Техніка імітації шва за допомогою ручки/маркера

This post is also available in Українською мовою

Ми продовжуємо знайомитися із техніками імітації шва у кардмейкінгу та скрапбукінгу та інструментами за допомогою яких це можна зробити.

Сьогодні пропоную розглянути найпростіший метод імітації шва за допомогою ручки або тонкого маркера.

Імітація шва: намальований від руки шов

Немає нічого простішого ніж намалювати шов від руки – ви зможете зробити шов із стібками будь-якого розміру! А маючи у своєму скрап-арсеналі кольорові маркери або ручки – ще й будь-якого кольору. Попрактикуйтеся малювати шов на чернетці, підберіть ручку або ж маркер і спробуйте намалювати шов у своїй роботі. Повірте – це зовсім просто!

Найкраще малювати шов від руки вміє Крістіна Вернер – напевно жодна її листівка не обходиться без нього. Завітайте до неї у блог та на власні очі подивіться як намальований від руки шов гарно доповнює листівки:

Оскільки цей метод імітації шва є найпростішим, найлегшим та найшвидшим у виконанні для нього вам усього лиш знадобиться ручка або тонкий маркер.

Якщо ви боїтеся зіпсувати роботу, намалюйте шов спочатку олівцем, а потім наведіть його ручкою та зітріть сліди від олівця. Для того щоб намальований від руки шов йшов по прямій лінії скористайтесь лінійкою – малюйте стібки під лінійку. Ви також можете використати будь-який інший предмет і обмалювати його не суцільною лінією, а імітуючи стібки.

Для малювання стібків я найчастіше використовую:

Найчастіше малюю:

 • від руки;
 • під лінійку;
 • використовуючи ножі Spellbinders як шаблон – обмальовую їх по контуру.

Ось декілька прикладів моїх робіт із намальованим від руки швом:

Шов у кардмейкінгу та скрапбукінг без швейної машинки. Огляд технік та прийомів. Техніка імітації шва за допомогою ручки/маркераСторінка You Make My Heart Flutter – прапорці у верхній частині сторінки доповнені намальованим від руки білою гелевою ручкою швом.

Розворот у альбом – Fishing Native StyleРозворот Fishing Native Style – брадси, що формують коло на сторінках сполучені за допомогою намальованого чорним маркером від руки шва.

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la laНоворічна сторінка Oh Christmas Fa La La La – у верхньому лівому та нижньому правому куті сторінки присутній намальований від руки шов, що сполучає декоративні елементи.

Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 1Новорічна листівка – папір та вирізані дироколом листочки у цій листівці підкреслені за допомогою намальованого чорним маркером шва.

Сторінка On the Top of the World для Арт УголкаСторінка On the Top of the World – білі півкола зі стібками намальовані від руки під трафарет (будь-який круглий предмет).

У наступній статті ми розглянемо дещо складніший варіант імітації шва за допомогою маркера або ручки.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Дуже цікаві приклади та поради! Мені подобаються Ваші роботи з використанням білої ручки,адже вони виглядають дуже оригінально! Чекатиму на завтрашню статтю!)

  1. Яна, откуда ты берешь идеи для своих “оглядів”? Еще и на всю неделю слов хватает… Молодец!
   На Кристину Вернер – это ты верно ссылаешься. Я не пропускаю ни одного ее поста. Это мастер своего дела! Являюсь ее поклонницей уже около 4 лет (с момента моей заинтересованности кардмейкингом). Она сейчас стала работать совестно с Саймон Сэс (видела ее видеоМКы?). Еще она открыла блог для любителей красивого маникюра.
   Кстати, Яна ты мне чем-то напоминаешь Кристину:)

   1. mara_ko – якось вони самі мені в голову приходять, я цей огляд це весною планувала випустити, але не мала можливості дописати.

    Я Крістіну також читаю, але дивлюся відео рідко, але раніше жодного не пропускала. Теж за нею вже пару років слідкую.
    За допомогою її відео я дуже багато чого навчилася. І блог з нігтями теж бачила – краса така! А нагадую напевно тому що я ж в неї вчилася, напевно багато її прийомів використовую і сама про це не здогадуюся 🙂

    1. Знаешь, Яна, у меня тоже идеи роятся в голове. И все хочется воплотить в жизнь. Стала уже в блокнот записывать вкратце идею, а то потом “склероз” наступает. Надеюсь, когда дети будут достаточно большими (но еще не родят мне внуков), то я смогу больше времени уделять творчеству. Кто знает, что из этого получится?..

    1. Кстати, смотрю ролики от кристины, потому что балдею от ее речи и от того, как искуссно она умеет обработать видео.

  1. Дійсно Крістіна Вернер гарно імітує шов і листвки в неї такі прикольні 😀
   З цього способу особисто мені сподобався білий шов ( ну-у-у просто прекрасно ) 🙂

  1. действительно, самый простой способ “пошить” :)) я последнее время на него подсела, так как ручной шов получается не очень, а на машинке и того хуже :))

  1. У Крістіни дійсно кльово виходить від руки ))) може й собі так спробувати? )))))) я чомусь думала що шов намальований від руки виглядає якось не якісно ))) а сьогодні побачила що навіть досить не погано виглядає )) дякую )

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.