Хеловін: як зробити павутину на стіну

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні я розповім вам про абсолютно не хитрий спосіб зробити реалістичну павутину на стіну щоб прикрасити приміщення до Хеловіну.

Нагадую, цей пост є частиною Місяця Привидів, що стартував на Зроби Сам(А) з метою підготувати приміщення для вечірки не Хеловін.

Ідея зробити таку павутину пришла мені в голову минулого року, коли я почала займатися прикрашанням офісу до вечірки. Серед матеріалів всього лиш моток ниток для в’язання (білих або чорних на ваш смак).

Плести таку пуватину краще не на голій стіні, а поверх меблів, чи ділянки що має виступи, за які буде не складно прив’язати кінці нитки.

Спочатку потрібно натягнути каркас – дві або три навхрест переплетені нитки по всій площі, яку бажаєте вкрити павутиною:

Хеловін: як зробити павутину на стіну

Важливо, щоб нитку було до чого кріпити – будь то ручка від дверці шафи, чи якесь вже готове кріплення в стіні чи навіть батарея. Якщо нитку нема до чого зав’язати її можна спробувати приклеїти скотчем (але не до стіни!) – наприклад до плитки чи ламінату. Зробивши каркас починаємо плести. Робити це можна ззовні до середині і навпаки. Я плела починаючи з середини:

Хеловін: як зробити павутину на стіну

Нитку можна обрізати метровими або більшими шматками і так намотувати, або ж плести відразу розмотуючи із мотка. Серединку легше робити обрізаним куском нитки, а далі вже можна і не обрізати. Хоча все залежить від розмірів як павутини так і самого мотка.

Щоб закріпити перемички нитки між каркасом можна зав’язувати вузлики, а можна просто обмотувати декілька раз навколо каркасу – цього повністю достатньо.

Хеловін: як зробити павутину на стіну

Після того як павутина готова її можна прикрасити летючими мишами, павуками, навіть мухами 🙂 . Усе абсолютно на ваш смак та фантазію. Наша павутина поки що виглядає страшенно бідно, але сподіваюся, дуже скоро їй складуть компанію інші хеловінські прикраси.

До речі, ось так виглядала наша перша павутина (це у мене на роботі, під павутиною стояв мій ноутбук, я навіть так декілька днів працювала):

Хеловін: як зробити павутину

Не забувайте, що на Зроби Сам(А) проходить конкурс Хеловінських прикрас – Кімната Жахів.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

    1. а головне скільки емоцій від плетіння 🙂 і до речі, такі павутину після закінчення свята можна зняти і пакуратно скласти до наступного року 😉

    1. дуже, приємні, а головне не складні у застосуванні поради.
      дякую.))

    1. Прикольно!!! 🙂 Все хеллоуинские идеи просто потрясащие!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.