Цікаве за тиждень. Випуск #47

This post is also available in Українською мовою

Цікаве за тиждень. Випуск #47Найцікавішою подією цього тижня (принаймі для жителів Києва) однозначно є виставка Хоббі-Фест. І ми зараз знаходимося саме там! Тому приходьте, будемо раді поспілкуватися.

А тим часом, для жителів інших міст України чергова щотижнева підбуріка цікавого за тиджень.

Нагадую, на Зроби Сам(А) проходить конкурс – Новорічна Ялинка! Спішіть прийняти участь!

Укр+рос блоги:

 1. Першим і незаперечним лідером цього випуску є сніговик у виконанні автора цього блогу. (Христина, дякую за лінк!)
 2. Мені катастрофічно не вистачає укр блогів у моєму рсс читачі! Будь-ласка, якщо я вас ніколи не згадувала в цікавому за тиждень, і ви пишете цікаві мк – залишайте посилання на ваші блоги (а ще краще на конкретний мк) в коментарях.

Іншомовні блоги:

 1. Ми ще готуємося до Нового Року, а дехто вже подумує і про День Валентина (якщо чесно, то мені теж вже кортить зробити щось не новорічне)
 2. ~The 25 Days of Giving~ an Envelope Christmas Countdown Advent Calendar Banner – календар до нового року з конвертиками.
 3. Wine Bottle – листівка у формі плашки вина, так креативно!
 4. Rubber Stamp storage by Kimberly – розумний спосіб для зберігання резинових штампів;
 5. Gift Containers and Yummy Recipes – упаковка для новорічних подарунків із банки від кави/чаю;
 6. { Fun with beads and Shimmerz } – цікавий “маневр” із використанням марблз;
 7. Giant craft stick snowflakes – велетенські сніжинки із дерев’яних паличок;
 8. O Christmas Trees, All of These!! – абсолютно не по темі саморобних виробів, але я дуже хотіла поділитися з вами цією красою (слайдшою із новорічних фотографій)!
 9. Seasonal Saturdays: Snowman Treat Holder – упаковка для солодощів у формі сніговика;
 10. Продовжуючи вічну тему впорадякування та оформлення скрап-майстерні я не можу не поділитися з вами цими фотографіями – шалено красиво!
 11. Ok, MAKE CANDLES!! – дуже простий спосіб по новорічному прикрасити білі свічки.
 12. Мила упаковка для новорінчих подарунків;

Відео:

 1. Glitter Christmas Ornament – кульки на ялинку із глітером, шкода, що у нас не прадуються прозорі кульки (може хтось десь бачив такі?).

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

  1. Яна прозорі кульки продаються у магазині “Prostor”, зараз у них акція новорічні прикраси по 5 грн. Вони йдуть у наборі по 4 штуки і лище за 5 гривень весь набір. Якщо, звичайно, у вас є мережа цих магазинів.

  1. я бачила прозорі кульки в епіцентрі. багато розмірів. правда вони там з легким перламутром. можливо так навіть цікавіше вийде.

  1. Дууууужееее цікавий випуск!!!!!!!!!Яно, а ти будеш цього року випускати пост з новорічною виишивкою???? Так хочеться чогось нового!!!!!

  1. Ого, як оперативно.. ви що, в польових умовах пишете інтернет-огляди? На наступний фест притягну для Яни цілий пам”ятник (за стійкість і супротив до життєвих ситуацій).

   Огляд, як і завжди, дуже цікавий і корисний (є чому повчитись). Це моя улюблена у вас рубрика. Неприємно відмітила, що відсоток креативних кардмейкерів з гарним смаком на іншомовних блогах блогах вищий, ніж на російсько-/українськомовних. Погане враження 🙁

   Sophijka,
   на форумі “Спілкування за вишивкою” (http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/32-310-2) до нового року проводятьбагато різноманітних конкурсів (окрім скрапбукінгу))). Можливо, вам там буде теж цікаво взяти участь.

   Яна, вибачте за несанкціоновану “рекламу”. Більше не буду 🙂

  1. Спасибо за интересности, очень вдохновляет. Шарики продаются в сети магазинов Тенденс (были в прошлом году), а так же есть в магазине сайта Самоделки (Вакуленко дизайн)- погуглите этими названиями, у них есть интернет-магазин заготовок. Видела на их стенде на выставке. Сама недавно приобрела упаковку из 10 штук, правда в Италии. Все думала, как их использовать? ))

  1. Було дуже приємно познайомитись з вами На Хоббі-Фесті, з вашим блогом та вашою продукцією! Ви отримали ще одного постійного читача та клієнта вашого магазина :)))) дякую!

  1. Суперові кульки!! Так хотілося б зробити такі,і кульки,думаю знайти не проблема,а от цей засіб… Де знайти аналог, читала,що в нас його немає. Хелп…

  1. усім дякую за “наводки” на магази іграшок, будемо шукати, хоча у нас здається саме цих магазинів немає.
   glory – якийсь у нас не правильний епіцентр, немає там таких іграшок 🙂
   Софія – на рахунок вишивки, це до Лесика 🙂 думаю він щось вигадає
   bullet-13 – нічого страшного, реклама ж “по темі” 😉
   Настик – у нас є магазин з назвою Тандем декор (чи може то я не правильно запам”ятала назву), треба буде завітати туди, дякую!
   Natalie – і мені теж було приємно! І ще мені дуже приємно, що вам сподобався блог і мої роботи 🙂 як то кажуть – вітаємо в колі читачів Зроби Сам(А) 🙂
   Jul – хех, а я про рідину і не подумала, можна буде спробувати використати клей пва, чи ще якось поекспериментувати

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.