Шукаємо скрап-роботи для нового проекту від Зроби Сам(А)

This post is also available in Українською мовою

Запрошуємо усіх кардмейкерів та скрапбукерів взяти участь у новому проекті від Зроби Сам(А)!

Для участі у проекті, будь-ласка, зробіть листівку, скрап сторінку або міні-альбом згідно зазначеної тематики нижче та надішліть нам фото вашої роботи.

Тематики завдань:

1. Листівки із наступними елементами:

 • Листівки із хмарками;
 • Листівки із дудлями (намальованими від руки елементами);
 • Литівки із гудзиками;
 • Листівки із швом (ручним швом / швом зробленим на швейній машинці/ швом зробленій іншим спеціальним інструментом)

2. Листівки, сторінки, скрап об’єкти, інше з використанням колекції Tea Party від Dovecraft (це нова колекція, що з’явиться в продажі в січні 2012 року, не плутати із колекцією Tea House).

3. Міні альбоми про літню відпустку/літній відпочинок на природі. Обов’язково повинні містити фото (фотографії не можуть бути розмиті, закриті чимось).

4. Скрап сторінки про літню відпустку/літній відпочинок у форматі 20х20см/30х30см/А4. Обов’язково повинні містити фото(фотографії не можуть бути розмиті, закриті чимось).

5. Будь-які інші красиві та варті уваги роботи, що не підпадають у вище перелічені категорії.

Кожна робота буде розглянута та опрацьована, після чого будуть обрані кращі роботи, які візьмуть участь у проекті. Якщо ваша робота буде обраною для участі в проекті вам буде необхідно надіслати її нам для фотографування (потрібно надіслати реальну роботу, не в електронному вигляді). Роботи будуть повернуті їхнім власникам.

Щоб надіслати свою роботу для участі у нашому проекті, будь-ласка, скористайтеся спеціальною формою за цим посиланням. Посилання також знаходиться в “шапці” блогу і називається “Надіслати”.

Уважно заповнюйте форму. Якщо ви хочете надіслати більше однієї роботи, будь-ласка, заповнюйте форму відповідну кількість разів.

Кількість робіт від одного учасника не обменежа. Одна робота може підпадати лише в одну категорію.

Якщо у вас є запитання, будь-ласка, залишайте їх тут в коментарях. Чекаємо на ваші роботи до 20 лютого 2012 року.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

47 Comments

  1. *потираючи рученят* Хммм, оце так класні завдання! Як не візьмуть роботи, то принаймі спробую себе в завданнях 😉
   Дух суперництва це кльово:)

   1. Агрум – хороше запитання, треба буде це обов’язково вказати в умовах. альбом лише з фото, без фото не підходить.

  1. очень-очень интересненько!
   а можно вопросик,если я решусь, мини-альбом – только о летнем отдыхе? просто я планирую делать альбомчик, как объяснить, про своего ребенка и фонтанах, мы летом гуляли по городу много фотографировались и есть много фоток на фоне фонтанов и я решила их объеденить, можно такое?

   1. Viktoriya – прогулянки це ж теж своєріний відпочинок 🙂
    альбом може бути опублікований не весь, лише частково, наприклад більша частина розворотів.

  1. Жаль що в мене руки криві до мініальбомів )))
   А конкурси дуже цікаві, надіюсь взяти участь хоча б в одному з них )))

  1. цікаво, мені особливо останній пункт сподобався))) це що ж виходить всі суб’єктивно красиві роботи можна слати? 🙂
   так як проект тримається в таємниці, мені все ж цікаво, чи це якось пов’язано з дизайнерством чи чимось подібним, іншими словами, чи участь в проекті має на увазі і надалі робити роботи для блогу чи це одноразово, на зразок конкурсу?

   1. Таня – в приницпі, так, всі суб”єктивно красиві роботи можна присилати.
    до речі, думаю варто зауважити, що я планую взяти десь 50 робіт (зі всіх категорій разом взятих).
    з дизайнерством це не пов”язано, “підводних каменів” тут ніяких немає 🙂 тобто все як написано – потрібно зробити роботу, прислати мені фото, якщо я її відберу – прислати реальну роботу для того щоб я її сфотографувала, використала своє фото роботи для проекту та повернула роботу назад (зауважу, поверну я її назад десь як мінімум через місяці 3, більш реально через 5-6). якщо проект буде успішним, то такий відбір робіт я буду проводити двічі, може тричі на рік (кожного разу інший, з іншими категоріями/темами для завдань).
    конкурсом я це не вважаю, хоча по-своєму це можна назвати своєрідним конкурсом.

    1. інтригуеш
     хоч я навряд чи прийму участь (бо мені не хочеться висилати роботу так далеко, хто знає, шо з нею там по дорозі станеться), але якщо раптом… то в мене є ще питання: роботи мають обовязково бути новими для проекту чи будь-якоî давності? можна ïх б лозі показувати чи це ексклюзивно для вашого блогу?

     1. Tania – ні, роботи не повинні бути новими, це може бути робота і дво річної давності.

      більше того, робота може бути виконана з будь-яких скрап матеріалів (думаю, багато хто думає, що я буду надавати перевагу роботам, що зроблені із товарів Dovecraft або інших товарів, які є в нашому магазині – ні, не буду), тобто робота може бути виконана із будь-яких скрап матеріалів будь-якої фірми (окрім робіт для категорії Tea Party). але це мають бути дійсно скрап матеріали, а не куплене у швейному магазині мереживо або надрукований вдома на принтері папір (не подумай що це стосується конкретно тебе, ні, це я пояснюю загально для всіх).

      обирати я буду не по матеріалах, і не по вмінню фотографувати (тобто умовно красиві фотографії поганих листівок не будуть мати перевагу над поганими фотографіями красивих листівок), а дійсно по роботі. “велосипед” вигадувати не треба, треба просто прислати щось красиве 🙂

      в блозі їх показувати можна, якщо ж я оберу роботу для участі в проекті я попрошу на деякий час забрати її з блогу, потім, через певний час її знову можна буде розмістити у себе в блозі (я от думаю коли ж ви (всі) здогадаєтеся що я задумала робити, стільки підказок 😀 ).

      тобто це не ексклюзивно для нашого блогу, і це взагалі не для цього блогу 😉 це буде абсолютно інший новий проект від мене

      1. я б і не подумала, що слова “мереживо з швейного магазину чи роздрукований папір” про мене, бо я такого ніколи не використовую, навіть в найперших роботах)))
       особисто я думаю, що це ви задумали зробити якусь величезну галерею-натхнення для скрапу, щось на зразок продовження “цікавого за тиждень”, тільки все одночасно в одному місці… гаряче чи холодно? 🙂

  1. А у меня такой вопрос: по первому пункту использовать или-или либо надо соблюсти все пункты?

   1. mara_ko – це або або, не всі пункти в одній листівці.
    навіть якщо листівка буде, припустимо, із хмарками та із швом, подати її можна буде лише в одну категорію – в листівки із хмарками або ж в листівки зі швом.

  1. Справді класний цікавий проект який заставляє трохи порухати мізками)) Яна ви просто генератор ідей:))

  1. ой, 5-6 месяцев, не пойму, ярмарка-выставка какая-то что ли ) интрига затянулась 🙂 или журнал какой? тут надо подумать 🙂

  1. Ух ты, что-то новенькое и интересное от Яны:)
   Яна, ты не перестаешь удивлять:)

  1. сьогодні нарешті прочитала цей пост! дуже цікаво та інтригуюче! хочу звичайно ж пиймати участь! є декілька здогадок для чого роботи будуть на пів року забиратися!

  1. Ну що ж…поділюся своїми здогадками….
   Яна, якщо я щось вгадала – напиши хоча б що я близька до здогадки!! Я довго інтриги не витримаю!! )))
   1) журнал – періодичне видання від Яни з МК, прикладами робіт + роботи запрошених дизайнерів…на майбутнє я в будь якому випадку порадила б це Яні ))
   2) ярмарка робіт
   3) колись Яна нам розповідала нам про поїздку до Великобританії та про відвідання офісу і розповідала що привозила туди свої роботи….можливо наші роботи долучити до цього
   4) відкриття нового блогу від Яни у якому будуть представені наші роботи і роботи від Яни
   Буду думати над варіантами ще )) і чекати відповіді Яни ))

   1. один із варіантів майже вірний 🙂
    це точно не ярмарка і не виставка робіт 😉
    а так довго мені роботи потрібні всього лиш тому, що підготовка усього цього займе багато часу, на всього лиш фотографування робіт під не менше місяця (зважаючи на те, що я ще іншими справами буду зайнята)
    в будь-якому випадку – чекаю ваші роботи 🙂 і можу пообіцяти – ви (ви всі) не пожалкуєте що подали заявку 😉

    1. Яно, дякую за відповідь! Ну тепер я майже впевнена про який варіант йде мова! ))

    1. тогда остаётся, либо журнал, либо новый блог, про который упоминала IRINKA! ))))

   1. Я щось зразу і не задумувалась про проект, а тут Іринка стільки всяких варіантів видала 🙂
    Голосую за журнал 😀
    P.S я спочатку думала що це всі пункти потрібно виконати. Це мене надихнуло нарешті зайнятись моїм скрап-альбомом ))

  1. У меня не получается “надіслати” работу, пишет
   “Oops! This page appears broken. DNS Error – Server cannot be found.”
   Что делать?

  1. мені чомусь врізалось в пам”ять дата 8 січня і я не можу зрозуміти – чому? Постійно переживаю, щоб втсигнути вам відправити ДО 8 СіЧНЯ : ))))
   зараз в двадцятий раз уважно прочитала умови – і аж відлягло…

  1. Яно, я не можу зрозуміти чи надіслала тобі заявку на участь? Після завантаження – пуста сторінка була. Так і має бути? І яким чином ми дізнаємося чи робота була обрана до участі в новому проекті?

   1. IRINKA! – напевно що ні, заявки не бачу. після натискання кнопки надіслати сторінка перезавантажується і до форми додається напис Дякуємо! Ми зв’яжемося з Вами, якщо Ваша робота буде обраною для нашого проекту.

  1. дякую за відповідь. буду намагатися надіслати роботу ще раз.

  1. В мене питання 🙂 Яно, Ви написали, що друкований папір використовувати не можна. А чи можна друкувати на кальці напис для листівки?

   1. coquette – тут тяжко говорити категорично що можна або не можна 🙂 треба бачити. врешті решт надіслати роботу нічого не коштує та й робіт можна надсилати хоч усі що є 😉

  1. Яна! А если у меня нет блога и работы я делаю с детьми на кружке, могу я их как-то показать?

   1. natka 74 – для участі в проекті не потрібно мати блог чи сайт. потрібно всього лиш надіслати фото своєї роботи

  1. Скажите, разукрашенные самостоятельно штампы являются дудлами?

  1. Яна, я выслала три работы, но, кажется, одна не дошла (не было надписи “Дякуємо! Ми зв’яжемося з Вами..” после отправки) – это, которая с пуговицей. Скажите, все дошло?

  1. Anestezy – якщо не було напису, значить вони не пішли (можливо розмір файлів завеликий, або ще щось – система мала б повідомити в чому проблема). в будь-якому випадку роботу завжди можна надіслати на submit.zrobysama@gmail.com (але вписати в текст листа всю необхідну інфу – ту, яку ви б вписували при заповненні форми на сайті)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.