Шкільний тиждень на Зроби Сам(А). Відео майстер клас – робимо штамп із вспіненої резини

This post is also available in Українською мовою

Шкільний тиждень на Зроби Сам(А). Відео майстер клас - робимо штамп із вспіненої резини

Декілька днів тому розпочався ще один навчальний рік у школах та садочках і тому ми вирішили присвятити новий тиждень саме цій темі.

Минулого понеділка я вже показувала одну “шкільну” листівку – School Days і казала, що у мене є ще одне відео із використанням цього ножа. Відео буде корисним для власників машинок для вирізання – воно покаже як за допомогою ножа та вспіненої резини можна легко зробити штамп для використання у своїх роботах.

Для виготовлення штампу вам знадобиться:

 • вспінена резина будь-якого кольору (бажано 3-4 мм товщини);
 • двосторонній скотч;
 • акриловий блок;
 • ніж та машинка для вирізання.

Процес вирізання штампу у відео не показаний (думаю тут все і так зрозуміло – вспінену резину вирізаємо так само як і папір, щоб було зручно кріпити її на блок, перед вирізанням наклеюємо двосторонній скотч). Вирізавши на машинці штамп наклеюємо його на акриловий блок за допомогою двостороннього скотчу і штампуємо. Як приклад використання такого резинового штампу – елементарно проста листівка.

І маленька деталь:

Шкільний тиждень на Зроби Сам(А). Відео майстер клас - робимо штамп із вспіненої резини

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Очень полезный МК, думаю, что обязательно использую эту идею в своих работах.

   1. Sasha, Nastusha, inotava – дякую а ваші коментарі ), добре, що ідея вам сподобалася, якщо зробите якісь штампи і використаєте їх в своїй роботі – кидайте посилання, я залюбки подивлюся )

  1. Hi there! Do you have Specialized Local Scrapbook Magazine made in Ucrania!? And Scrapbook papers, do you have made in Ucrania!?
   xox Julia Sáddi

   1. Julia Sáddi – thank you for you comment )
    I don’t think we have any scrapbooking magazines in Ukraine yet, but we do have a lot of different online shops down here with tons of different papers and other materials to chose from 🙂

  1. Спасибо за МК.А скажите пожалуйста,где в Украине можно купить вспененную резину?

   1. veterok – я колись бачила вспінену резину в канцелярському магазині в Тернополі, думаю її також можна пошукати на базарі.

  1. Из резины часто продают наборы игрушей или букв, часто уже вырезанные фигурки для детей, но они большие, так что можно их использовать повторно.

  1. Круто. Жаль ше покищо машинки немаю. Але за ідею дякую=)

  1. Большое спасибо за видео МК, очень полезны.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.