Упаковки для новорічних подарунків

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні я розповім як оригінально упакувати солодощі або подарунки для гостей та друзів.

Упаковки ми зробимо не звичайні, а у формі шматків торту – таким чином, можна запакувати “з собою” цілий шматок торта (і не пом’яти його), насипати у коробочку різноманітних цукерок для дітей, або запакувати невеличкий подарунок.

Який з варіантів ви б не обрали – ви завжди скрасите вашу вечірку та вразите гостей.

В інтернеті існує безліч заготовок для таких коробок. Особисто я використала ось цю (найбільшу з останньої сторінки). До речі, якщо надрукувати 9 менших, 10 середніх та 11 найбільших із цієї заготовки можна створити паперовий торт у три яруси.

Для упаковок я використала тонкий матовий фотопапір формату А4 для струменевого друку. На лицьовій стороні я надрукувала фонові малюнки (деякі завантажила із сайту Canon: тут, тут, тут, а одну зробила у Photoshop):

На зворотній стороні надрукувала зразок та вирізала. Далі зігнула по штрихованих лініях та склеєла двостороннім скотчем (можна використати клей, але від нього може поморщитися папір).

Дироколом зробила дірочки та вставила люверси на паперові “замочки”. На завершення – додала кольорову стрічку та зав’язала бант.

Теоретично, такі коробочки можна прикрасити будь-як (квіточками, сніжинками і т.д.) – головне фантазія!

Такі паперові коробки-торти можна використовувати як упаковки на будь-якому святі попередньо декорувавши під тему вечірки чи святкування.

Інші варіанти упаковок можна знайти за цим посиланням.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

  1. Дуже прикольна коробочка получилась, я тільки що зробила її з білого глянцевого картону, а потім обмалювала його під шкуру корови і обв’язала рожевою стрічкою! Супер!

  1. Віка, готуй фотографії коробочки – зможеш отримати подарунок в рамках нашої наступної акції 😉

  1. Спасибо за идею!!!!!! Только вот картридж закончился цветной… Надо будет приобрести. Кстати, а где можно купить люверсы?

  1. Блоггерша – люверси можна придбати в інтернет магазині КомпТорг, до них ще потрібно (для загинання) Дирокол Перфоратор ручний Kangaro Punch ЕР 20. Також ці речі доступні в магазинах канцтоварів. Люверси бувають різнокольорові і різних форм, але зверніть увагу, що під певний тип люверсів треба буде специфічний дирокол/перфоратор.
   А щодо заправок картриджа, то як вже обіцялось тут, постараюсь допомогти в написанні поста про це з посиланнями на інструкції до більшості моделей найрозповсюдженіших принтерів.

  1. Олександра – поки що не знаю, і сама шукаю за такими пакетами. як тільки дізнаюся – дам вам знати 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.