Сережки – павутинки на Хеловін від Хмаринки

This post is also available in Українською мовою

Сережки - павутинки на Хеловін від ХмаринкиСьогодні буде досить не стандартний для Зроби Сам(А) запис – своєрідний анонс майстер класу з іншого блогу.

Декілька днів тому я попросила свою інтернет-подругу з блогу Зроблене руками вигадати щось на Хеловін.

Хмаринка з радістю погодилася і за декілька днів презентувала сережки-павутинки на своєму блозі про хейдмейд.

Сережки до речі, дуже класні, а з таким детальним МК вони під силу кожному!

Для таких сережок вам знадобиться 6 метрів ниток муліне чорного кольору, іграшка-пружина в якості основи та … перелік усіх матеріалів та власне МК читайте на блозі Хмаринки.

І не забувайте про конкурс Кімната Жахів на Зроби Сам(А). Як я вже писала, конкурс продовжено до 31 жовтня включно. Я також обіцяла додатковий приз для першого місця – це буде подарунковий сертифікат на суму 100грн для покупок у магазині (щоб кожен зміг вибрати те, що хоче). Друге та третє місце отримають коробочки ручної роботи від мене особисто. До речі, учасників поки що досить мало, тому шанси є в кожного 🙂 .

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

  1. Дуже, дуже, дуже кльові сережки! Просто суперові! Хмаринка молодець. (коментар в блозі не залишається чомусь – не відкривається до кінця вікно)

  1. а я таки залишила комент 🙂 там можна стрілочками вверх-вниз прокрутити. Написала хмаринці, вона сказала, що спробує якось це вирішити

  1. Яно, дякую за згадку МК у своєму блозі )
   З додаванням коментарів розібралась. На розмір віконця з капчою самостійно вплинути неможливо, тому додавання коментаря зараз відбувається з окремої сторінки, там вже все видно і доступно.
   Дякую за вказання на проблему

  1. а я сьогодні ці сережки отримала по пошті в подарунок! радості немає меж! Хмаринка дуже дуже дуже тобі дякую 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.