Як зробити новорічний віночок із кульок на ялинку

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні хочу розповісти як можна зробити новорічний вінок на двері із ялинкових прикрас – кульок. Відразу хочу попередити, що такий віночок виходить досить не дешевим, а якщо для нього використовувати скляні, а не пластикові прикраси – то взагалі “золотим” (і я маю на увазі не колір 😀 ).

Віночок можна робити одно, дво чи багато колірним в залежності від вашої фантазії та уподобань. Мій віночок одноколірний – золотий і різними відтінками.

Матеріали:

 • Декілька різних наборів новорічних кульок – різних розмірів, із “матовим” та “глянцевим” покриттям, з блискітками, можливо не лише кульки, але й інші форми прикрас;
 • Дріт (наприклад такий, який використовується для проводки, тобто достатньо цупкий);
 • Круглогубці.

Відвідати магазин із новорічними прикрасами мені довелося двічі (купувала все в Епіцентрі) – першої “порції” прикрас не вистачило і довелося докупити ще. Загалом, на всі прикраси для цього віночка я витратила 152грн. Напевно 1/4 частина прикрас залишилася, деякі з них я вже встигла використати на інший домашній декор (про який теж згодом розповім). Середня ціна за прикрасу коливається від 2 до 2,5грн.

Прикраси я купувала всі пластикові, скляні коштують на мій погляд не виправдано дорого. Та й розбити їх так просто.

Спочатку я посортувала всі прикраси і розклала їх на підлозі щоб було чітко видно яких саме скільки залишилося:

Як зробити новорічний віночок із кульок на ялинку

За допомогою круглогубців зробила петлю на одному кінці дроту:

Як зробити новорічний віночок із кульок на ялинку

Далі все банально просто: по черзі почала населяти прикраси на дріт, підбираючи послідовність на свій смак:

Як зробити новорічний віночок із кульок на ялинку

Населивши усі кулі, залишила 5мс дроту без куль, за допомогою круглогубців зробила ще одну петельку, цього разу більше схожу на гачок і зачипила його за першу петлю. Таким чином скріпила дріт із прикрасами і утворила коло:

Як зробити новорічний віночок із кульок на ялинку

Як зробити новорічний віночок із кульок на ялинку

Тепер залишилося зав’язати стрічку та повісити віночок на двері!

Шукаєте інші ідеї саморобних прикрас до Новорічних Свят? Завітайте на сторінку Новий Рік у нашому блозі, де зібрані кращі ідеї до цього свята.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Дуже супер гарний вінок! Правда ціна мене трохи приголомшила.
   Бачу часто, що ти використовуєш круглогубці. Аж спитала чоловіка чи він таке знає? Але крім “знаю. навіщо тобі?” нічого не добилася. Як колись на такі натраплю – обов’язково куплю. Хотілося б знати яких видів і виробників вони бувають, і які кращі.
   Дякую.

  1. Дівчата – дякую! Мені цей вінок так подобається! (я згодом ще один простіший покажу)
   Таня – ти явно переоцінюєш мої знання в області круглогубців 🙂 я до недавно і не знала що такі існують, аж колись на блозі в Забаганки побачила МК і ті самі круглогубці вперше в житті. до речі, в роботі з дротом і проволкою – незамінна річ. а бувають вони – з рожевими ручками, принаймі в давкрафта 😀

  1. Freetany, круглогубці продаються в магаинах будівельних інструментів, не такі гарні як у давкрафта, але коштують 10 грн, я вже собі прикупила)))

  1. Така краса! І рпобиться, виявляється, не так то й складно. Ціна, правда, трохи відлякує, а з іншого боку – для чого нам 12 коробок ялинкових прикрас? Треба спробувати. Дякую за ідею і пояснення!

  1. Дуже гарно і святково!
   Але я вже чекаю цікавих ідей щодо використання коробочок-ялиночок з-під прикрас! Чи туда після свята відправляться кулькі?

  1. Яно, дуже гарний віночок вийшов! Так все просто, і так гарно виглядає!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.