Як зробити новорічні декорації: саморобні міні ялинки

This post is also available in Українською мовою

Ця ідея була навіяна мені записом на mamanjackjack, де авторка фарбувала мініатюрні штучні ялинки у жовті, коричневі та оранжеві кольори до Хеловіну.

Прочитавши її пост та переглянувши інші схожі фотографії на Flickr, до мене “завітала” чудова думка – а чому не зробити такі деревця із звичайних йоршиків для миття пляшок (на жаль, готові у нас поки що не продаються)?

Багато фантазії для цього не потрібно, всього лиш “підстригти” йоршик до необхідної форми та пофарбувати у потрібний колір. Зазвичай вони продаються у зелених тонах, тому якщо робити із них міні ялинки процес фарбування можна взагалі викреслити.

Коли ж вам закортіло їх пофарбувати, спочатку потрібно відбілити звичайним відбілювачем (розвести у воді та опустити туди йоршики на певний час) і тільки після цього фарбувати за допомогою фарби з балончика (наприклад “сєрєбрянкою”).

Підставки для ялинок можна вирізати із картону, корку, або навіть зробити дерев’яними.

Прикрасити міні ялинки можна маленькими перлинками, пінопластом, блискітками, для прикладу можна глянути гарну роботу ось тут.

Ідеї інших саморобок до Нового Року можна знайти ось тут.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

3 Comments

  1. Яна, ти геніальна людина, дружина давно мріє про маленьку яскраво жовту ялинку, біжу по йоршики. :))))
   “Зроби сам(а)” найкращий блог!

  1. Вот это идейка! Нужно будет попробовать! Собралась делать ёлочку с войлока, а тут более доступный вариантик!
   Спасибо!

  1. ivanko – тут я всього лиш хороший перекладач 😉 ідея такий не моя, я всього лиш її “перекрутила” на новорічний манер 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.