Спільний відео проект. Швидкий міні альбом із матеріалів від Echo Park. Урок #1

This post is also available in Українською мовою

Цим записом я розпочинаю новий спільний відео проект по виготовленню міні альбому. Сподіваюся, ви вже встигли закінчити попередній альбом із прозорою обкладинкою та кишенями із кальки і готові приступити до нового.

Протягом наступних трьох або чотирьох тижнів ми зробимо швидкий міні альбом використовуючи матеріали від Echo Park. Міні альбом будемо робити за принципом альбомів на зразок Project Life, тобто використовуючи картки для журналінгу та готові пластикові файли. Кріпити альбом будемо за бажанням на кільце (або ж кільця) чи на пружину.

Формат альбому та кількість фото:

Розмір альбому 11х16 см (достатній для того, що вмістити фото 10х15 см із білим бордюром/рамкою або ж без нього). Детальніше про редагування фото можна почитати ось тут.

Альбом розрахований на 8-10 фотографій розміром не більше ніж 10х15 см. За бажанням можна вмістити більшу кількість фото додавши до альбому декілька додаткових файлів.

Матеріали:

Усі перелічені мною вище матеріали (окрім кріплення) можна знайти у нових колекціях від Echo Park із серії Photo Freedom – це колекції для проектів на зразок Project Life. На відео я говорю про них трішки детальніше. Колекції містять як картки для журналінгу так і пластикові файли для сторінок.

Ось детальний перелік матеріалів цієї лінійки. Вони доступні наборами (папір + файли), папір та наклейки із окремих колекцій можна придбати окремо, також окремо доступні файли:

Для обкладинки ми будемо використовувати чипбордову заготовку від Dovecraft:

Обкладинки Craft, Dovecraft, 13х19 см, DCZT06

Кріпити альбом будемо або на кільця (у магазині доступні кільця декількох діаметрів, оптимальний 3,2 см та 5 см).

Для виготовлення альбому буде достатньо придбати:

 • або один набір Photo Freedom + чипбордову обкладинку;
 • або економніше буде обрати 1-2 пластикові файли, 4-5 аркушів із картками для журналінг (включаючи акруші до декорування обкладинки) та аркуш із наклейками + чипбордову обкладинку.

Приємний сюрприз: якщо ви надумаєте купувати щось для альбому у нашому магазині Зроби Сам(А) і напишете у коментарі до замовлення, що ви берете участь у відео проекті на ваше замовлення буде нарахована знижка у розмірі 10% (знижка буде нараховуватися вручну, діятиме багаторазово до закінчення проекту, на акційні ящики та акційні товари не діє).

Відео урок #1:

Домашнє завдання:

 • Записатися у коментарях до цього запису і таким чином долучитися до участі у проекті.
 • Обрати, за бажанням відредагувати, та надрукувати фото для міні альбому.
 • Підібрати та придбати матеріали для альбому.
 • За бажанням, написати у своєму блозі пост та розповісти своїм читачам про наш проект, допомогти залучити таким чином більше учасників.

Форма для посилань:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

39 Comments

    1. у меня есть несколько вариантов, а вот за какой взяться- не могу определиться! Хотя если будут ещё такие проекты, то могу все делать по очереди 🙂

      1. У меня просто какие-то большие альбомы планируются, т.е. за большой промежуток времени. Вот первый альбом- это беременность, было много классных фото, а когда выбрала, всё равно много осталось и это 6 листов+ фото, которые вкладывались в кармашки. Но получилось КЛАССНО! Я довольна.
       Следующие я бы хотела 1-ый год жизни карапуза, 2-ой год, садик, поход в зоопарк(много хороших фото), потом хочу ещё 1-ый день рождения , а потом подумала, что может его в альбом с первым годом жизни оформить, но там много класных фотографий-будет толстым:-).. Вообщем, я пока в раздумиях)

       1. ого! мені такі товсті альбоми не під силу. Я в таких випадках роблю окремі сторінки 30х30 см 🙂

        1. Ну вот и я не знаю, что делать. Я могу начать вместе с вами делать, но закончу когда- неизвестно(((

  1. Согласна с Олей, трудно выбрать тему альбома, хочется все и сразу)))

  1. У мене й досі перший альбом не дороблений. Залишилось усього дві сторінки. Треба поспішати! 😉

  1. Хочу, хочу, хочу:)! З попереднього мені залишилося ще декількома деталями доповнити задню частину обкладинки, результатом я задоволена:) Спасибі, Яночко, за такий чудовий МК і підтримку впродовж всього проекту. Яна, таке питання, наклейки також йдуть у представлених вище наборах? Да, ще якби в добі ще так годин 5 хоча б додати:) Як виявляється на те щоб ЗФоткати, злегка обробити та додати фото в блог іде куча часу, ніколи б раніше не подумала, відтак ще більше почала цінувати, Яночко, те що ти для блогу і читачів робиш, Спасибі тобі за це!:) Я теж Приєднуюсь до проекту, правда, як показує практика буду дещо відставати:)

   1. babypusya – так, в наборах йде 6 аркушів картону, 5 файлів і один аркуш наклейок. А на редагування фото і написання постів дійсно йде багато часу, про відео я взагалі мовчу, в мене обробка відео в залежності від його довжини займає від декількох годин до цілого дня.

  1. а я от думаю як той файлик розрізати на частини так, щоб всі вони залишались цілі? (той проміжок між окремими частинами достатньо широкий?)

   1. Olena Yurevych – якщо акуратно різати кишені будуть цілими, проміжок більш менш широкий.

  1. Я дуже хочу взяти участь у цьому проекті так я к у тому не встиг записатися ))зараз потрібно буде знайти нормальні фото і роздрукувати їх ))

  1. І я знову приєднуюсь, правда мабуть буду виходити з того що є, бо незнаю чи матиму можливість прикупити такий набірчик зараз 🙁

   1. а може хтось з Львівських буде собі замовляти посилку я б тоді 2 файлики собі з вами замовила?

    1. xdusia – я б вам радила на львівському форумі попитати серед дівчат, або у себе в блозі написати оголошення. Сьогодні якраз одне замовлення до Львова поїхало

  1. Дійсно тем дуже багато..
   В мене одне питаннячко чипбордова обкладинка буде якось обрізатись??

   1. так, Настя, будемо її зрізати, вона завелика для цього альбому. Вона легко зрізається ножем. Будемо це робити вже в останній частині.

  1. Я дуже вiдстала з першим мiнi альбомом, проте хочу взяти участь i в цьому проектi. Прийдеться робити паралельно, бо дуже цікаво яким вийде новий альбом. Дякую, Яно, за цікаву пропозицію.

  1. С моим первым альбомчиком уже справилась, результат очень понравился как мне так и моим близким, кто его уже видел, хотя очень переживала, все ли получиться у меня, т. к. я вообщем то еще можно сказать новичок в этом деле. Попробую сделать и в этот раз (тем более с Яной) приятно работать, если все ясно и понятно рассказано да еще и показано. Спасибо за идею.

  1. Я хочу)) ща загляну в Ваш магазин♥

  1. Оооо новий альбомчик це класно!!! Спробую і я прийняти участь в його виготовленні! Перший майже майже завершила, але… бракує часу довести до крапочки!!!! 🙂

  1. Яночка, я заказ сделала и оплатила, но на сайте пишет статус не оплачено(((

  1. Барбарсика – статуси замовлення встановлюються в ручному режимі, тому воно ще не відмічене як оплачене. Дякуємо. П.С. будь ласка напишіть нам на пошту на який склад здійснювати доставку замовлення так як ви не вказали цієї інформації

  1. Отписалась Вам на почту:)
   А какого числа старт, приблизительно? Мы просто на выходных будем гулять, хочу фото поделать и из них альбомчик:)

  1. Барбарсика – наступної середи. Я намагаюся ці записи публікувати раз на тиждень щосереди. Імейл отримала, дякую!

  1. Новый проект!) Еще и Project Life! Яна – ты просто генератор идей!
   Прошлый альбом у меня почти готов, осталась задняя обложка..и еще хочу днем его сфотографировать, фото выложу в блог обязательно!!! Просто размахнулась (много фоток)..Сорри! но в этом я тоже принимаю участие!

  1. альбом сделать хочется, но у меня немного другая идея в голове родилась, поэтому буду наблюдать и черпать вдохновение!

  1. Вирішила зайнятись фотками, залишила мабуть, третину, і з тієї тритини вибрала 25, голова кругом, як же з них 10 зробити:)))))))))?

   1. У меня та же проблема! Я делаю так-обрабатываю все фотографии, что мне понравились больше, потом распечатываю и в процессе работы что-то само отходит или появляются задумки на какой-то новый карманчик где помещается несколько фотографий или тэг с фото, который прячется за ещё одним фото 🙂

    1. Дякую, теж варіант. А я от вирішила-Розбити фото на групи і виділити в кожній групі по 2 фото основних, а другорядні зроблю меншого розміру і додам в формі тега або зроблю ще якісь додаткові кишеньки. Сьогодні думаю займуть редагуванням та друком фото)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.