Шукаю кардмейкерів для наступного проекту від Зроби Сам(А) та Кардмейкінг та Скрапбукінг в Україні

This post is also available in Українською мовою

Доброго дня! У моїй голові постійно кишить море ідей, більшість божевільних, багато безглуздих, але все ж таки є декілька таких, які я будь-що хочу втілити у життя. Усі свої ідеї я досить довго “виношую” в голові, збираю усі “за” і “проти”, розповідаю про них Лесику, доводжу “геніальність” (жартую 😀) своїх ідей, в процесі розмови з ним розумію їх безглуздість, але врешті решт ми досягаємо консенсусу і хоча б 1% таких ідей потрапляє сюди в блог. Більшість із ідей маленькі, досить дрібні (наприклад нова рубрика для блогу і т.д.), проте є такі, які займають величезну долю мого вільного часу і стають для мене справжніми досягненнями (наприклад журнал). І от сьогодні я починаю готуватися втілити ще одну таку, сподіваюся, не маленьку ідею в життя.

Але годі балачок. Я шукаю декількох кардмейкерів (дівчат та хлопців які люблять робити листівки) за скетчами. Увага, наголос тут падає саме на “за скетчами”. Не по палітрі, не по темі, не по асоціації чи просто так, а саме на основі якогось конкретного скетчу або іншими словами схеми.

Шукаю дизайнерів, що працюють у різних стилях (мається на увазі не один дизайнер у декількох стилях, а декілька різних дизайнерів, що працюють кожен у своєму стилі) – шеббі, вінтаж, американський, clean&simple і які там ще є стилі 🙂 .

Що це буде за проект?

Більшість, звісно ж напевно здогадалася. Тим не менше поки що не скажу нічого конкретного. Єдине – проект буде безкоштовним і, сподіваюся, корисним для інших кардмейкерів.

Як надіслати заявку?

Дуже просто. Листівок нових робити не треба, в блозі теж писати нічого не потрібно. На пошту submit.cardmaking@gmail.com надсилаємо листа із наступним змістом:

 • ім’я та прізвище
 • три посилання на записи у вашому блозі із листівками, які ви робили за скетчами (але так щоб фото скетча теж було в пості – це можуть бути роботи для будь-якого челлендж блога: для Зроби Сам(А), АртУголка і т.д. – словом будь-якого). Це допоможе визначити мені наскільки легко/складно вам працювати із скетчами.

Якщо я оберу вас для участі у проекті:

Я надішлю вам 3-4 скетчі і попрошу зробити декілька листівок використовуючи надіслані скетчі. Якщо можете – робити листівки за усіма надісланими скетчами, якщо не можете – хоча б за одним. Після цього надсилаєте мені на email фото своїх листівок. Я їх переглядаю і обираю ті, які потраплять до проекту. Ті, які я оберу необхідно надіслати по пошті мені для фотографування. Листівки повертаю після виходу проекту. У своєму блозі ці листівки і надіслані мною скетчі показувати можна буде лише після старту проекту. Якщо вище описані умови вам підходять – чекаю від вас листів із заявками на участь.

Ще одне:

Стосовно орієнтовного розкладу. Старт проекту планується на початок осені. Відповідно усі фото листівок за скетчами я повинна отримати від вас до 14-го липня, а реальні листівки до 1 серпня. Будь-ласка, реально оцінюйте свої листівкові можливості і не підводьте команду.

Якщо у вас є запитання, будь-ласка, залишайте їх у коментарях.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

22 Comments

  1. Я хочу! І вітаю тебе,Яно з такими хорошими думками)))І журнал біла крута ідея,і вірю,що новий буде не менш цікавим)

  1. Чудова ідея!!!! Як завжди, хочеться і самій взяти участь, а раптом повезе=)))) Бажаю, Яночко, побільше геніальних ідей та їх втілення!!!!

  1. Яночко, ідея просто захоплює, з нетерпінням чекатиму на вихід цієї краси:) На участь не претендую , але в перспективі надіюся, що доросту і до рівня участі в такому проекті:) Яночко, а твоя голівонька нехай і надалі повниться такими чудовими ідеями!:)

  1. Ну ви молодці- постійно щось новеньке і цікаве придумуєте)

  1. Чудовий проект! Дійсно,Яно – Ви генератор ідей! Із нетерпінням чекатиму на результати втілення такого класного задуму!

  1. О, знову щось неймовірно цікаве і новеньке на теренах нашої молодої “скрап-держави”! :))) Після вашого просто СУПЕРОВОГО журналу не важко здогадатися, що це буде щось також дуже близьке до геніального! 🙂 Із задоволенням спробую свої сили!

  1. Яна, думаю,что многим хотелось бы видеть оставшиеся 99 процентов идей)

   1. БандиткА – нєєє 🙂 хай вони залишаються у моїй голові, все таки всі ідеї не можуть бути хорошими, і є 100% провальні 🙂

  1. дуже цікавий проект ..)яяяя теж хочу =))

  1. Доброго дня. Хочу теж спробувати, але я ніколи не робила листівок за скетчами і роблю листівки в техніці ізонитки. Чи можу я брати участь?

   1. Леся – спробувати може кожен 😉 зробіть 3 листівки за будь-якими скетчами і якщо у вас немає блогу просто надішліть їх на вказаний імейл замість посилань на блог

  1. Ну ти і енерджайзер!!! Впевнена новий проект буде успішним!!! Бажаю успіху!!!

  1. очередная головоломка :))) наверно надо попробовать, хотя… ну, а вдруг :)))

  1. Уууу до 14 липня )
   Все, треба братись за голову точніше за листівки 🙂
   Дуже дякую за інформацію 😀

  1. дівчата, заявочки отримала, хто ще не надіслав або вагається – надсилайте, все ж таки це нічого не коштує (ну хіба що пару гривень на поштові витрати) 🙂
   я відписувати буду напевно на вихідних або вже з наступного тижня, зараз ще домальовую скетчі для проекту

  1. Ой, новый проект! Хочу поучаствовать! Не поняла только, успела я или нет? Еще можно прислать заявочку?

  1. Ну очень хочется поучаствовать!!! С нетерпением жду результатов!!

  1. Яно, дуже цікава ідея, навіть не треба доводити її “геніальність” )) А я на жаль за скетчами ніколи і неробила листівок.
   Всім дівчатам бажаю успіху у новому проекті!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.