Як малювати акварельними олівцями

This post is also available in Українською мовою

Як малювати акварельними олівцямиДоволі давно абсолютно випадково відкрила для себе таку річ як акварельні олівці.

Почитала інструкцію, спробувала – нічого гарного не вийшло і я їх закинула. Декілька днів тому вирішила спробувати ще раз – цього разу надрукувала зображення квітів на принтері і цілий вечір займалася розмальовуванням. Результат дуже сподобався, тому я вирішила написати коротеньку інструкцію по користуванню цими олівцями.

Акварельні олівці – це олівці, за допомогою яких досягається ефект малювання акварельними фарбами. Спочатку олівцем обмальовується контур зображення, по мірі необхідності – затушовуються краї, середина, а потім намальоване розмивається пензликом. В результаті зображення виглядає дуже гарно та якісно намальованим:

Як малювати акварельними олівцями

Крок перший – олівцем обмальовуємо зображення. Ваза, листочки та деякі квіти вже опрацьовані пензликом для порівняння.

Як малювати акварельними олівцями

Повністю готове зображення – всі елементи опрацьовані пензликом. Зображення вигладає більш природнім та якісним.

Акварельними олівцями може користуватися кожен, не залежно від вмінь та навичок малювання. Не маючи особливого хисту до малювання, я полюбила малювати акварельними олівцями і тепере щовечора щось розмальовую, це навіть трохи нагадує мені дитячі роки коли у мене були книжки-розмальовки 🙂 .

Розмальовування зображень акварельними олівцями ідеально підходить для створення листівок до 8 Березня. Зображення, що ви бажаєте розмалювати можна виштампувати печаткою, або ж просто надрукувати на принтері.

Для акварельних олівців рекомендують використовувати спеціальний папір для малювання, але я користуюся звичайним тонким папером. Якщо навчитися мінімально використовувати воду, папір майже не буде набухати та крутитися.

Користуючись акварельними олівцями, можна не тільки робити гарні зображення, але і створювати фони-бекграунди для листівок:

Як малювати акварельними олівцями

Як малювати акварельними олівцями

Сподіваюся, ці інструкції стануть вам у нагоді.

А ви читали як співачка Наталя Морозова святкувала День Валентина?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

23 Comments

  1. користуюся олівцями тільки одної фірми (і взагалі виявилося, що у той магазин, де я їх купувала акварельні олівці завезли помилково, і вони доволі такі рідкісні) – MARCO Raffine. упаковка – така як на першій фотці

  1. О, такие тоже были. Я сразу на коробочку не обратила внимание. Дело в том, что я прочла массу информации по этому поводу, и, оказывается, есть более мягкие такие карандашики, а есть, которые оставляют следы на бумаге, когда их водичкой размываешь. Вот теперь задумалась, как их определить, а ведь так хочется попробовать! Заманушные у тебя идейки!:)

  1. знаю що звичайні я м’якші і твердіші, а акварельних поки що тільки такі зустрічала, хоча я за ними особливо і не дивилася

  1. Якраз хотіла купити акварельні фарби, дякую за ідею, краще пошукаю такі олівці

  1. маю питання.
   воскові олівці і акварельні- це різні?
   а з восковими щось можна придумати

  1. так, це різні олівці.
   пам’ятаю давно ще в школі вчили малювати сніг свічкою – потрібно було окреслити обриси малюнку (напрклад кучугури) свічкою, а решту замалювати акварелькою – і получався ефект справжнього снігу.

  1. Ага, а ще можна протерти аркуш свічкою, потім замалювати чорною(чи якоюсь темною)гуашшю (тільки фарбу треба на милі трохи розводити). А потім по чорному вишкрябати рисунок голкою чи циркулем, чи шпилькою, чи чим під руку попало

  1. о, ну ви ще краще за мене знаєте 🙂
   гуаш ніби десь була вдома, треба буде таке випробувати 🙂

  1. як швидко змальовуються ці олівці? Пересихають,як фломастери?
   У вашому магазині є?

  1. >як швидко змальовуються ці олівці?
   з такою ж швидкістю як і звичайні олівці
   >Пересихають,як фломастери?
   вони не мокрі, а сухі, тому і пересихати не можуть.
   >У вашому магазині є?
   були, зараз нажаль немає. вони часом бувають в магазинах з канцтоварами

  1. Я начала и до сих пор пользуюсь карандашами Koh-i-Noor, это были единственные акварельные карандаши в магазине под названием “Правильная канцелярия”. А потом, наведя справки у продавцов, выяснила, что китайские карандаши – они и в Африке китайские. Потому и не порчу итак свое неумения рисовать еще и не оч. качественными карандашами.

  1. Я вже хотіла купувати олівці, аж раптом вдома випдково знайшла цілу упаковку=)

  1. Клас! Дякую 🙂 А то я і не знала. Обов”язково куплю. Єфект дуже сподобався 🙂

  1. акварельні олівці дуже корисна річ, а фірма koh-і-noor, чеська, іх канцелярія така саме добра, як і чеський бісер, знаю з дотинства і дуже люблю!

  1. Я працюю у художньому магазины й поки що для себе зробила висновок, краще за все це нимецьки Лира

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.