Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

This post is also available in Українською мовою

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

Сьогодні в гостях у Зроби Сам(А) Людмила Поліщук з чудовим майстер класом “Співаюче янголятко“.

Ви також можете опублікувати ваш майстер клас на сторінках цього блогу взявши участь у нашій акції “Гостьовий пост“.

Матеріали:

 • білий картон;
 • мереживо (широке та вузьке);
 • цупка нитка або вощена мотузка;
 • намистини діаметром 6мм – 2 шт.;
 • полімерна глина;
 • інструменти для роботи з полімерною глиною (лезо, металевий стек, зубочистка, голка);
 • фольга.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

Починаємо із спіднички нашого янголятка.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

З білого картону вирізаємо викрійку платтячка, скручуємо його по колу, роблячи конус, і залишаємо невеличкий отвір зверху. Краї конуса склеюємо.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

По нижньому краю конуса кріпимо на клей вузьке мереживо. Із стрічки широкого мережива шиємо платтячко. Для цього по довшій стороні прямокутника прошиваємо наметувальним швом і стягуємо мереживо у пучок. Закріплюємо нитку. Надягаємо платтячко на картонний конус і кріпимо клеєм у верхній частині конуса.

Для крилець беремо широке мереживо і збираємо його на голку по середині. Стягуємо не сильно, тільки щоб зробити декілька складочок. Кріпимо крильця клеєм до спинки янгола.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

Робимо голівку.

З шматочка фольги скатуємо тугу кульку. З полімерної глини тілесного кольору розкатуємо тонкий пласт, яким обгортаємо кульку з фольги. Намагаємось рівномірно розподілити глину по всій поверхні кульки. Прокатуємо її гарно в долонях, але не сильно стискаючи, щоб фольга не прорвала глину. З маленького шматочка глини робимо кульку, яка буде майбутнім носиком янголятка. Легенько притискаючи, кріпимо носик на обличчя янголятка.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

Якщо вам важко працювати з дрібними деталями, скористаєтесь зубочисткою. Заточеною частиною зубочистки притискайте основу носика до обличчя, зрівнюючи стик деталей.

З нижнього боку носика намітьте дві дірочки – ніздрі. Також вістрям зубочистки зробіть ротик та намітьте отвір для кріплення голови.

З глини жовтого кольору (колір може бути будь-яким, який вам подобається) робимо волосся. Для цього тоненький пласт глини прикріплюємо на голову і формуємо зачіску. Надлишкову глину обережно зрізуємо ножем. Фактуру волосся робимо за допомогою голки або зубочистки. Довгою широкою голкою робимо отвір наскрізь для кріплення голови. Запікаємо нашу заготовку в духовці, дотримуючись рекомендацій виробника полімерної глини.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

Після охолодження заготовки, наносимо на обличчя трішки рум’янцю (це можна зробити звичайними косметичними рум’янами або пастеллю), а також акриловою фарбою або перманентним фломастером малюємо очки і ротик. Вкриваємо голівку янгола акриловим лаком на водній основі.

Якщо ви не маєте змоги зробити голівку янголу з глини, можете спробувати зробити це за допомогою туалетного паперу або серветок. Для цього розмочіть папір у воді і дайте йому трохи постояти, щоб утворилась однорідна маса. Через 10-12 годин акуратно діставайте паперову масу з води і формуйте кульку, катаючи її між долонями. Кульку треба злегка стискати, щоб видалити всю воду з паперу. Катати треба дуже уважно, щоб сформувалась рівна кругла куля. Поки паперова заготовка ще мокра, в ній треба зробити отвір наскрізь. Залишити кулю висихати на одну добу. Потім голівку треба вкрити шаром білої фарби і вже потім можна розфарбувати звичайними акварельними, чи акриловими фарбами, намалювати волосся, або зробити зачіску з ниток і приклеїти.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

Збираємо всі деталі.

За допомогою голки протягуємо цупку мотузку через наскрізний отвір голови. Зверху залишаємо петлю необхідної довжини, а знизу голівки зав’язуємо вузол, щоб наш янгол випадково не зслизнув з мотузки. На кінці мотузки одягаємо намистини і зав’язуємо вузлики. Через отвір у верхній частині платтячка протягуємо мотузочки з намистинками і приклеюємо платтячко до голови янгола.

Співаюче янголятко від Людмили Поліщук. Гостьовий пост

Наше янголятко готове. Ви можете експериментувати з образом янгола, його мімікою, одягом та прикрасами. Можливо ваше янголятко буде посміхатись? Можливо це буде дівчинка? А може негренятко?

Успіхів!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. класно, як куплене тільки з любов’ю)))

  1. Боже, яка краса! Так ніжно і просто! І в той же час вишукано і бездоганно! Обов’язково спробую створити таке диво!

  1. Дуже доречний МК до доворічної ялинки. Сама люблю робити ляльок з Церніту. ДЯКУЮ, Людмила за ідею і МК.
   А Яні, що з”явився “Гостьовий пост”!

  1. Це найпрекрасніший, найбільш творчий МК за ввесь час, що я перебуваю зі Зроби Сам(а). В мене є такі ж самі мережки…тож я неодмінно змайструю таку чудову ляльку) От тільки глини не маю, думаю, бусинка теж підійде) Дякую Вам, Людмило! Ви – чудова майстриня)

  1. Мені здається, замість глини чудово підійде солоне тісто. Я спробую скористатись саме ним.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.