале этого года начала оформление такого альбома http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=6567&parr_uid=118 (только черного цвета). Очень довольна качеством! Нравится, что есть как файлы для больших страничек, так и файлы с маленькими кармашками. Крепление на кольцах нисколечки не смущает.
   Пока дело заглохло где-то на майских страничках, но ничего – скоро наверстаю…

  1. Я начала делать малышу альбом пол года назад, но я планирую делать его не на первый год жизни(как обычно делают все), а я хочу его пополнять и до 2-х лет, и до 5, 10…но самое интересное в том, что я даже не представляю, какой он будет толстый))))))))))))))))))))))))))))))))
   Спасибо, Яна за обзор, я для себя определилась)Сегодня из просмотренных альбомов мне понравился на кольцах в виде буквы “D”… думаю, что он самый удобный, на видео это видно) То, что расстояние большое между страницами- думаю это не столь важно)

  1. В мене два альбоми на болтах, але єдиний мінус – вони занадто тонкі для об’ємних деталей. Щодо змінювання розташування сторінок, я їх просто витягаю з файлу і засуваю в інший 🙂 навіть і не знала, що ті болти можна якось розкручувати, думала вони там закріплені перманентно.
   Дякую за цікавий огляд, можливо колись спробую альбом на D-кільцях 🙂

   1. coquette – для таких альбомів є болти-подовжувачі (для альбомів Making Memories точно є) – це в два рази довші болти.
    я теж сторінки виймаю з файлів коли міняю, але іноді легше виймати файли (деякі сторінки у мене дуже туго у файли входять)

    1. Ну так, якщо сторінка об’ємна і весь час її переставляти, то вона може пошкодитись або й взагалі порватись. Дуже потрібна інформація, дякую!!! 🙂

  1. Дякую за корисну інформацію! Переглянувши відео вже все зрозуміло, що і як виглядає!

  1. Спасибо за обзор! У меня страничек мало, делаю я их редко, поэтому они пока лежат стопочкой. Делать самодельный альбом размером 30х30 мне как-то не очень хочется, поэтому все же склоняюсь к готовым альбомам, единственное, что смущает – это блеск файлов, но другого варианта пока не вижу.

  1. Яна, спасибо за рассказ! Очень полезная информация, Мне пора задумываться об альбоме )))

  1. Яна, спасибо за пост и видео!!! Очень полезно!!! Давно хочу себе такой альбом!!!!

  1. Дякую за такий огляд. Тепер мені багато прояснилось)))) Я, наприклад, не знала, що в таких альбомах є файли для звичайних фото, адже усі не заскрапиш. Мабуть по цій причині і ніколи не пробувала робити сторінки)))

   1. oli4ka – це як у яких альбомах. такі файли з’явилися відносно недавно, рашіне дійсно були тільки для сторінок. + такі файли переважно продаються окремо і за бажанням їх завжди можна вставити у будь-який альбом

  1. Яночка, спасибо, очень интересно было посмотреть видео и почитать все за и против! 🙂

  1. Як же ж я люблю такі твоі “живі” пости! Все ж таки відео цікавіше дивитись чим читати текст =)
   Гарно так у тебе все організовано! Я сама сторінки окремі не роблю, мені більш подобаються альбоми з вклеєними фотками. Але твої сторінки дуже гарні! Я б теж такі вішала на стіни!

  1. о,дуже дякую за таке відео. а то сама останнім часом задумалася над альбомом. бачу що братиму на болтах.

  1. Дякую за пост…дуже багато цікавої та корисної інформації=)))) Як на мене, то мені більше подобається альбом на болтах, на кільцях по-офісному виглядають=((

  1. О, я це побачила! Яна, величезне дякую! Мені було надзвичайно цікаво подивитися на ці альбоми!

  1. Дійсно дуже корисно. Я тепер точно знаю, що не робитиму сторінок, бо не матиму де їх зберігати (територіально, а не про папки я) 🙂

  1. Яна, спасибі, дуже корисна та цікава інформація, спасибі. Я Думаю, тепер після відео думаю, що варто задуматись на рахунок альбому, коли хочеш зробити альбом, то бере страх, чи зможеш зробити той перепльот, чи рівно склеїти сторіночку до основи, чі міцно триматиметься. А тут все дуже просто, зробив, поклав до файлу і перепліт можна залишити на кращі часи:) Думаю, що такий альбом може бути гарною панацеєю для таких нерішучих, як я, бо соромно признатись, але вже не один дитячий набір куплено паперу, а от на альбом налаштуватись ніяк не можу,звичайно брак часу, але і зупиняють сумніви на рахунок чи зможу, чи вийде, вношу альбом до своїх скрапбажалок:) Дякую, Яночко, дуже цікаво дивитись огляди скрапматеріалів.

  1. Цікавий та корисний огляд! Насправді стало набагато зрозуміліше, що і як, беру до уваги:)

  1. Яна, дякую за чудовий відеорепортаж, як оформлювати сторінки і як їх зберігати! Тепер мені все зрозуміло!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.