Шукаю запрошених дизайнерів для нових завдань від Зроби Сам(А) (листівки)

This post is also available in Українською мовою

З початком нового року у ЗробиСам(А) в додачу до вже діючих шаблонних-безшаблонних стартують нові конкурсні завдання (листівки за скетчами). В результаті цього для перших завдань мені необхідно відібрати декількох запрошених дизайнерів.

Якщо ви хочете стати запрошеним дизайнером для цих завдань, будь-ласка, надішліть 1-3 фотографії своїх кращих листівок на адресу submit.zrobysama@gmail.com до 8-го січня 2012 року.

Обирати буду по мірі надходження заявок, тому не чекайте до останнього дня щоб подати заявку

Якщо я виберу Вас я надішлю Вам інструкції та скетч для ногово завдання до 8-го січня 2012 року. Згідно надісланого скетчу необхідно зробити одну листівку.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

26 Comments

  1. Оооо, яка Пропозиція!!!
   І я хочуууу, але не спробую((( Ще абсолютно не маю досвіду зі скетчами(( Новачок одним словом…
   Зате буду приймати активну участь у завданнях;)
   Всім, хто наважиться, успіху!!!

  1. Яна, а це набір тільки для завданн до 8.01…. чи і пізніше будуть інші завдання і інші набори дизайнерів???

   1. Canadiya – цей до 8-го це набір на перші два завдання, наступні дизайнери будуть обиратися з кращих робіт учасників. тобто такого набору я більше не планую проводити.
    завтра ще буде цікавий набір 😉

  1. Мені би дуже хотілось взяти участь, виключно щоб відчути свою значимість, якщо чесно. Але мені за шаблонами важко працювати. Тому у мене є питання по ходу дій: Яно, скільки часу ви плануєте надавати на виготовлення роботи по скетчу? Я була би зацікавлена, якщо термін для завдання буде мінімальний (!). Я представник творчої професії і довгі прольоти між ТУ завдання і дедлайном (у деяких ДТ аж місяць дають… ОМГ!) мене дезорганізують. Я це усвідомлюю, тому не хочу ввести когось в оману даремними обіцянками.
   А цей ваш пост простимулює мене сьогодні ж викласти побільше моїх листівок у блог. Я їх чомусь туди не викладаю, невідомо чому )))

   1. Ліза (1 і 2 🙂 ) – цим набором я шукаю дизайнерів для двох перших завдань,
    для тих, хто буде дизайнерами у першому буде тиждень для здачі роботи (це якщо враховувати, що скетч я надішлю строго 8-го, я його можу надіслати раніше),
    для тих, хто буде дизайнером другого завдання – значно більше часу, так як завдання ці будуть виходити раз на місяць, тому як мінімум 3 тижні.
    як показує практика чим менше у людини часу, тим гірше вона може підготуватися, тому я і стараюся дати більше часу. ну і не завжди ж потрібно чекати до останньої хвилини щоб здати роботу, навіть якщо на її виконання дається місяць чи більше часу.
    особисто я прихильних фрази “сделал дело – гуляй смело”, люблю робити заздалегідь та на всях випадок залишати собі час щоб якщо потрібно щось переробити/доробити.

    1. дякую за пояснення, Яно. Я прихильник іншого способу роботи, ймовірно, це пов”язано з індивідуальними схильностями. Я робитиму щодня новий варіант, він видаватиметься мені кращим за попереднім і зрештою, я нічого можу і не надіслати, перекомплексувавши кінцево : )))

     1. Ліза – стосовно “Я робитиму щодня новий варіант, він видаватиметься мені кращим за попереднім” – у мене є така проблема 😀
      тут, на мою думку, має спрацьовувати фактор: “або нічого не надіслати і підвести команду, або ж взяти себе в руки і щось та й такий вибрати :)” плюс, є дизайнери, які присилають по декілька робіт, тоді одну кращу вибираю я 😀 , як на мене – це теж варіант.

      1. Зрозуміло! Про “надіслати кілька” я не подумала…
       Тепер я знову ХОЧУ до вас 🙂

  1. перепрошую, попередній коментар – мій. Я випадково ввела не ту веб-адресу, стомільйонразово перепошую…

  1. Гарні новини! Нові завдання на Зроби Сама! Чекаю з нетерпінням!
   В дизайнери “не пхаюсь”, бо ще не дотягую до того, а у завданнях із задоволенням братиму участь!

  1. Интересно! Ждём новых заданий, а вот в ПД не рискну, пока. Может в будущем ) Но, участвовать буду с удовольствием!

  1. в заданиях с большим удовольствием буду участвовать, а в ПД пока рановато….
   всем девочкам желаю вдохновения )))

  1. Со скетчами мне очень нравится работать… В ПД не пойду, т.к. опыта маловато, авось потом повезет за результатами заданий.

  1. Привіт)! Я надіслала вам свій лист). У будь якому разі чекаю на відповідь))). Тому що хвилюйсь дійшов він до вас чи ні)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.