Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля (частина перша)

This post is also available in Українською мовою

Минулої п’ятниці, перед написанням цікавого за тиждень я як завжди почала передивлятися свої закладки в пошуках чогось цікавого. І зовсім випадково натрапила на ось таку заготовку для альбому:

Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля

Заготовка не те що мені сподобался, я в неї закохалася з першого погляду (офіційний сайт, вартість заготовки $16.95)! Саме таку заготовку я ще жодного разу не бачила – тут не тільки будиночок, але і дерева, і пташечки, і соняшник, і мій улюблений парканчик.

Я відразу ж захотіла зробити такий альбом і в той же вечір приступила до його реалізації. Цим записом хочу поділитися з вами інструкціями, як можна зробити щось схоже в домашніх умовах абсолютно безкоштовно!

Для заготовки знадобляться:

 • Простий папір (краще у клітинку із зошита або записника);
 • Простий папір для перевірки заготовки (далі пояснено детально);
 • Будь-який цупкий картон – або звичайни білий, або коричневий від картонної коробки;
 • Лінійка;
 • Ножиці та різак або канцелярський ніж;
 • Закріплювач люверсів для пробивання отворів або будь-який інший аналогічний інструмент;
 • Ручка/олівець;
 • І звичайно ж фантазія.

Весь дизайн альбому я малювала сама, для ще кращого натхення я пошукала інші заготовки для альбомів у формі будиночків і знайшла ось таку (знайшла тут, на блозі також є інші дуже цікаві заготовки):

Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля

Взявши за основу ці дві заготовки я почала малювати свій “шедевр”. Я вирішила, що у моєму альбомі буде 5 сторінок приблизно формату А4. На листку із зошита я намалювала окремо кожну сторінку:

Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля

Зверніть увагу на поетапність – спочатку я фантазувала червоною ручкою, згодом вже в процесі роботи над альбомом синьою домальовувала нові елементи.

Перша сторінка (Паркан) у мене складається із (по вертикалі буде висота, по горизонталі – довжина) суцільного блоку (висота 20см, довжина 9см) та білого накладного паркану довжиною близько 20см. Також на першу сторінку будуть окремо кріпитися поштова скринька, маленька пташечка та кіт.

Друга сторінка (Сад) спочатку планувалася як суцільний блок розміром 20х30см із високим накладним деревом, але в процесі роботи форма цієї сторінки змінилася та стала: високий суцільний блок (висота 20см, довжина 9см) який продовжує дерево, яке частково перекриває цей блок. Також на цій сторінці я планувала розмістити соняшник.

Третя сторінка (Будинок) планувалася як нижній ярус будинку із маленьким дашком.

Четверта сторінка (Будинок) – двоповерховий будинок із маленьким балконом та балконним парканом із квіточками.

П’ята сторінка (Будинок) – Двоповерховий будинок із коменом.

Після того як схема альбому була готова я перйшла до її перевірки. Для цього я використала 5 звичайних листків паперу формату А4. На кожен листок я перенесла окрему сторінку своєї схеми в реальних розмірах:

Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля

Аналогічні сторінки але в кольорі:

Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля

Вирізала по лініях та склала в задуманому порядку:

Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля

відповідно зверху рожева сторінка #3, позаду неї оранжева сторінка #4, та остання сторінка салатова #5

З першою та другою сторінкою довелося трохи повозитися спершу з парканом, а згодом з деревом. Як вирізати паркан власноруч можна почитати в Тані в блозі (на прикладі дерев’яних паличок для морозива) або ж для таких лінтюхів як я – купити в магазині вже готовий вирізаний на машинці паркан 🙂 .

Дерево можна вирізати будь-яке пошукавши в інтернеті силует, або ж скориставшись безкоштовною заготовкою:

Як зробити заготовку для альбому (і сам альбом) з нуля (частина перша)

Якщо вам сподобалася моя ідея – запасайтеся матеріалами, вигадуйте заготовку та залишайтеся на зв’язку – завтра продовжимо робити альбом!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

  1. Яна, супер! Идея безумно понравилась :-)))) заготовки покупать это хорошо, но когда она (заготовка) придумана и сделана своими руками, потомему это здорово! :-)))
   Классный у тебя домик получиться :-))))

  1. Да,красоту не скроешь даже за забором ;-)!А маленький такой заборчик,Яна,тут очень необходим(пожалуйста!)Спасибо за очередные интересности!Жду продолжения…

  1. дякую 🙂 маленький заборчик теж буде (в додаток до великого на першій сторінці), але я ще не придумала як його закріпити 🙂
   ось, а взагалі нові елементи приходять в голову постійно, наприклад на першій сторінці ще по ідеї мають бути хмаринки, а на дереві – спілі яблука 🙂 тут головне не переборщити і залишити хоч трохи місця для фоток, бо у мене все не як у людей – прочатку прикрашаю сам альбом, а тільки потім вставляю фотки 😛

  1. тільки побачила – захотілося і собі таке чудо зробити. Клас!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.