Способи кріплення квітів

This post is also available in Українською мовою

Один з найбільш популярних та часто використовуваних видів декору у скрапі – це різноманітні квіти. Вони дуже гарно доповнюють роботи, але не завжди їх легко можна закріпити на основі.  Тому у цій статті я хочу роздивитися основні способи кріплення різних квітів.

1. Гарячий клей (клейовий пістолет) – найбільш надійний спосіб, підходить майже для всіх квітів. А для великих, об’ємних бутонів (як наприклад, рози від 2 см, гарденії) – це чи не єдиний варіант.

Способи кріплення квітів

У моєму весільному конверті квіти приклеєні саме на гарячий клей (цього разу стрижень був чорного кольору).

2. Клей момент, Glossy Accents – використовую для кріплення найменших бутонів квітів (до 2 см), для підклеювання стебла, для деяких пласких квітів (наприклад, таких як Fizzy Moon Paper Blossoms).

Способи кріплення квітів

3. Скотч, об’ємний скотч, клеєві квадратики  –   використовую тільки для пласких невеликих квітів.

Способи кріплення квітів

4. Кріплення на брадс. Дуже гарний та надійний спосіб, але підходить лише для пласких квітів без серединки, та у випадку, коли зворотна сторона паперу буде закриватися.

Способи кріплення квітів

Конверт для диску Fizzy Moon 

Хоча, я таким способом кріпила і гарденію в своєму останньому міні-альбомові – вийняла тичинки, на їх місце вставила брадс.

Способи кріплення квітів

5. Пришити – також можливо для пласких квітів, зворотну сторону треба ховати. Кріплення надійне, але не завжди воно підходить по стилю роботи.

Об’ємні квіти можна пришивати за стебло. Але в такому випадку краще додатково зафіксувати бутон клеєм.

Способи кріплення квітів

6. Середній варіант між 4 та 5 – вручну пришити центр пласкої квітки декількома стібками, а зверху нашити бусинку чи приклеїти перлинку.

Способи кріплення квітів

7. Ще одна варіація на тему квітів зі стеблом. У папері робиться дірочка, в неї вставляється стебло, фіксується на звороті, додатково бeтончик можна підклеїти.

Способи кріплення квітів

А якими способами ви користуєтесь?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

17 Comments

  1. Дякую за статтю. Завжди користувалась гарячим клеєм. Але зараз термопістолет зломався ((( Отож дуже корисна для мене інформація )))

  1. Дякую, дуже корисна стаття:)) Зазвичай я приклеюю квіточки клеєм момент, якщо паперові – ПВА або двостороннім скотчем. Інколи пришиваю.

  1. Спасибо! Я тоже в основном клеевым пистолетом пользуюсь. Интересная идея №7!

  1. майже завжди приклеюю на квадратики вспіненого скотчу, зрідка на клей момент
   дякую за огляд способів, до речі хотіла в себе в блозі дівчат питати хто як приклеюєї квіти

  1. Тільки починаю вчитися робити таку красоту, тому хочу запитати а клеєвий пістолет дорогий і на скільки часу його вистачає?

   1. Клеєві пістолети є різних виробників і за різними цінами.У мене 4 різних два з яких купувала за 50грн. швидко ломились, потім купила собі Bosch за 250грн. пістолет хороший клей з нього нетече але кнопка натискається важко для дитини непідходить тому для доньки я купила на ринку звичайний невеличкий пістолет китайського виробництва ще й з кнопочкою на ручці( що дуже зручно в роботі) за 35грн. працює вже рік ніби то нічого. Так що тут варіантів дуже багато. Вистачає _ як повезе але зазвичай надовго. :)))

    1. marusya-dv, дякую, що відповіли!
     olenoks, можу ще додати лише те, що клейовий пістолет заправляється спеціальними стрижнями – вони не дуже дорогі (здається, 10 грн), вистачає їх доволі на довго.

     1. Дякую за відповіді, я перший раз писала на цьому сайті і приємно що таки відповіли. Хочу купити такий пістолет для проби спочатку

  1. Дякую за таку чітку і структуровану інформацію. Найчастіше користуюсь клеєвим пістолетом.

  1. Очень полезная статья для начинающих. Когда-то я не знала этого и искала подобную информацию.
   Сейчас клею на глосси или кракелюр акцент (какой под руку попадётся). На горячий клей редко (не использую крупные цветы). Брадсы использовать очень люблю. Недавно стала использовать последний вариант, с протыканием бумаги. Очень симпатично получается – можно цветы или листики приподнять над плоскостью работы.

  1. Интересная статья – много вариантов. А я всегда пользуюсь для этих целей клеевыми точками. Они бывают разных размеров, поэтому подходят для разных цветов.

   1. действительно, клеевые точки – тоже очень удобный вариант. спасибо, что поделились)

  1. Дякую за корисну інформацію!
   Я все клею на кле фірми PASCO в тюбику, вім менше ваняє (вибачте)ніж МОМЕНТ, прозорий і добре клеїть. Я ним бутони роз клеє.
   А ще хороший кле чоловік купив, фірма OPTIMA Liquid glue- він без запаху, прозорий і коштує 7 грн за 50 мл.

   1. Віра, дякую за інформацію! Вибір клею – дуже важливий момент!

  1. Дівчата, дякую, що ділетеся своїми способами!
   Дуже рада, що моя стаття вам сподобалась!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.