Три сімейні сторінки на стіну від Алли

This post is also available in Українською мовою

Три сімейні сторінки на стіну від Алли

Попросила мене подруга оформити її сімейні фото так, щоб їх можна було повісити на стіну. В результаті зробилися три ось такі сторінки 30х30 см.

Матеріали

 • скрап папір 30х30см;
 • світлосірий сріблястий картон;
 • цупкий картон для палітурок;
 • брадси для шнурування від Karen Foster ;
 • вощений шнур.

Під фото я зробила підложки зі світлосірого картону та прошила все  на швейній машинці. Додала деталей (метеликів, тегів, квіточок). Готову роботу я пришила до товстого картону (у в магазині він називався картон для палітурки), але спочатку за допомогою брадсів зробила кріплення, щоб вішати сторіночку на стіну.

Три сімейні сторінки на стіну від Алли

І детально кожна сторіночка:

Три сімейні сторінки на стіну від Алли

Три сімейні сторінки на стіну від Алли

Три сімейні сторінки на стіну від Алли

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Яно, ваш контент краде сайт rukodelnica.info ! Людина з цієї ІР-адреси також краде і перекладає російською записи з україномовних сайтів hmarynka.com.ua, uliana-biser.at.ua та made-in-ukraine.info
   Давайте разом писати скарги до гугла! (вибачайте, що пишу тут – цей комент можна видалити)

  1. Алла, вони чудові. Саме зараз виношую також ідею таких сторіночок на стіну. Дякую за підказочки.

  1. Сторінки просто шикарні! Дуже гарно – нічого зайвого і дуже вишукано, я просто в захваті!

  1. Дуже просто і вишукано вийшло. Алла, дякую за МК.

  1. дівчата, дуже дякую за ваші відгуки, я і собі подумую зробити такі сторіночки, але хочу оформити їх у гарний багет. Цим літом ми запланували поїздку на море, і саме “морські” фотографії хочу оформити у рамку и прикрасити мушлями, пісочком та камінчиками.

  1. Дуже гарно! Стримано, але водночас цікаво! На другій сторінці дуже сподобалось поєднання кольорового та чорно-білого фото.

  1. гарна сім”я і фото оформлені дуже гарно! можна питання?: а ви строчити спеціальною машинкою для паперу чи звичайною??? дякую.

   1. у мене звичайна побутова машинка Brother XL 2600, саме головне зтавити товсту голку (у мене розмір 100). Але дуже цупкий картон моя машинка просто пробиває, а нитку не проводить і приходиться просто потім по дирочкам шити голкою.

  1. Дякую за відповідь, у мене теж бразер якась там… але від паперу вона з часом забивається і псується, а я її і для шиття власне теж використовую…. шкода троха:(

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.