Снігова баба на 8 Березня

This post is also available in Українською мовою

Ось і відсвяткували жіноче свято! Хтось зітхнув з полегшенням, хтось жалкує, що все так скоро закінчилось, а комусь цей день, можливо, запам’ятається на все життя. Сподіваюсь, що ніхто не залишився без подарунків. Про один оригінальний подарунок і буде сьогоднішній пост.

Виглянувши ранком у вікно ми не побачили весняної погоди, підніжників та теплого сонечка і побігли звірятись з календарем, невже сьогодні Новий Рік ? 🙂 Такого лапатого снігу давненько вже не було. І ми згадали, що цього року ми ще не ліпили сніговика (вірніше було 2 спроби, але то було надто морозно і не ліпився сніг, то навпаки він швидко танув).

Матеріали та інструменти:

 • Сніг;
 • Теплий одяг та рукавички;
 • Банан або морква;
 • Шалик

Інструкції:

Нагрібаємо кучугурку снігу і формуємо основу-підставку для снігової баби. Скатуємо 3 різні за розміром котульки снігу, час від часу спресовуючи їх.Скатуємо катульки снігу

Ставимо їх одна на одну (менша на більшу) та закріпляємо між собою (ні не двостороннім сточем :)) а снігом. Ліпимо ще 2 маленьких валика зі снігу та формуємо з них руки снігової баби.

Ліпимо руки

Рукавицями, як справжні скульптори, надаємо сніговій бабі жіночності. В верхній котульці пальцями робимо отвір і вставляємо в нього банан або моркву, таким чином отримуємо ніс.  Прикрашаємо снігову бабу шаликом та бананом

Прикрашаємо снігову бабу шаликом, за бажанням можна “вдягнути” її і потепліше :). Маса позитивних емоцій і гарний настрій гарантовані!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. Добре вам. А я цього року снігу нормального так і не бачила:(

  1. а де ж оченята і рот? а волосся з патичків? а гудзики на шубі? 🙂

   Хоча навіть так вийшло дуже прикольно! 🙂

  1. Бабу сьогодні розвалили сусіди 🙁 мішала руху транспорту в рідному дворику

  1. Хех, аж згадався мультик про сніговиків котрих називали добрими людьми…

  1. Добре що в нас на Житомирщині не було снігу на 8-е. Хоча якщо подивтись на цей сірий бруд, то краще щоб сніг був 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.