Цікаве за тиждень. Випуск #76

This post is also available in Українською мовою

Цього тижня в Чикаго стартувала виставка CHA Summer 2010 і тому сьогоднішній випуск цікавого за тиждень буде в основному присвячений саме їй.

А ще я хотіла поділитися цікаво думкою, яка виникла у мене після розмови з Аллою по асьці – ми (не всі, але думаю більшість) купуємо нові скрап товари не для того щоб “скрапити”, а “скрапимо” (і продаємо свої роботи) щоб мати можливість купити нові товари 🙂 .

Сторінки:

 1. Тижневі сторінки від Алли – і я вже давно мрію розпочати такий проект і кожного тижня скрапити наші фото (от тільки  шкода, що фотографуємося ми далеко не кожного тижня);

Листівки:

 1. My Cards are on QVC – A First for Me!!! – новорічні листівки із нової серії Pepper’s Christmas Party (скоро можна буде придбати у нас);
 2. PDCC40 and a free download – чудова листівка + безкоштовний штамп/папір для скачування;

Різне:

 1. Чудовий гайд (інструкції) в трьох частинах від Ashley Cannon Newel про фотографування листівок та інших речей ручної роботи: Day 1 :: Know Your Settings, Day 2 :: Setting the Stage, Day 3 :: Editing + Organizing.
 2. Amazing Dubai! – захоплива розповідь від Ingvild Bolme про її скрап-клас в Дубаї;
 3. August Relase Perfect Peek Day #1 – нові сумочки від Laurenm. Я дуже люблю її креативні темплейти;
 4. Project of the Day – Going Large! – паперовий замок та принцеса за допомогою штампів;

Скрап кімнати:

 1. Scrapbooking on a Budget;

CHA Summer 2010:

 1. CHA Summer 2010 :: Booths in a Snapshot від Embellish Magazine;
 2. making memories noel collection – новорічна колекція від MM;
 3. Нові товари від Spellbinder: Introducing Our Newest Shapabilities – ці ножі у мене одразу ж асоціюються із Тімом Хольтцом, думаю вони будуть дивитися фантастично у поєднанні з його штампами; Introducing Our Christmas Collection – мені особливо сподобався набір Fanciful Holiday; Introducing New Labels and Nestabilities! – labels sixteen мої улюблені, обов’язково треба такі придбати 🙂 , Introducing Nestabilities Decorative Elements! – а це взагалі фантастика! І на завершення – їхня нова машинка із 20см отвором для ножів! І звісно ж нові величезні ножі для неї – Introducing Grand Calibur and Grand Nestabilities!
 4. CHA Summer 2010 – Day 1!! – від Scrap Time – цікава новинка від Provocraft – Cricut Imagine, цікаво чим він відрізняється від попередніх машинок, адже вони також могли різати+розмальовувати;
 5. Огляд виставки від блогу Craft Critique: CHA -Paper lines & More: Graphic 45, CHA- Paper lines & More: October Afternoon.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. хоч дуже поспішаю (ч/з 20 хв їду у відпустку), не можу не написати, бо зовсім не згідна з думкою про те, що ми скрапимо, щоб продати і купити нові товари, по-моєму це безглуздо, хоча це особисто моя думка і прошу нікого не ображатись. особисто я скраплю тільки для себе і інколи для друзів, а матеріали купую, коли вони мені дуже подобаються. я за скрап ради скрапу, творчості та креативу, сподіваюсь, я не одна така 🙂

   1. ніхто і не ображається 🙂 ну я точно не ображаюся 🙂 звичайно я теж часто скраплю для себе, аби розслабитися і відійти від реальності і всіх проблем. але оскільки в мене вже є просто маса інструментів і матеріалів, то щоб купити щось нове я собі обіцяю, що спочатку зроблю щось із використанням старих і тільки тоді дозволю купити щось нове (бо навіщо ж мені стільки того всього коли воно просто лежить “мертвим грузом”). особливо це стосується нових ножів spellbinder – я їх усі хочу купити, але даю собі обіцянку, що поки не зроблю щось зі старими і не награюся ними досхочу то нові купувати не буду.

  1. спасибо за подборку, хочу такую белую скрап комнату)))
   соглашусь с Таней, скрап-это удовольствие и конечно же, покупка материалов-особое удовольствие)))

   1. правильно, тому перш ніж купити нові матеріали і отримати “особое” задоволення від них (або навіть просто від факту купівлі) треба поскрапити і отримати задоволення від скрапу 🙂 словом – задоволення тут подвійне і власне від скрапу і від факту купівлі нових товарів і в кінцевому результаті від скрапу з використанням цих нових штучок 🙂 ото закрутила!

  1. Я аж здивувалась ,Яно, твоємо висновку на початку поста…Так мені бизькі ці слова!Поки в мене були гроші за декрет з другою дитиною-я не задумуючись купляла, що подобається, і нічого не продавала-все для друзів і родичів…Тепер дещо продається-і це мене тішить,адже можна дозволити собі щось новеньке без мук совісті))) Це ж ідеальна ситуація-коли хоббі співпадає з роботою(з можливістю заробити)!!!
   Дякую за цікаве”ЦІКАВЕ,,,”

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.