Сторінка “Упс, я більше не можу йти”

This post is also available in Українською мовою

Є у мене одні улюблені босоніжки на високих підборах. Власне кажучи взуття на підборах у мене не так багато, я більше люблю кросівки або шльопанці, але з цими босоніжками у мене справжнє взуттєве кохання. Перш за все тому, що це єдине взуття, яке я успішно купила через інтернет та ще й майже за копійки (разом із доставкою вони обійшлися мені менш ніж у 100 грн) і вони фантастично зручні (принаймні були такими рік тому). Останнього разу я одягала їх більш ніж півтора роки тому на весілля і протанцювавши в них усю ніч мої ноги абсолютно не боліли. Тому збираючись на прогулянку в парк з Лесиком на початку травня я вирішила що варто одягнути саме їх.

Сяк-так дійшовши до парку (живемо ми зовім не далеко, хвилин 5 від найближчого парку) я тут же сіла на першу лавочку… Того дня не знімаючи босоніжки ми пройшли, напевно, ще декілька кілометрів – походили по магазинах, сходили в Кав’ярню, зайшли до батьків і нарешті таки викликали таксі і поїхали додому. Зайве казати про стан моїх ніг коли я нарешті зняла взуття 🙂 .

Сторінка розповідає саме про цей випадок та наш день; на фото я на лавці позую і зовсім не показую того, що йти я більше не можу.

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

Використала мої нові улюблені матеріали – яскраві та насичені від Amy Tangerine. Дуже мені подобається її остання колекції Sketchbook – особливо розводи від фарб та непередбачуваність дизайнів.

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

ось цей малиновий обірваний папір візуально продовжує лавку на якій я сиджу (на цьому фото не видно, гляньте на основному), смужка із велосипедами – паперова стрічка Mixtape

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

на цьому фото видно прихований саркастичний напис such fun – так, йти мені було тоді дуже весело, Лесика казав що в нього рука затерпала бо я на неї так опипаралася

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

під меншими фото прихована калька із хмарками Silver Lining

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

щоб трішки зняти насиченість фонового паперу деякі його частини я закрила калькою, тут папрі закритий якимось не зрозумілим напівпрозорим глянцевим папером, який просто потрапив мені під руку під час роботи

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

журналінг написано на аркуші із набору Sketchbook 15х15 см, за допомогою ножа із набору Office Supplies я зробила імітацію вирваного із зошита аркуша

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

моя улюблена фігурна скріпка від Amy Tangerine

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

напис зроблено літерами із ось цього набору

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

банка вирізана із аркуша Twinkling Lights і пофарбована фіолетовим чорнилом для штампування від Tsukineko, яке я розбавила водою, чорнило наносила пальцем

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

ось ця частина мені подобається найбільше – вирізала на машинці Cricut Expression, літери викинула залишивши лише негатив; вирізала із білого картону, який також пофарбувала фіолетовим чорнилом для штампування від Tsukineko

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

а ось тут видно кальку, я її прикріпила до основи скобою, не хотіла клеїти

І ще декілька фото:

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

Сторінка "Упс, я більше не можу йти"

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

29 Comments

  1. оце так історія))) сама страждаю від взуття на підборах)тому стараюся його взувати лише коли їздимо на машині! а сторінка така яскрава, стільки кольорів, проте фото не губляться! дуже влучно скомпоновано!

  1. Ого-го, какая насыщенная – просто отпад!))
   Столько деталей показано, понравилось как фотки лавочку продлевают – оригинально смотрится!! Бумага такая сочная, летняя!!!
   Чумовая страничка!!!

  1. Яна, классная работа)
   Мне кажется, у каждой из нас есть такие туфли)))))Ну, у меня так точно)

  1. це доля. я буквально вчора розглядала цю колекцію *Скетчбук*…
   Яно, ви сильна жінка, якщо так довго протримались на підборах + маєте силу про це повідомити в вебі 🙂
   Сандалі рулять:)

  1. Необыкновенно красивая страничка!Такой яркий фон!интересна компановка фотографий,многослойность…ммм!мне очень нравится!

  1. Просто неймовірна сторінка! Така яскрава, насичена, кольорова і така цікава) супер))) папір дуже класний)

  1. Яна, сторінка така позитивна, незважаючи на те що ти вже йти не можеш)))) Суперові фото, і спогад залишиться про туфлі і про прогулянку) Клас!

  1. Просто бомбезна сторінка! Дуже яскрава, чудово підібрана кольорова гама, Історія про підбори мене насмішила- але це дійсно історія яку можна розказати про будь кого із нас!!!! Ще сподобалось купа деталей на сторінці, дуже цікаво розглядати!!! Супер супер!!!

  1. ярко и позитивно! и вопросик, возле надписи “I cant kеep…” это тканевый скотч – красный с надписью внизу справа и зелёный в цветочек слева с торца?

  1. сторінку просто супер! дуже цікава і насичена деталями, але все гармонійно!

  1. Ааа, просто супер страничка!!! Очень яркая и позитивная.

  1. Класна насичена сторінка.А на фотографіях і не скажеш як ти намучилась;)))Але я тебе розумію.В мене недавно теж така історія була:ціле своє ДН відскакала, а як вдома зняла, то як на світ народилась)))))

  1. Класна сторінка!матеріали красиві,і звичайно фотографії-як завжди веселі,насичені!)Історія розвеселила,хоча розумію як то важко на підборах ходити))))))

  1. дуже гарна сторінка.і фото суперові.

  1. чудова сторінка!дійсно дуже вдало підібрані матеріали!я обожнюю обірвані краї)

  1. Дуже яскрава, чудова та цікава сторінка, оце вже й дійсно героїзм з босоніжками:),ох вже ж це взуття. Сторінка просто захоплює своєю яскравістю. така чудова, ідея з продовженням малиновим папером лавочки дуже оригінальна,дуже детально та цікаво все описано, спасибі Яночко, все таке чудове:)

  1. Очень красивая страничка, потрясающе яркая и очень запоминающаяся-))!

  1. Старничка превосходная, яркая и опять миллион интереснейших надписей, ленточек… Мастер скрапбукинга!

  1. Гарні, насичені кольори + washi tapes, класно вийшло!

   Босоніжки гарнющі, жаль що натерли!

   1. перепрошую, а на фото видно босоніжки? сама хотіла глянути)))

  1. Така яскрава сторінка !!! А як же мені подобаються ці баночки Twinkling Lights… У мене цей аркуш ще ціленький лежить, візьму, помилуюсь і назад заховаю 🙂

  1. дуже мило і так яскраво))настрій піднімає така сторіночка)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.