Цікаве за тиждень повертається! Bипуск #112. Новини у світі скрапу.

This post is also available in Українською мовою

Ви просили – ми зробили! І хоч написання “цікавого за тиждень” займає у мене багато часу, я все ж таки спробую відновити цю рубрику, можливо трішки її урізноманітню.

Відтепер я пропонуватиму вам усього 5-7 записів (по 1 запису на кожен день тижня) в рамках рубрики “Цікаве за тиждень + Новини у світі скрапу“, також буду намагатися писати тут про особисте, і можливо публікувати якісь фото із нашого життя (якщо таке вам все таки буде цікаве). Також спробую більше розповідати про нові релізи від скрап компаній та коли їх можна очікувати в скрап магазинах. І можливо, буду коротко писати про новинки нашого магазину.

чекаю на Лесика в машині під складом Нової Пошти :: 21 лютого

Цікаве за тиждень:

1. Чудовий весняний мк по виготовленню ось такого декору можна знайти у блозі Jenny Bowlin:

Цікаве за тиждень повертається! Bипуск #112

2. Конфетті – новий тренд у кардмейкінгу та скрапбукінгу. Як додати конфетті на свої роботи можна почитати у блозі davinie:

3. Багато з вас знає та активно слідкує та Тім Хольтцом та його 12 тегами, які Хольтц проводить перед новорічними святами. Цього року Тім вирішив змінити формат проведення свого “тегового марафону” і пропонуватиме по 1 тегу та мк щомісця. Теги тепер будуть не новорічними, а різнобічними. Березневий мк можна знайти тут:

Цікаве за тиждень повертається! Bипуск #112

4. Деббі Ходж опублікувала 20 уроків журналінгу у скрапі у своєму блозі. Кожен урок винесено окремо із хорошими наочними прикладами (тому навіть якщо ви не знаєте англійської – по фото усе має бути більш зрозуміло):

Цікаве за тиждень повертається! Bипуск #112. Новини у світі скрапу.

5. Безкоштовний шаблон для виготовлення “пляжного будиночку” можна знайти на сайті Fab Scraps:

Цікаве за тиждень повертається! Bипуск #112. Новини у світі скрапу.

6. Перетворіть обрізки паперу у “промені сонця” з мк від Northridge Publishing:

Цікаве за тиждень повертається! Bипуск #112. Новини у світі скрапу.

Шукаєте більше натхнення? Завітайте у блоги скрап компаній: Trimcraft (портал), Spellbinders, Echo Park, WeRMemory Keepers (сторінка у FB), American Crafts, Crate Papper, Studio Calico, Pebbles.

Новинки цього тижня у нашому магазині:

Перш за все – фантастично красиві стрічки від American Crafts:

Цікаве за тиждень повертається! Bипуск #112. Новини у світі скрапу.

мої улюблені: з тюльпанами, з хмарками, з прапорцями

Безліч нових декоративних квітів у букетах (в основному троянди). Найбільше сподобалися ось ці кали, вони так і просяться на вишукані весільні запрошення:

Нові цікаві вертикальні заготовки для листівок із віконечком від Making Memories. Мої улюблені червоні та коричневі (схожі на крафт):

На сьогодні все!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

58 Comments

  1. Дуже цікава рубрика, спасибі, що повернули її, а дівчатам за те, що нагадали про неї! Отримала масу задоволення від перегляду!:)))))

  1. А я зайшла у блог дивлюсь Цікаве за тиждень протерла очі але нічого не змінилось 🙂 думаю цикну подивлюсь адже до останнього не вірила що це правда 😉 відкриваю……(подиву у мене було ще більше…стільки новинок) Яно дякую вам за новесеньке 🙂 P.S Дуже гарні стрічки

   1. І дякую за повернену рубрику 🙂

  1. УРА!!!!!!!!!!!!!!!! ВИ ПОВЕРНУЛИСЯ! Звичайно буде цікаво почитати про ваше життя і подивитися фото. Дуже цікавий щаблончик, дякую!))))))

  1. Все таки дотиснули 😀 Рубрика справді класна, буде дуже цікаво почитати щось з життя 🙂

   1. coquette – 100% що дотиснули 🙂 ну я думаю всі просять, може дійсно її повернути 🙂 та й мені іноді хочеться щось цікаве по скрапу собі записати, а нема куди

  1. гарна новина зранку 🙂 ідея з конфеті сподобалась.

   1. glory – мене ця ідея просто таки виручила – над однією сторінкою працюю вже більше тижня і ніяк вона мені не йде, а тут з конфеті “все як по маслу”

  1. спасибі велике за повернення рубрики. Все-все цікаве. Дякую.

  1. “пляжний будиночок” – це дуже цікаво:)
   Дякую за витрачений час та багато нової захоплюючої інформації:)
   Стрічки в магазині дуже сподобались:)
   Вибачайте за мою українську:)

  1. Яно,дякую,що повернули цю рубрику!!Адже не завжди є час походити по блогам .пошукати цікаве.А тут усе класне в одному повідомленні!!))))Сподобалися нові стрічки)

  1. Яночка, очень приятно и радостно, что возродилась эта полезная и интересная рубрика! Спасибо!

  1. Яка класнюча рубрика! Стільки цікавого і корисного. Дуже сподобалось – є що почитати!!!

  1. Люблю такі огляди, ой люблю!
   Яно, я звісно, не лізу з порадами, проте якщо так багато часу йде на підготовку цієї рубрики, не легше було би набрати 4 дизайнерки з гарно підвішеним язиком, які 1 раз на місяць готували би для вас подібну статтю (уже цілком готову, з вставленими картинкмаи і посиланнями в хтмл, чи як тут у вас влаштовано все?) , а ви лише давали б хід цим статтям у призначений день?
   Чесно скажу, що я у вас цю ідею прибираю до своєї кишені: обов”язково почну збирати цікавості (я вже раніше так робила, але у мене тоді ще було мало читачів).
   В ваших оглядах мене приваблює скоріше не те, на що ви звернули увагу і на що конкретно даєте посилання, а стиль тієї людини і можливістьпоходити по блогах її друзів чи її вибраного! Такі собі безкоштовні мандри по крафт-вебу. ДЯКУЮ!

   1. Ліза – хіба будуть бажаючі, як от mara_ko. бо як показує практика добре (якісно) і на халяву рідко хтось щось хоче робити, принаймні на довго такого ентузіазму не вистачить 🙂

  1. цікаво почитати і про вас, і новинки. стрічки сподобалися, і ідея з сонечком з обрізків.

  1. Ухти,як цікаво! Дякую, Яночко, що повернула цю рубрику! І, звичайно, твої власні історії з фото завжди інтригують!

   1. Оля – ну сьогодні тут нічого інтригуючого нема 🙂 фотку свою реально єдину нормальну знайшла за останній період, всі інші якісь не такі

  1. Тільки вчора майже в кожному другому коментарі бачила прохання відновити цю рубрику, а сьогодні вона вже тут… Ну ви, Яночко, й молодчинка!!! Дуже сподобались стрічки, вони дійсно фантастичні.

  1. Яна, огромное спасибо за возвращение рубрики (это самый лучший и самый первый подарок к 8 матра).И еще попадание в самую точку, давно хотела найти такое солнышко.Еще раз спасибо!!!

  1. Ура! Оце так оперативність)))Дякуємо за повернення улюбленої рубрики і за такі приємні та корисні її удосконалення.

  1. Ура! Вернулась моя любимая рубрика! Спасибо!
   Особенно нравится, что теперь добавлены новинки магазина!

   1. pinnkin – хех, може у вас ще якісь прогнози є? цікаво було б почитати 🙂 конфетті мене реально виручило )
    а може добавити якесь голосування на зразок “я вважаю що скоро у скрапі трендовим стане ….”

    1. Забавная идея про голосование. Мне было бы очень интересно увидеть рез-т. Единственное “но” – наш народ за бесплатно плохо участвует в опросах. За это даже Конфетки обещают. Знаю потому, что практически за всеми челленджами руско-украинскими (:) я их считаю) бегло слежу.
     Да, вообщем-то, я не занимаюсь специально прогнозом, иногда улавливаются модные тенденции, а, в основном, выбираю темы для заметок (пишу для Омского скрап-клуба и рус-скрап.ру), которые в нашем секторе скрапа еще не разрабатывались. Сейчас по России однозначно трендовым станут игральные карты. То там, то сям вижу работы с их использованием. Иногда через время после таких заметок, мне кажется, что тему подхватывают другие и разрабатывают челленджи. Но это, так сказать, субъективное мнение, льщу себе :).

     1. pinnkin – по поводу игральных карт соглашусь, я вот тоже недавно делала страничку с игральными картами. она у меня вся такая розовая-розовая получилась 😀
      а по поводу опроса – да, читатели участвуют не очень активно, но попробовать можно 😉 . думаю можно будет скоро запустить 🙂
      а льстить себе иногда нужно 🙂

  1. дівчачі прохання не залишились без уваги))) теж дуже люблю цю рубрику) дякую за її повернення)

  1. НЕ буду оригинальной, тоже очень рада возрождению этой рубрики! Все очень к стати и МК с птичкой в гнезде и новинки магазина, и Ваши фото.

  1. не знала, что Вы хотели прекратить эту рубрику.
   я всегда на почте у себя читаю с огромным интересом.
   надеюсь выпуски не прекратятся, а у Вас появится больше времени и сил.

   1. Мария – так, хотіла бо це відбирало аж надто багато часу, раніше рубрику була більш насичена посиланнями. останнє цікаве за тиждень вийшло майже рік тому – 21-го травня. аж не віриться що це вже так давно було і що стільки людей пам’ятає про цю рубрику. приємно 🙂 значить більшість все таки мене вже давно і систематично читає 🙂 а це вдвічі приємно 🙂

    1. Большинство выпусков этой рубрики сохранено у меня в Избранном( я туда “хожу” за идеями). Помню, что было обсуждение о том в каком виде лучше писать выпуск,и вообще я думала это у Вас отпуск от рубрики был.
     Хорошая, а главное полезная рубрика, надеюсь Вы не прекратите ее вести, пусть раз в 2 -3 недели, но хотелось бы ее читать.

  1. Яночка, вітаю з не поверненням рубрики, а з таким шаленим інтересом до неї! це чудово! а в плані часу, я погоджуюсь з Лізою – можна розділити обов’язки з кимось, кому довіряєш (в плані, що робота буде зроблена відповідно до ваших вимог), це не тільки розгрузить тебе, а й відкриє іншу точку зору, що теж може бути цікаво!

   1. Могу предложить свою помощь в пополнении ассортимента интересного, т.к. ежедневно просматриваю уйму всего и нахожу вдохновение для себя. Может кому-то тоже будет интересно посмотреть на это… Считаю, что моя подборка сайтов и блогов очень обширна и разнообразна:)

  1. ураааа!!)))дякуюю за повернену рубрику))обожнюю її)))

  1. Яка гарна рубрика! А головне – корисна! Цілий день розглядаю ссилочки… Дякую!

  1. спасибо!!! действительно это интересная рубрика!!
   Может кого то помошником найти, делать статьи для этой рубрики??думаю у кого время по свободнее мог бы помочь))
   ведь всем она нравится!!

  1. Так приятно , когда кто-нибудь не ленивый сгруппировует все интересное и выдает нам на блюдичке Спасибо!!!!

  1. С возвращением этой классной рубрики. На мой взгляд, теперь еще удобней и интересней читать ее. Спасибо!

  1. Дякую за цікаве за тиждень!!! Яно, твоя фотка дуже кльова!!!

  1. Супер, дуже цікава і корисна рубрика. Приємно переглядати.

  1. Яночко, дякую за детальний
   і дуууже цікавий огляд!!! Стільки ідей! Де взяти часу??)))
   А стрічечки які!!! Ммммм)))
   п.с. Твоє фото бомба!!!

  1. дівчата, дякую за ваші коментарі 🙂 саме такі відгуки і заставляють розуміти, що написання такої рубрики просто таки життєво необхідне 🙂
   якщо ще хтось буде мати бажання допомогти із написанням, будь-ласка, дайте мені знати тут у коментарях або на пошту letrodectus@gmail.com

  1. Дякую за такий цікавий обзор!!!
   Знайшла для себе багато цікавого!

  1. Яка чудова новина! Яна, дуже дякую за повернення рубрики! І одразу стільки цікавого! Справжній подарунок для Ваших прихільників!

  1. Яна, отличная новость! у тебя прекрасный вкус, обзоры получаются очень интересными. Ведь всего не охватишь, поэтому такие шпаргалки важны, особенно новичкам )

  1. юпііііі))))
   Яна, ти молодець!:)

   Дякую за повернення “Цікавого”!
   І що б я без тебе робила…))

   Перша фотка – суперська!

  1. Дуже ,дуже дякую за відновлення такого обзору. Сподіваюсь наші відгуки, налаштують на подальше реалізовування цієї рубрики!

  1. Дякую за таку рубрику…Дуже цікава..можна швидко все оглянути і не витрачати багато часу)Класно))

  1. Очень полезная рубрика! интересно почитать-посмотреть, спасибо!

  1. дякую, без вас рубрика б не відновилася 🙂 як бачите всі колективно ви мене можете “змусити” зробити практично будь-що 🙂 я зараз себе золотою рибкою відчуваю, одне бажання здійснила, ще дві сторінки бажань записано 😀

  1. Дякую за відродження моєї улюбленої рубрики!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.