Цікаве за тиждень. Bипуск #111

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні субота, а це означає, що саме зараз ми знаходимося на безкоштовному скрап зльоті від Зроби Сам(А) та торгової марки Dovecraft в Тернополі.

Якщо з певних причин ви не мали змогу потрапити до нас на зліт і побачити на власні очі три нові колекції паперу від First Edition та нову фантастичну колекцію товарів від Helz Cuppleditch (які ще не представлені у нашому магазині), заходьте завтра до нас на блог щоб не пропустити віртуальну презентацію однієї із чотирьох колекцій з чудовими прикладами їх використання.

А з понеділка в Зроби Сам(А) стартує тиждень майстер класів від наших дизайнерів, теж не пропустіть!

Ну що ж, переходимо до найцікавішого!

Листівки:

 1. My friend – одна із багатьох чудових “тільдових” листівок цього автора, перегляньте інші її роботи, я впевнена, вони вам обов’язково сподобаються!
 2. Video Tutorial:”Happy Bird-day” Card & Free PDF Download of Bird-Pun Birthday Greetings – відео покаже та навчить вас зробити красиву листівку;
 3. MACM – Thinking of You (Punched Circles Background) – листівка, фон якої зроблений із кіл-висічок;
 4. Old, New, Borrowed, Blue – літня листівка із повітряними кулями;
 5. Journaling Cards for both Scrapbooker & Cardmaker – неперевершені листівки на основі карточок для журналінгу (чудова ідея, давно хочу випробувати її);
 6. Flutter By Butterfly – Woodware USA Challenge #27 – листівка із прапорцями та метеликами;

Сторінки:

 1. x2 😉 – чудовий розворот (на замітку для проекту 12);

Різне:

 1. It’s A Creative Spaces Par-Tay! – журнал про наші з вами скрап-руми (тобто скрап-кіманати). Декілька оригінальних способів впорядкувати наші скрап матеріали та прикрасити майстерні;
 2. WOW #93: Father’s Day Bookmarks – закладки до Дня Батька (який вже зовсім скоро!), , які можна виготовити разом із дітьми.
 3. ~~ A mantelpiece-booklet ~~ – чудова яскрава міні книжечка для фотографій;
 4. Deco Pin’s DIY – робимо декоративні шпильки використовуючи обрізки скрап паперу (як на мене, це чудова ідея, я використала схожий принцип із паперовими прапорцями у одній у своїх робіт, яку поки що показати вам не можу).

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

2 Comments

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.