Скрап зліт від Зроби Сам(А). Організаційне

This post is also available in Українською мовою

Оскільки у коментарях прозвучали запитання стосовно нового скрап зльоту (детальніше про попередні зльоти можна почитати тут), який ми в принципі ще не планували проводити, думаю буде доречно обговорити це питання, визначити кількість учасників, дату, місце та спрямування зльоту.

Якщо вас цікавить участь у скрап зльоті, будь-ласка, залишіть коментар до цього запису та опишіть найбільш оптимальний для вас варіант. Наприклад:

 • місце проведення: в Тернополі (безкоштовно) або в Карпатах (учасник оплачує вартість поселення, переїзду та оренду залу);

орієнтовна вартість зльоту в Карпатах за умови проживання з кимось у дво-місному номері та як мінімум 10-ти учасників – 800 грн.

 • дата проведення зльоту (розраховуємо на весну, який місяць? зрозуміло, що період Великодня відпадає);
 • чи цікавлять вас презентації товарів на зльоті, якщо так, то яких? (наприклад машинок для вирізання та тиснення, електронних машинок, декупажних дироколів, будь-яких інших товарів);
 • чого б ви хотіли навчитися на зльоті? (наприклад опанувати якусь техніку, спробувати попрацювати із різними штампами, спробувати зробити листівку/альбом/сторінку у якомусь стилі);
 • може ви б хотіли познайомитися з кимось? (це дуже малоімовірний варіант, але хто зна, може когось із скрап знаменитостей вдастся запросити 🙂 )

Думаю по ходу я добавлю ще декілька пунктів

 

 

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

65 Comments

  1. Не хочу виглядати снобом, але ДА, мені більш до вподоби варіант з мінімальними вкладеннями коштів, щоб я не обирала: їхати до готелю чи витрачатись на закупки матеріалів. Тобто для мне зручно: Тернопіль (мені ж ще до Тернополя треба доїхати:)
   ДАТА. Мені особисто комфортно в теплу пору року (весна чи осінь, чи початок літа). Взимку треба багато із собою брати, щоб не змерзнути+ засоби гігієни інші і більша к-сть)
   ПРЕЗЕНТАЦІЇ. Мене цікавить усе нове для мене, чим я ніколи не користувалась. Я потенційно НЕ покупець машинок, бо вони = більше мої місячної зарплати. Але цікаво глянути.
   МЕТА. Я би залюбки вивчила всякі уловки майстрів. Робити листівку чи сторінку нецікаво, а от як досягти якогось ефекту різними шляхами – це цікаво. І ще люблю підручні матеріали використовувати нетрадиційно. Але я розумію, що вам (я гадаю) вигідніше презентувати щось з вашого магазину. Тому не знаю, що сказати:)
   ПЕРСОНА. Да, мені цікаво було би потрогати за руку людину, яка живе таким видом творчості. Не забавляється, як я, у вільний від інших забав час. А саме живе ним. Прикладом, якийсь дизайнер, що використовує скрапбукінг в ілютраціях чи людина, що створила спільноту скрапоголиків, чи крамницю скрапбукінгу (ЯНА???), чи виставкову залу чиалерею для нетрадиційного мистецтва, таке інше.

   1. Ліза – ну чому снобом 🙂 цілком логічно 🙂
    на рахунок дати – малося на увазі більш конкретно, наприклад 2-ий тиждень травня, або 11-13 квітня (це я дати придумую, навіть в календар не дивлюся).
    підручні матеріали не традиційно – таке я навряд чи зроблю.
    нам не стільки вигідніше презентувати щось із нашого магазину, скільки показати щось, чого в магазині немає я не зможу, бо ж його немає 🙂 тому що б ми не показали воно точно буде в магазині, хіба що окрім Cricut машинки, їх у нас немає, є лише одна, яку треба продати, але руки до цього не доходять.
    “чи людина, що створила спільноту скрапоголиків, чи крамницю скрапбукінгу (ЯНА???), ” – я? а що я, я скромна дівчина 😀

    1. скромна Яна з майже тисячею підписчиків в гугль-рідері?:)
     ДАТА: квітень-травень, байдуже місяць, головне, щоб на вівторок не припадало 🙂 Лютий ні, маю в ньому днину (а у вас коли- я ніде не можу знайти, перепрошую за офф-топ)

     1. Ліза – у мене рівно через тиждень після Валентина. Фейсбук все розповість, тим більше що ви там у мене в друзях 😉

  1. і ще було би (особисто мені, якщо я таки розженусь приїхати туди, куди давно хочу) цікаво, якби за пару тижнів до дати зльоту всі потенційні учасниці збіговиська виконали якусь роботу на задану тему і ми “у вогнища” роздивлялись би то все і мацали би руками і пробували на зуб, таким чином обмінюючись досвідом.

   1. Ліза – о, це дійсно цікава ідея. буду мати на увазі. якщо дійсно буде пару тижнів до зльоту, а не так як у нас завжди все з “бухти-барахти” то спробуємо організувати

  1. Ой почитала попередні пости про зустрічі, і дуже хотілося б зустрічі.
   місце проведення: в Тернополі, бо не була ще там;
   презентації товарів: так, цікаво помацати нові колекції, бо в інет-магазині і в житті це дві великі різниці;
   чого б ви хотіли навчитися на зльоті? хотілось би спробувати зробити щось у стилі шеббі, бо самій якось страшно :));
   може ви б хотіли познайомитися з кимось? хотілось би просто помацати за руки дизайнерів ЗС =))
   а і щодо дати – теж схиляюсь до весни або осені, щоб і не холодно і не жара.

   1. Insolence – помацати нові колекції – так, але скоріш за все лише якусь одну, максимум дві. принести цього на зліт ми не зможемо, замало рук і забагато торорів.
    на рахунок шеббі – це нажаль не до мене, хіба запрошувати когось, хто в цьому стилі тямить, я ж такого показати не зможу, бо не моє.
    “хотілось би просто помацати за руки дизайнерів ЗС =))” – хіба мене 🙂 поки що я тут одна, поповнень дизайнерів не плануємо 🙂 ну або хіба колишніх дизайнерів.

  1. Я б задоволенням прийняла участь у такому зльоті (надіюсь вдастся доїхати). Місце проведення – Тернопіль. Дата поки що не має значення. В інших пунктах приєднуюсь до Лізи.

  1. Ооо я заааааа!!!!!
   1) Місце проведення на мою думку краще в Тернополі, зайві кошти гадаю доцільніше витратити на покупки нових скрап товарів які зацікавлять в ході зльоту. Сума 800грн. близька до вартості машинки для вирізання:))
   2) дата проведення зльоту- мені всеодно але гадаю можна булоб на кінець лютого ( наприклад числа 22- щоб ми мали змогу особисто привітати Яночку з Днем народження і об’єднати приємне з корисним)
   3) презентації товарів на зльоті – мене особисто цікавлять машинки для вирізання як ручна так і електронна. Хотіла б побачити їх роботу в живу.
   4) навчитися на зльоті – Мене цікавить усе… а точніше виготовлення альбомів, можливо використання різних спреїв, на даному єтапі мене цікавить ємбосінг і все що зним пов’язане, флокові пудри в роботі…
   5) познайомитися з кимось? – Я гадаю нам вистачить знайомства один з другим і особисто з тобою Яночко. Цікаво було б глянути на магазин в живу. Пощупати товар подивитись на все власними очима а не через монітор.

   1. marusya-dv – ох нічого собі 🙂 ви і таке знаєте 🙂 на 22 навряд чи вийде, мрію на ДН кудись поїхати трішечки відпочити хоча б на день. може цього року Лесик мене таки ощасливить.

    “Цікаво було б глянути на магазин в живу” – магазину як такого немає, є лише склад, який тріщить по швам 🙂 тому на зліт ми хіба щось принесемо із собою, але не багато, бо як я писала у попередньому коментарі – рук мало, товару багато.

    стосовно спреїв – мене вони теж цікавлять останнім часом, але я ще в них мало розуміюся, тому навчити з цього питання нічого не зможу.

    ембоссінг можемо запросто показати.

    1. ;)) Яночко я ж активний і головне УВАЖНИЙ читач ;))) Але то нічого страшного ми можемо і в другий день а святкування важливіше!!! Я все розумію.

  1. Із задоволенням. Так, Ліза описала все якнайкраще.
   Місце проведення: залюбки б в Карпатах, але теперішнє фінансове становище стримує такі бажання, отже, Тернопіль.
   Дата проведення: я дуже боюсь морозів. Як для мене – то тепла пора року, можливо, травень (якраз природа достигне апогею своєї краси).

   1. о, дякую) Я гадала, що я одна читаю чужі коменти з цікавості :)))

  1. Ну а як на рахунок чоловіків на зльоті?? теж хочеться приєднатися оскільки я лише недавно почавв скрапати то для мене будь який досвід спілкування з людьми, які займаються скрапом професійно вже само по собі цікаво. Так справді спробувати і помацатьи хочеться все;)) напевно найбільше хотілося б все ж попрацювати з машинкою для вирізання та тиснення.Дуже хочеться познайомитись з вами Яна та іншими дизайнерами Зроби Сам(а) приємно було б поспілкуватися з людми на чиїх прикладах вчишся і чиєю майстерністю захоплюєшся!!Щодо місця проведення думаю найоптимальніше Тернопіль. Щодо часу погоджуюсь з іншими тепла пора року весна,осінь.

   1. S.D. – прочитала перший рядок і подумала ну і хто буде з собою брати чоловіка? він ж буде контролювати покупки і не дасть насолодитися 🙂

    будете нашим Тім Хольтцом 🙂

    1. А мій мене за руку не тримає- він навпаки вже замучив мене машинкою каже купи і купи :))) Чоловіки різні бувають :))))))

    1. О я залюбки))) чесно кажучи, якось трохи самотньо почуватися чоловіком серед такої армії представниць прекрасної половини людства. Скрап для мене цікаве хоббі тому, що навчаюся на художньому факультеті думаю чоловік-художник звучить трохи прийнятніше. Ну але нічого сподіваюся за декілька років скрап серед чоловіків трохи популяризується і вже не буду таким унікумом))

     1. мій хлопець теж вже долучився до скрапу) і його ідеї куди більш цікаві за мої) даешь скрап в массы!)))

   1. О, і на живого мужчину-скрапера теж цікаво подивитись\помацати (який ти “сєвєрний олєнь”) тільки прошу не ображатись за таке порівняння, бо насправді це рідкість =) бо наразі знаю тіше Тіма Хольца по блогу і ще одного із ВК =))

  1. Ні,,, ну осінь це дуже далеко :(( Давайте весною. Чого всі такі змерзлюхи? Тепленько одягнемся і все ок.

  1. Місце проведення, напевно, що Тернопіль.
   Час проведення – початок травня
   Презентація нових товарів – ТАК! байдуже які, голодне око скрапера усьому буде раде.
   Чого навчитись – я не так багато усього і вмію, тому люба запропонована тема для мене буде корисною)

  1. Я тоже голосую за весну:)
   Осень сильно далеко, а зимы осталось мало – всего месяц:)
   Может апрель-май?!

  1. Здорово! Я выбираю Тернополь. Во-первых, он ближе, чем Карпаты,а во-вторых, посмотрю на него в зелени, а не серым))
   Если ехать, то лучше, когда потеплеет апрель-май и чтоб выходные были. С удовольствием пощупала бы бумагу (особенно с разными эффектами). А как насчет обзора домашнего плоттера от меня?
   С удовольствием попробовала б эмбоссинг,самодельные фоны (неважно из чего и как).
   Понравилась идея привезти какие-то уже готовые работы. Одно дело увидеть фото и совсем другое пощупать.

    1. Мені подарували плоттер Silhoette Cameo http://www.youtube.com/watch?v=qwnuP3Gfc1M&feature=related

     Домашні плоттери досить поширені серед американських скраперів. Ріже папір, картон, тканину та вміє малювати. Може комусь цікаво побачити вживу плоттер у дії та його можливості?

     1. София – дякую! у нас плоттери є тут на місці, якщо будуть бажаючи ми їх зможемо принести та продемонструвати в дії 🙂

     1. Ааааа!!!! Я погибну от белой зависти!:) Я давно уже о таком чуде мечтаю! :)))

  1. Дуже цікаво! і мужчина в наших рядах появився)))
   потрапити на скрапзліт вже давно хочу, може цього разу вийде, хотіла б попробувати ембросінг;
   і, звичайно, надаю перевагу Тернополю, мені досить близько до нього.
   чудова ідея щодо того щоб кожен взяв із собою одну або кілька робіт щоб обдивитися, пощупати, як пишуть дівчата, можливо чогось навчитися ( мені наприклад, дуже хотілося б подивитися на блокнот зроблений із нуля)

  1. Классная идея!
   Место проведения меня бы устроило любое, но Тернополь может быть более приемлемым для многих. К тому же Яне не нужно далеко везти материалы. И если слёт будет проходить несколько дней, то материалов можно пощупать больше.
   По поводу сроков… У меня школьница и дошкольница, которых не с кем оставить (муж много работает, нянькам не доверяю).Поэтому для меня приемлемы каникулярные периоды (26 марта – 1 апреля и после 25 мая), что бы я могла взять детей с собой. Девочки не переживайте, у меня очень воспитанные дети и они никому не помешают творить. Наоборот, Анюта может спеть для вдохновения (она – лауреат международного конкурса), а Яночка, возможно, захочет присоединиться к творящим.
   По поводу тематики… Хотелось бы сделать мини альбом. Желание всегда было, а вот руки никак не дойдут.
   А как вам то, что мы все дизайнеры. И можем пощупать друг друга…:)
   Спасибо за внимание. Было бы здорово, если бы прислушались ко мне по поводу дат…

   1. Повністю підтримую дату проведення. Мені також зручніше на канікулах :)))

   1. mara_ko – декілька днів навряд, з двох причини:
    1. у нас не надто багато вільго часу
    2. на два дні мало хто з учасників залишиться (додаткові витарати на готель/харчування);
    а якщо робити один зліт, але проводити його двічі – наприклад у суботу, потім ще раз в неділю – на таке мене не вистачить. в неділю я вже буду хрипіти. а не говорити нормально.

    особисто нам без різниці коли проводити зліт. так, краще щоб було тепло. однозначно на вихідних, думаю ні у вас ні у нам часу в будні дні немає.

    на канікулах мені подобається.

    думаю зліт можна буде провести у суботу, хто захоче – зможе залишитися в Тернополі і на неділю, в неділю можна буде піти разом погуляти, або пообідати в якомусь барі (обов’язково раджу піти в Старий Млин).

    на рахунок дітей – я не проти, головне щоб вони не заважали, якщо виховані та чемні діти то це взагалі супер. Єдина на даний момент проблема – стільці, минулого разу в орендованому приміщенні їх ледве було 40, тому можливо з цим будуть проблеми.

    тематика міні альбом – хіба зовсім міні, буквально на 2-4 розвороти і в маленькому форматі. більший тяжко за раз зробити, тим більше коли багато людей.

  1. Я теж за Тернопіль.(Але в Карпати теж можна)).Дату буду під Вас лаштувати(мені головне щоб бабушка в Європу не втікла на відпочинок,бо буду залишати малого скрапера з нею)).Я би хотіла щось зробити-можливо альбомчик,бо я сапожнік без сапог(з фотками чорно білими,ооо..).поємбосити хочу,бо фен тільки заказала,поштампувати,короче кажучи Яна,хочу все,що запропонуєте.Отже чекаємо на готову версію.

  1. Ой, я бы тоже с удовольствием поехала, но ребенка не с кем оставить, а папа наш в вечных командировках ))

  1. Ураааа! Я вже скучила за чимось подібним. Я за варіант Тернополя. Дешево і сердито. Я як бідний студент не осилю як мінімум 800 грн. (а враховуючи те, що хтось може бути з чоловіком чи дитиною, виходить досить велика сума)
   Дату… я б обрала березень. Якраз до великодніх свят. Не потрібно буде довго чекати цієї мега події))) Дуже хочеться освоїти шеббі-шик. Це вже золота мрія) Або навчитись робити міні-альбоми. До речі зря ти так на рахунок знайомств) я б дуже хотіла побачити багатьох дівчат за блогами яких я слідкую)))) Де ж ще виявиться така можливість, як не на скрап-зльоті.

  1. Я би дуже приїхала, але хіба теж із дитиною.)

   Яна, а як щодо того, щоб зібратися у Львові?:) Може навіть на мамський-скрап-зліт?:) У мене є приміщення, яке можна орендувати на вихідні за невеликі гроші. (Я там працюю і свої майстер-класи проводжу). Воно повністю адаптоване для дітей, можна там ночувати, є кухня… Одним словом велкам, якщо є бажання!) Нас у Львові багато.

   Щодо пропозицій, то мені було б цікаво провести такий собі марафон із обміну досвідом. Щоб кожен із учасників підготував міні-МК з того, що йому найкраще вдається. (Ну і твої, звісно)))

   1. karposhka – до Львова, та й до будь-якого іншого міста нам тяжко їхати. навіть у карпатах зліт проводити дуже проблематично. багато везтиз собою + дорога, з дороги хочеться відпочити, задерти ноги і полазити в неті, а не проводити зліт 🙂 тому інше місто – пас.

    “Щоб кожен із учасників підготував міні-МК з того, що йому найкраще вдається” – можна, але:
    – при кількості 40 учасників або й більше марафон буде тривати дуже довго 🙂
    – не кожен почувається комфортно перед аудиторією, не кожен вміє швидко та лаконічно подати матеріал. хтось може майстер клас проводити 10 хв, інший ж учасний те саме зможе розтягнути на годину.
    – щоб проводити мк треба давати роздатковий матеріал щоб учасники попробували. для того, хто буде мк проводити це додаткові витрати, а вигоди – 0. не думаю, що буде багато бажаючих.
    – багато матеріалу за раз важко засвоїти, тому кількість мк варто обмежити до 3, максимум 5.

    у мене є ще ідея розділили учасників на міні групи, скажімо по 10 чоловік. тоді одночасно можна буде проводити 4 мк (наприклад по 20-30хв), ну це звісно за умови що буде 40 учасників як було минулого разу, я думаю їх може бути і більше зважаючи на те, що зліт безкоштовний.

    тому можна зліт організувати таким чином:
    1. вступ, міні презентації від нас.
    2. один об’ємний мк від мене для всіх учасників
    3. 4 одночасних мк від учасників до 30 хв кожен для 10 учасників за раз. Але тоді щоб не розтягувати ці мк на 2 години (і не проводити їх 4 рази, щоб всі їх почули), раджу провести їх усього 2 рази, таким чином охопити половину аудиторії. тобто кожен із 4 мк відвідає лише половина учасників.
    4. можна ще якусь презентацію від нас
    5. коротенький мк або make&take від мене
    6. якусь вікторину із призами як минулого разу.

    що скажете?

    якщо пункт №3 підходить, тоді мені необіхно провести своєрідний “конкурс” і серед бажаючих відібрати ті мк, які будуть проведені вами на зльоті.
    сподіваюся, я це все не надто заплутано написала

  1. ох я теж дуже хочу на скрап зліт, але поки нічого не можу сказати про дати, поки прослідкую за вашими пропозиціями.

  1. Я б дуже хотіла приєднатись,дуже)минулого року не вийшло) А цього року також така катавасія-старший син закінчує перший курс універа,середній-випуск молодшої школи,і дочка-випуск у садочку)))так що не знаю,як вибрати час) Але,буду уважно читати,і можливо псіхану та приїду) Я-за Тернопіль) навчитись хотіла б фонам акварельним, і взагалі роботі з фарбами,та також ніяк не дійдуть руки до блокнотиків з нуля) А по-чесному,хочется просто з усіма познайомитись)із Яною побачитись) і можливо помацати))хоч за руку;-))

  1. Гарна ідея. До речі декілька днів тому читаючи пости я також згадала про скрап зліт і думала написати, а сьогодні вже з’явився цілий пост і багато коментарів!
   Ну що ж, тепер і моя черга поділитися своєю думкою.
   Місце проведення – я за Тернопіль (ніколи не була у цьому місті + більш економний варіант)
   Дата проведення – я теж не люблю подорожувати взимку і надаю перевагу теплим порам року. Тому я пропонувала б середину травня
   Знайомства – буде приємно познайомитися зі всіма учасниками )) Всі ми різні, різний рівень умінь, знань та навичок )) Ми всі маленькі зірочки! )) І головна наша зірочка – Яна ))
   Цікаво – я б хотіла МК з міні альбому (обрати тематику заздалегідь – наприклад – весняні пригоди і взяти з собою свої фото), або МК з кулінарного блокноту
   Далі…
   1) МК від кожного з учасників вважаю утопією. Складно організувати, часу буде недостатньо, можливо не у всіх буде час підготуватися і т.д.
   2) Вікторина з подарунками – подобається ця ідея ))
   3) Можна організувати кофі брейк
   4) Можна кожній учасниці зробити по листівці або взяти зі своїх власних запасів і потім помінятися ними (щоб була додаткова пам’ять про зустріч)
   5) Яно, а скільки ти плануєш по часу проводити зустріч? 3-5 годин?? (на цьому тижні спробую дізнатися як можу до Вашого міста дістатися і час приїзду та від’їзду потягів / автобусів)
   6) З повагою до всіх коментаторів, але думаю. Що більше 10-20 осіб не збереться
   7) Яно, яка орієнтовна ціна для нас за участь?

   1. IRINKA! – якщо скрап зліт буде в Тернополі, а він напевно таки буде саме тут, то він буде безкоштовним. витрати на оренду ми візьмемо на себе.
    кофі брейк – треба подумати, чайник можна принести з собою, одноразові стаканчики купити, каву/чай можна організувати. з вас печенько або цукерки 🙂

    тривалість – якщо починати в годині 11 (раніше не варто, треба враховувати розклади поїздів/маршруток), думаю до години 3-ої можна спокійно, або й довше.

    відразу хочу попередити, що добратися в Тернопіль проблематично зараз, особливо потягом. квитків немає, треба купувати наперед. можна доїхати маршрутками або автобусами.

    минулого разу було 40 учасників, але якби ми не закрили реєстрацію їх було б більше – скрап-зліт безкоштовний, відтак бажаючих приїхати багато. не думаю що цього разу їх буде менше.

    ми з Лесиком подумали – оптимально для нас поки що 31-ше березня (субота) щоб не затягувати, ця дата мала б попадати в період канікул весняних. але нам ще треба вияснити із місцем, де ми будемо орендувати зал чи буде вільно.

    1. Яно, за умови обмеженої кількоті місць на зліт, як стати “особою, наближеною до імператора”?:) Як застовбити собі місце, щоб заздалегідь купити квиток в обидва кінці?
     треба буде взяти участь в якомусь завданні? Чи підете шляхом *хто перший став, того і капці*? Тобто хто перший зареєструвався..

    1. О, 31 марта мне уже нравится. По поводу мини МК. Может быть, каждый из участников просто расскажет о своих секретах и тонкостях, которые можно показать в течении 2-3 минут?
     Надо бы узнать рассписание поездов. Возможно я бы осталась погулять еще на день, т.к. 2 ночи подряд в поезде это проблематично. А как в Тернополе с гостиницами? Можно ли забронированть что-то?
     Мыслей куча… Вопросов еще больше… А уж желание приехать не возможно измерить, настолько оно огромно…

     1. mara_ko
      “Может быть, каждый из участников просто расскажет о своих секретах и тонкостях, которые можно показать в течении 2-3 минут?” – я за, це не складно організувати і часу зовсім не багато займе, і головне буде цікавим.

      готелі в Тернопіль є, для прикладу можу порадити “Глобус” – http://globus-hotel.com.ua/globus.php (євро ремонт, ціна-якість цілком в розумних межах, можна забронювати), є інші готелі, але гірші.

  1. я думаю я згодом попоравлю пост, добавлю в нього актуальну інформацію + інфу про готелі і цікаві ресторани, адресу місця проведення, дати і т.д.

  1. Попасть на слет или МК – это моя мечта… Но скорее всего не в этот раз. Во- первых, ребенок маленький и ехать с ним на поезде с Киева на полтора дня тяжело. Во-вторых, даже не знаю, где мы будем в конце марта – муж собирается в очередную командировку… 🙁

  1. О я четверта у списку а отже капці мені таки дістануться, Яночко зі мною буде ще Константінова Юлія тобто місце на двох, так і веселіше їхати нам з одного міста. Далі- 31 березня підходить. Ну буду чекати далі новин. А ще одне я МК проводити не зможу я б хотіла просто повчитись у інших.

  1. Яна, а Киев как место проведения ты на рассматриваешь? весной будут выставки рукоделия, может можно соединить слет и ваше участие в выставке?

  1. О, чудова ідея! З задоволенням відвідала б зліт! =)
   Щодо місця – краще Тернопіль, час – після Великодня, щоб тепло було))

  1. І я хочу на зліт))))))
   Місце проведення- Тернопіль, бо я з Тернополя і маю маленьку дитину, тому в інше місто вибратись не вдасться + це економніше))))
   Чому я хочу потрапити на зліт? Перш за все, щоб побути у колі однодумців і, як вже писав хтось із дівчат, навчитись якимось “фішкам”, а ще дуже хотілось би глянути на твої листівки вживу, Яно. Вони надзвичайно красиві і акуратні. Ну і ознайомитись із різним скрап-товаром не проти))))
   Сподобалась ідея з обміном листівками.
   Єдина проблема для мене, це те, що зліт в будь якому випадку буде проводитись в суботу, а в мого чоловіка субота- робоча, і нема з ким малого залишити. Але надіюсь, що до березня я ще щось придумаю)))

  1. О! Це має бути неймовірно чудово, минулого разу я залишилась з величезною купою позитивних емоцій і нових ідей.
   Як на мене, Тернопіль – найоптимальніше і 31 березня досить хороший варіант.
   Дуже хочеться спробувати ембоссінг і поспостерігати за роботою наприклад машинок для вирізання та тиснення.

  1. Дата подходит:)
   А вот насчет МК от себя или моих секретов – у меня такого пока нет, ещё не наработала:) А вот у кого-то поучится, я с удовольствием:)
   И во-общем предпочтений особых нет – мне всё интересно:)

   1. Стыдно..но никогда не была в ваших краях , согласна ..приеду где соберётесь..я люблю когда тёпленько…и не мокренько….

  1. Никогда не была в Тернополе,а тем более на скрап-слёте. Так что я обеими руками и ногами “ЗА”. Какой месяц? На мой взгляд,лучше май. Интересно посмотреть на машинки и декупажные дыроколы – что за зверь такой?
   Т.к. я начинающий скрапер,то интересно всё попробовать. Ну вот такая я увлекающаяся личность 🙂
   Ага,хотелось бы… Очень давно хочу познакомиться с основателями Зроби Сам(а)

  1. мені здається краще в тернополі і мені нетреба далеко їхати

  1. Я уже узнала, что расстояние от Запорожья до Тернополя – 863 км, а это примерно 12 часов автобусом или на поезде от 17 до 21 часа в дороге:)

  1. И я посмотрела..не обрадовалась…33 часика…поезд не самій лучший..но хочется…..

  1. Із задоволенням б приєдналася. Хочеться навчитися всього і побільше, тільки починаю… Є ще місце?

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.