Тематичний тиждень до Випускного – листівки-подарунки для випускника

This post is also available in Українською мовою

Тематичний тиждень до Випускного

Сьогодні трішки із запізненням на Зроби Сам(А) стартує другий тематичний тиждень. Цього разу ми будемо готуватися до випускного! До речі, випускні у школах цього року святкують не в червні, а 29 травня. Дивно, чи не так?

Якщо ваші діти або діти ваших друзів закінчують школу, чому б не привітати їх листівкою із маленьким подаруночком? Що потрібно сучасному підлітку – а хто його знає! З подарунком не вгадаєш, а подарункова картка чи навіть гроші завжди будуть доречними. Щоб не дарувати їх банально у конверті можна запросто зробити простеньку листівку із кишеньою.

Листівки-подарунки для випускника

Матеріали:

Спеціально для цієї листівки я намалювала штамп-привітання:

graduation-stamp

безкоштовний для особистого використання

З одного листа А4 формату можна зробити 2 листівки. Розмір заготовки для однієї листівки – 10х22см (згин на 7,5см та 17см). Ось так листівка виглядає коли вона відкрита:

Тематичний тиждень до Випускного - листівки-подарунки для випускника

Листівка закривається за допомогою магніту одна частина якого наклеїна відкрито на внутрішній стороні листівки, а інша ховається за написом “вітаємо із закінченням школи”.

Тематичний тиждень до Випускного - листівки-подарунки для випускника

Напис на лицьовій стороні листівки доповнений дирокольною совою (символ знань!) та маленьким білим звитком, що перев’язаний червоною ниткою (атестат про закінчення школи).

Тематичний тиждень до Випускного - листівки-подарунки для випускника

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Чудова ідея. Хоча мені здається , що таку листівку можна й подарувати маленькому випускнику початкової школи (після 4 класу). Штампик чудовий, дякую.

  1. Замечательная открытка! Нам до окончания школы еще о-го-го, но в этом году старшая дочь прошается с начальной школой. Так что идея очень кстати, обязательно возьму на вооружение. Спасибо!!!

  1. Дякую за МК, все просто та доступно. Яно, а де такі магнітикі можна придбати?

  1. клевые открытки)
   Если я не ошибаюсь, это еще те самые магниты, которые мы использовали для новогоднего календаря. из Милых штучек) Так вот я пыталась на открытку приклеить на термопистолет,так они постоянно отклеиваются, друг к другу прилепятся и от бумаги отстают) а ты на какой клей клеишь?

   1. Аня – так, це дійсно ті самі 5мм магніти з новорічного календаря. тільки я брала один такий магніт, а інший (той що ховається за написом) – магнітну плівку (не впевнена чи вона саме так називається). магніти клею на двосторонній скотч – все тримається 🙂

  1. Дуже яскрава: тут тобі і літо (канікули), і сова (помудрішали за рік), і гаманець для подарунка на нову книжку Асі Кравченко “Здравствуй, лошадь!”(мрії збуваються)… ДЯКУЮ !

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.