Як пошити сніговика на Новий Рік

This post is also available in Українською мовою

Розповідаючи про приготування до вечірки на Хеловін, я писала про покупки. Саме тоді ми купили білий шарф з якого я за 2 години пошила сніговика.

Отож, розповідаю як пошити такого сніговичка в домашніх умовах та ще й без швейної машинки 🙂 . До речі, сніговик вийшов досить дешевою прикрасою – в загальному я витратила на його пошиття менше 5 грн.

Матеріали:

З матеріалів мені знадобилися:

  • білий та червоний шерстяні шарфи;
  • два великих ґудзики (блакитного кольору);
  • дві блискітки чорного кольору (для очей);
  • шматок тонкого металевого дроту (для каркасу шапки та мітки) або pipe cleaners;
  • синтепон/поролон/вата.

Інструкції:

Крок1: Зігнувши шарф удвоє по довжині я намалювала на ньому сніговика (обмалювала три тарілки різних розмірів, але циркуль для таких потреб підійде якнайкраще):

Крок 2: Зметала намальованого сніговика та вирізала його. Потім зшила та (знизу залишила отвір) вивернула його:

Крок 3: Вивернутого сніговика я напхала поролоном (синтепону у мене не було), тому він виглядає не рівномірно гладеньким. Раджу напихати сніговика синтепоном, або ж ватою. Зашила низ.

Крок 4: Пришила 2 ґудзики, та вставила руки. Руки я зробила із pipe cleaners (які я ще минулого року замовила на ebay).

Крок 5: Із червоного шарфа я вирізала тоненьку смужку-шарф для сніговика та пошила шапку. Для шапки я спочатку зробила металевий каркас із дроту, на який “нашила” червоний шарф. Середину шапки я також напхала поролоном:

Крок 6: Шапку обов’язково потрібно пришити до сніговика, щоб вона не злітала:

Крок 7: Залишилося пришити очі-блискітки та зробити ніс із (тут є декілька варіантів) оранжевого паперу/дроту обмотаного оранжевою ниткою/оранжевого pipe cleaner:

Крок 8: Мітлу робити не обов’язково, але як на мене вона додає сніговику завершеного вигляду 🙂 . Зробити її можна із дроту, на який потрібно намотати бахрому від червоного шарфа.

Готово! Ось такий сніговик буде чудово дивитися під новорічною ялинкою разом із подарунками 🙂

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

3 Comments

    1. я очень люблю снеговиков это праздник это новый год!!!!!! он очень хорошенький и выразительный!!!!!очень убедительно говорит про праздник!!!!!желаю вам самое главное вдохновения в новом году и может попробуем придумать рождественских ангелов?????

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.