Сніжинка – новорічний настінний декор

This post is also available in Українською мовою

Сніжинка - новорічний настінний декор

Ми всі звикли прикрашати на Новий рік ялинку, вхідні двері, дехто навіть і камін, а як на рахунок декору на стіну? Ось така велика сніжинка буде прикрашати якусь зі стін нашої квартири на свята.

Цей запис вийшов в рамках Новорічного марафону 2009. Підпишіться на новини блогу по rss або по e-mail щоб не пропустити наступні записи.

Сніжинка зроблена повністю із картону (власне декількох шарів картону), прикрашена блискітками та камінчиками. Зробити таку зовсім не складно. Діаметр цієї сніжинки – 27см.

Матеріали:

Нажаль фото в процесі немає, але я спробую якнайдетальніше передати все словами.

Спочатку я вирізала 2 сніжинки – різала на машинці Cricut, а оскільки максимальна ширина прорізу у моїй моделі всього 15см, кожну сніжинку довелося різати по половинці, а потім склеювати разом. Ось файлик якщо хтось захоче сам вирізати таку:

Сніжинка - новорічний настінний декор

Вирізати можна канцелярським ножем або ножицями.

Вирізавши та склеївши усі 4 частини, я вирізала аналогічні сніжинки із фонового паперу та наклеїла їх на ПВА до сніжинки-основи.

За допомогою мега дироколу зробила 2 менші сніжинки – білу та блакитну. На кінчики блакитної наклеїла блакитні камінчики.

Сніжинка - новорічний настінний декор

На машинці вирізала новорічну гілочку, та покрила її зеленими блискітками за допомогою клею ПВА.

До речі, хочу поділитися своїми “знахідками” – якщо клей наносити за допомогою кісточки і розмащувати тонким шаром, то глітер приклеїться значно гірше, основа навіть може просвітлюватися. Якщо ж наносити клей прямо із баночки дуже грубим шаром і не розмащувати його (а так і залишати об”ємним), то глітер приклеїться значно краще, та ще й буде мати своєрідний об’єм (хоча і глітеру піде трохи більше). Файлик для гілочки (я використала тільки кінчики, серединку просто обрізала):

Сніжинка - новорічний настінний декорУсі інші елементи сторінки я взяла із цього листа картону, приклеїла їх на об’ємні клеєві квадратики, гілочки доповнила червоними камінчиками – ніби ягідками:

Сніжинка - новорічний настінний декор

Сніжинка - новорічний настінний декор

Сніжинка - новорічний настінний декор

Аналогічним способом можна зробити прикраси на ялинку, наприклад ось так.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

    1. дуже гарно!
      особлива подяка за файлики-трафарети! обов`язково спробую

    1. Крута сніжинка, але я найшла кращу в неті. Вона більш об’ємна.Але ця також дуже гарна – оригінальна, морозно-ніжна. просто ВАУ!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.