Серія листівок enjoy!

This post is also available in Українською мовою

Серія листівок enjoy!

Я так захопилася круглими листівками, що ледь не зробила ще одні, але подумала, що вже мабудь досить і треба придумати щось інше. Саме так і з’явилася ідея зробити ось такі простенькі-швиденькі листівочки.

Біла основа листівок з тисненням (на цю ідею мене надихнули листівки Світлани), хоча тисненням там майже не помітне, проте листівки здаються якимись цікавішими.

До речі, тиснення не лише на лицьовій стороні, але і в середині і на звороті.

Серія листівок enjoy!

зворотня сторона листівки із “втиснутим” малюнком

З матеріалів були використані папір із набору Bloom&Grow, вощений шнур (дякую, Свєта!), гудзики з набору, камінчики і клеєві квадратики для об’єму, напис виштампований салатовим чорнилом (штамп з цього набору).

Розмір листівок досить маленький – 8 на 10,5 см, з одного листа А4 вихидть 3 листівки.

Серія листівок enjoy!

Середня кругла частина усіх шістьох листівок вирізана з одного листа 15х15см (нічого собі економія!), а квіточки-прикраси та декоративні листочки вирізані з іншого. Таким чином на шість листівок я використала лише 2 листи дизайнерського паперу з набору Bloom&Grow, два листи білого картону А4 формату, ще один не повний лист А4 білого картону на кола-підкладки та три листи зеленого текстурного картону (дякую Настік!) формату 10х15.

Серія листівок enjoy!

Серія листівок enjoy!

Серія листівок enjoy!

Серія листівок enjoy!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

20 Comments

  1. Моя гаммма:) ти взагалі молодчина.Робиш таке,яке я люблю)))))))

  1. класнючі. особливо з шнурком (чи шо це) замість стрічки.

  1. Мне очень нравятся ваши работы, а их можно приобрести? Я бы с удовольствием купила несколько открыток к 8-му марта! Я в Киеве нахожусь, буду рада ответу! спасибо 🙂

  1. Гарнючі листівки, такі яскраві та весняні! Особливо сподобались ті, де замість стрічки – вощений шнур.:-)

  1. Так само веселі-весняні! Аж настрій підіймають 🙂 А ще дуже сподобались різні об”ємні квіти – цікаві

  1. краса! так класно придумала круглі висічки розмістити на прямокутних листівках! а вирізані квіти з листочками дуже ефектно дивляться!

   1. Hrustiashka – дякую! ледве знайшла той коментар. система прийняла тебе за злостного спамера і навіть не показала мені, що ти щось написала.

  1. ніяк не виходить залишити той капосний коментар….(((( Кажу , листівки КЛАСНЮЧІ!!!!! І ЗЕЛЕНЬ ТАКА СОКОВИТА!!!!!!!))))) Дуже гарні!

  1. Яно, круглі висічки як робити? Дуже подобаються, розумію, що не вручну ріжуться))
   Листівочки такі гарні, весняні!

   1. barta – за допомгою круглого різака, або на машинці для вирізання за допомогою спеціального ножа. можна і від руки, але багато так так не наріжеш 🙂

     1. barta – так, щось типу такого, але саме ці ножі мають малий діаметр, краще використовувати такі http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=6696&parr_uid=418 або аналогічні, але для них тоді треба купувати велику машинку, наприклад таку http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=6591&parr_uid=422 (будуть знову в наявності в лютому).
      кругових різаків у нас немає, тому показати як він виглядає не можу. він працює за принципом циркуля, тільки замість олівця в ньому ніж.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.