Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні покажу сторінку, яку я робила для Арт Уголка. Ніколи не втомлююся казати, що я просто обожнюю їхні скетчі – вони такі інформативні та зрозумілі. Мені завжди легко з ними працювати.

Для виготовлення цієї сторінки я дала волю своїй фантазії та багато експериментувала. Мені подобається коли частина фону сторінки замальована білою фарбою тому я спробувала відтворити такий ефект з підручних матеріалів. Білої підходящої фарби у мене немає, тому я скористалася штучним снігом від DecoArt. Результат мені більш ніж сподобався.

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

Скетч цієї сторінки мені нагадав засніжене вікно, тому я вирішила використати одне фото та візуально розділити його на частини.

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

Я вирішила розмістити фото за “віконною рамою” і таким чином зробити розподіл. Для віконної рами я використала залишки від карточок для журналінгу від October Afternoon.

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

Для основи сторінки я використала акруш картону від Bazzill Basics – Ruby Slipper, папір із Санта Клаусами – із позаминулорічної колекції від DCWV. Червона підложка з білим текстом – папір від Making Memories – Berry Stripe.

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

гілочки вирізала на машинці Cricut (картридж Straight from the Nest) та покрила червоним глітером

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

наклейка марка від Pebbles, листочки та сніжинки – Echo Park

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

Сторінка в сімейний альбом: Oh Christmas Fa la la la

заголовок також вирізала на машинці Cricut (картридж Christmas Frolic) і пофарбувала за допомогою червоного чорнила Distress

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

18 Comments

  1. Чудесная идея с оконной рамочкой и одной фотографией! И страничка такая красивая и праздничная!

  1. Очень понравилась страничка! Столько деталек и интересных приемов.

  1. Яна, как всегда на высоте!!!! отличная страничка!
   а можно личный вопрос: камин настоящий?)))

   1. Ukrainka – камін електричний 🙂 він гріє (як обігрівач) і імітує по звуках справжне полум’я (потріскування дерева).

  1. Потрясающая страничка! Столько элементов и все так гармонично подобраны…

  1. Мене завжди цікавило як зберігаються такі об*ємні сторінки аби не пом*яти деталі? Ці сторінки також зчіплюються кільцями? Чи зберігаються в прозорих кишеньках альбомів?

   Сторінка надзвичайно гарна, звідки у Вас береться стільки ідей? 🙂

   1. coquette – це моя перша така сильно об’ємна. на кільця сторінки 30х30 я ніколи не кріплю, я завжди зберігаю їх у альбомах (у файлах), зараз у мене є 4 на половину заповнених альбоми.
    Цю напевно поставлю в рамку і можливо згодом перенесу в альбом. по правді кажучи я теж не знаю як зберігати такі об’мні речі.
    а стосовно ідей – в цьому випадку дуже допоміг скетч 🙂

  1. Полностью согласна! я работала несколько раз со скетчами от АРТуголка, правда по открыткам, они очень наполненные и интересные, с ними одно удовольствие творить!
   А страничка, Ян, как и все работы – на высоте!!!

  1. Сторінка чарівна!!!!!!!! я ще в блозі АртУголка її собі відмітила!!!!!!!

  1. Якщо я нарешті таки зроблю собі різдвяний альбомчик, то в цтому буда виключно ваша *вина*, Яно :))
   Дуже новорічна, традиційно новорічні кольори… мням.

  1. Я согласна с Лизой, я слежу за твоими Яна новогодними страничками, фотографиями и думаю, что в этом году созрею на новогодний альбом, надо заказать бумажечку что ли….

  1. Сторінка красивезна і дуже святкова! Я теж збираю різні цікаві “залишки” – мусять же колись стати в пригоді;) Все, треба й собі щось наскетчити, а то щось ніяк до такого не доберусь…

  1. Видела страничку ранее в блоге, красиво, интересно рассматривать детали!

  1. мені сторінка дуже сподобалась, я навіть відчула якусь національну гордість, бо твоя сторінка вийшла найкращою з усіх дизайнерських робіт! 🙂
   мені також цей скетч нагадав вікно, одразу уявилась засніжена сторінка, а за вікном ялинка і затишок) може колись і зроблю таку.
   а стосовно зберігання таких сторінок – то точно тільки в рамці або на стіні, в файлах мнуться однозначно, знаю з власного досвіду(((

  1. на счет хранения таких страничек, я видела, что делают альбомы с переплетом и разной толщиной между страничками,в зависимости от объема украшательств, и хранинятся эти альбомы только стоя

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.