Сторінка “З класом класно!”

This post is also available in Українською мовою

Якщо ви давно читаєте це блог, то вже встигли помітити, що іноді я роблю щось для шкільного кабінету моєї мами (вона у мене працює вчителем початкових класів). Минулого разу ми разом з нею зробили шкільний вагончик із фотографіями. А недавно у мене виникла ідея заскрапити одну із фотографій з літньої екскурсії її класу. І ось що з того вийшло:

Сторінка "З класом класно!"

Сторінка Класно з Класом!

Матеріали:

Я планувала зробити детальний покроковий запис із великою кількістю фотографій, але нажаль акумулятор у фотоапараті “вмер” після декількох перших фото.

Крок 1: я вибрала і надрукувала фото розміром 10х15 см. Наклеїла фото на червоний картон із відступом у 2 мм. Зверніть увагу, що відступ є лише з трьох сторін:

Сторінка "З класом класно!"

Крок 2: Із листа з латинськими літерами вирізала ті, які співпадають з кириличними. Якщо пам’ятаєте, аналогічний лист я використала для ось цього проекту:

Сторінка "З класом класно!"

латинська h (велика Н) – кирилична Н, латинська V – кирилична Л

Крок 3: Із звичайного записника вирвала 4 листи в клітинку, обрізала їх до потрібного рорміру. Оскільки листи просвітляються, я склала їх по двоє і наклеїла. Тут, сподіваюся, мама як класний керівник, напише якусь розповідь про поїздку:

Сторінка "З класом класно!"

Крок 4: Добавила зелену стрічку та ледь помітний фігурний зубчастий бордюр:

Сторінка "З класом класно!"

Крок 5 (і тут сів акумулятор): Добавила смужку жовтого картону і хвилясту наклейку із набору Sweet Summertime. Поверх наклейки добавила зелену натирку із набору від Smirk. На великі двосторонні клеєві квадратики хаотично наклеїла літери. Далі наклеїла фото і зробила “значок” із оцінкою 12+, із листа School Days вирізала два ранці.  Із наклейок з набору Sweet Summertime зробила напис “класно з класом” – літери “а” та “о” наклеїла на клеєві квадратики для об’єму. Доповнила усе великою кількістю різноманітних брасів та інших наклейок.

А тепер детальніші фото:

Сторінка "З класом класно!"

дівчатка із набору натирок Smirk –  шкільні подруги

Сторінка "З класом класно!"

найвища оцінка знань

Сторінка "З класом класно!"

шкільні ранці

Сторінка "З класом класно!"

брадс із книжкою

Сторінка "З класом класно!"

напис “класно”, під ним шматок листа із зошита (щоб букви були більш виразні)

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. Сторінка просто неймовірно гарна!!! Стільки класних та цікавих елементів! І композиція супер!!!

  1. Класна сторіночка вийшла! Думаю, діти будуть частенько поглядати і ностальгувати, а також чекати нових екскурсій і сторіночок) Певно, кожен з них мріє про таку особисту згадку)

  1. дякую за піказки використання деяких штампів і паперів. Раніще я не розуміла, куди таке пристроїти, а у вас он яка сторіночка. І ідея хороша. Впевнена, сподобалось не лише мамі 🙂

  1. дуже класна сторінка, життєрадісна, як завжди (у тебе) !
   спочатку шукала змісту в верикальних буквах, і по-нашому, і “по-ненашому”, поки не второпала, що це просто декоративний елемент 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.