Свічка у мушлі

This post is also available in Українською мовою

Свічка у мушліЛіто, спека, море і багато-багато мушель (ракушок). Багато хто їх колекціонує та має вдома безліч  мушель різних форм, кольорів та розмірів.

З мушель можна зробити чудові свічки і прикрасити ними спальню чи ванну кімнати.

Інструкції:

Спочатку очисть мушлю у слабкому розчині води та відбілювача та дай висохнути. Розтопи парафін чи вже стару свічку у тарілці чи каструлі з водою (вода у каструлі, всередині встав ще одну посудину в якій топи віск).

Якщо мушля не стійка, та качається зі сторони в сторону по столі, закріпи її поставивши зверху на кружку чи склянку або у пісок.

Виріж фітіль (гніт) по довжині на 2-3 см довший за мушлю. Розташуй гніт у мушлі по середині. По трохи вливай розтоплений парафін у мушлю. Залиш мінімум на 30 хв щоб охолола та застигла.

Якщо у тебе є багато маленьких мушель, можна зробити дещо іншу свічку із маленькими мушлями в середині. Принцип виготовлення такої свічки відрізняється лише додаванням маленьких мушель у віск.

Свічка у мушлі Свічка у мушлі

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. цікава ідея, особливо перший варіант, а по другому у мене питання: коли свічка горить, мушлі треба вийтами, чи не будуть вони смердіти від вогню?

    1. мені теж перша ідея більше до вподоби 🙂
      свічка не повинна смердіти оскільки спочатку вона буде оброблена розчином і всі залишки рослинності будуть вимиті.

    1. Первая идея нежнее и романтичнее. Таких свечек сделать побольше и расставить в ванной комнате. Или по всему столу праздничному хаотично расставить…

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.