Сторінка The UK Adventure

This post is also available in Українською мовою

Cьогодні у мене не плановий пост – сторінка The UK Adventure за скетчем від Арт Уголка. Цей скетч мені дуже сподобався і заінтригував мене.

Сторінка The UK Adventure

В результаті склалася ось така сторінка про наш брехливий навігатор на дорогах Великобританії:

Сторінка The UK Adventure

Ця фотографія має свою цікаву історію. З собою у Великобританію ми взяли наш домашній навігатор, на якому попередньо встановили карту країни, прописали правила та обмеження. Але як виявилося буквально на другий день – навігатор постійно брехав. Брехав він в основному про максимально допустиму швидкість руху на дорозі. Згідно його даних на хайвеях можна їхати усі 170 км/год (на фото він показує 154)! В дійсності ж, максимально допустима швидкість у Великобританії – 70 миль на годину, а це у наших кілометрах всього 112 км. На щастя, ми не зловили жодного штрафа за перевищення.

Сторінка The UK Adventure

Взагалі, обмеження швидкості у Великобританії залежить від типу дороги, і обмежувальні знаки там зустрічаються доволі рідко. Тому треба просто знати по якій дорозі ти їдеш і так визначати допустиму швидкість. Як нам пояснили, якщо збоку дороги є ліхтарі – це один тип дороги, якщо немає – вже інший і т.д.

Висновок – вивчайте правила дорожнього руху до того, які їхати у якусь країну щоб уникнути ось таких каламбурів.

Основа сторінки – фігурний аркуш з лаком від Little Yellow Bicycle, наклейки від Simple Stories, Creative Imagination, вирізки з паперу Basic Grey:

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

Сторінка The UK Adventure

P.S.

1. Вийшов новий номер журналу Scrapbook & Cards Today, переглянути його безкоштовно можна ось тут.

2. З нового року планую розпочати альбом Project Life від Becky Higgins. Чи є серед читачів Зроби Сам(А) її прихильники?

3. Починаю вчитися готувати (звучить це дуже смішно 😀 ), минулої суботи пробувала ось цей рецепт – вийшло досить смачно.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

25 Comments

  1. Мені дуже сподобався цей пост!)тому що тут є трохи про Ваше безпосереднє життя)))) Щодо Project Life від Becky Higgins, то вона пропонує всі матеріали щоб спростити виготволення власних альбомів?) це чудово, як на мене!!!

   1. Жужа – дякую 🙂 я постійно хочу більше писати про особисте, але якось ніколи не виходить
    Project Life – не думаю, що всі-всі, але всі базові – так, тобто альбом (папку), файли, карточки для журналінгу.

  1. Мені, зізнаюсь, більше сподобався пост, ніж сама сторінка. Я сама не спеціаліст зі скрапбукінгу, тому коментувати критично просто не маю морального права.
   А читати про чиїсь мандрівки надзвичайно цікаво :)*
   Яно, і знов я відчуваю, що ця робота не в звичному для вас стилі. Принаймі, я звикла бачити ваші листівки більш… ем.. американізованими (звиняйте) з ясним дизайном, чисті та такі, ем… трохи гламурні (і мені це дуже подобалось). Ви відкриваєтесь з різних боків і це є добре ;)*

   1. Ліза – моя воля, я б тільки скрапом і займалася. альбоми і сторінки мені більше подобається робити ніж листівки (окрім різних листівок на дні народження). але для скрапу у мене, нажаль, а) мало часу, б) мало цікавих подій у житті, і як наслідок в) мало вартих скрапу фоток. хоча як гляну на всі ці фотографії на диску – думаю як такої кількості може бути мало?
    а про стилі, хех, мені ось такий завжди подобався (а також європейський де все як під лінійку геометрично розграфлено), може він мені нареші почав нормально вдаватися 😀

  1. Яна, страничка просто вай-вай-вай!!!!Эти цвета!Эти детали!!!
   Успехов в обучении))))

  1. А мені дуже сподобалась сторінка! Нічого зайвого, випадкового…Хоча так багато деталек, а всі на своєму місці, всі несуть певну інформацію! Клас!)

  1. Снова интересный рассказ про путешествие. Успехов в кулинарии! Это же так здорово смотреть, как твои любимые с удовольствием едят приготовленный тобой ужин. А уж если просят добавку…
   А вот проект от Becky Higgins – это здорово! Будете ли вы продавать в своём магазине эти товары? Я бы с удовольствием сделала нечто подобное, т.к. на странички я не тяну (больше по открыточкам).

   1. mara_ko – дякую! наступний в черзі рецепт макаронів із креветками (хоча Лесик вмовляє мене не мучати його шлунок 😀 ).
    в нашому магазині ми товари від Becky Higgins продавати не будемо, мені здається вона їх ексклюзивно продає на amazon.com
    але будуть схожі альбоми (суто альбоми і запасні файли, без карток для журналінгу) від Bazzill – likety slip albums, ось чудове відео http://www.youtube.com/watch?v=7H7eRdhiStg&feature=player_embedded

    1. О, ну здорово! Привозите – буду брать! Дело в том, что всегда хотелось сделать альбом (большой) про нашу жизнь, но на него надо много времени (которого всегда не хватает). А такого плана файлы облегчат процедуру в несколько раз. Я уже представляю себе этот альбом… Это будет просто прелесть…

  1. оо, Яна) чудесная страничка!!!так приятно видеть ТВОИ ЛИЧНЫЕ работы))))Супер)

   1. Vasilisa – дякую 🙂 особисті роботи зазвичай забирають НАБАГАТО більше часу у мене 🙂 я вже 4тий місяць роблю альбом про китай, ніяк не можу закінчити, хоча вже от от – ще трошечки залишилося, думаю ще місяця два і я його закінчу 😀

  1. Таке чудове а деякі зображення навіть дуже апетитні

  1. Ян, страничка просто классная! Я вот никак с фристайлом не подружусь! А ты – во всех стилях сильна! Пошла твой рецепт читать) Вкусно сфоткала)

   1. leMonaDe – дякую 🙂 але мушу заперечити – вінтаж, шеббі і херітадж для мене “тьомный лес” 😀

  1. СТОРІНКА ПРОСТО СУПЕР ХОЧУ ПОПРОБУВАТИ А РЕЦЕПТ КЛАСНИЙ НАДІЮСЬ САМА КОЛИСЬ ПРИГОТУЮ

  1. Сторіночка дуже гарненька, стільки цікавих деталей і дорожні знаки, Одним словом класно виглядає. Я в стилях ще не розбираюсь, тому оцінюю просто подобається або ні :)))

   Альбом з файлами недуже зацікавив хоча можливо я вперше побачила і асоціація папка з документами;))

   А от фото тієї апетитної кукурудзи просто БОМБЕЗНЕ!!! Сиджу і боють заслюнявкати клавіатуру :))))

  1. Красива страничка, очень гармоничны все детали:)Мне нравится сколько не смотрю странички Яны – всё сделано профессионально с большим количеством материала, а главное всегда разнообразно и сбалансировано:)

  1. Перечитала своё сообщение – прям столько слов умных:)Я просто хотела сказать, что мне нравится!

  1. Яна, дуже класна сторiнка, по-моему, нiчого зайвого и все добре гармонуе мiж собою.
   и успiхiв в приборканнi кухнi, це важливо, особливо колu станеш мамою))) особисто я люблю готуватu навiть бiльше скрапу)))

  1. Очень понравилась страничка. Столько интересных деталей и смотрится очень гармонично. Желаю удачи)

  1. Классная страничка! Мне нравится Ваш стиль! Спасибо, что творите с АртУголком, удачи!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.