Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

This post is also available in Українською мовою

Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

Наближається Новорічна пора, а разом з нею період подарунків – під подушкою, під ялинкою або ж у Різдвяній шкарпетці. І часто вибір подарунків стає справжньою проблемою для нас. Тому, щоб полегшити життя нашим коханим, друзям та рідним пропоную святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

Надрукуйте його і ненав’язливо покажіть своїм рідним, це допоможе їм знайти для вас ідеальний подарунок!

При купівлі будь-якого пункту із даного списку у Зроби Сам(А), давши посилання на цей запис ви або ж ваші кохані/друзі/рідні отримають 10% знижку! І не забувайте про 12 Днів товарів Spellbinders та інші знижки, що розпочалися у нашому магазині минулого понеділка.

Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

#1 Найкращий подарунок, який ви зможете знайти у себе під подушкою (хоча під подушку його навряд чи вдастся заховати, хіба що вона у вас дуже велика) це машинка для вирізання та тиснення Grand Calibur. Це не дешевий подарунок, але він того однозначно вартий. Практично жодна моя листівка не обходиться без елементів, що зроблені на машинці і я навіть починаю використовувати її для виготовлення сторінок. Машинка для вирізання та тиснення Grand Calibur від Spellbinders Paper Arts.

Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

#2 Красиві листівки часто не обходяться без заокруглених кутів. Чи не так? Якщо ви початківець, придбайте доступний та простий заокруглювач від Dovecraft, або ж спокусіться на універсальні заокруглювачі від We R Memory Keepers, що легко будуть працювати не лише із папером, але і з дуже товстим картоном. А якщо ви шукаєте неординарних дизайнів – зверніть увагу на ось ці товари:

Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

#3 Прозора пластикова лінійка із металевим краєм та хороший ніж це незамінні інструменти для різання паперу, особливо якщо у вас немає якісного різака. І не забудьте про запасні леза!

Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

#4 Якщо ви вирішили придбати макетний ніж не забудьте про резиновий коврик, який захистить вашу робочу поверхню. Резинові коврики від Dovecraft двосторонні і прослужать вам вдвічі довше. А резинові коврики від We R Memory Keepers є магнітними і продаються в комплекті із металевою лінійкою.

Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

#5 Хочете спробувати гарячий ембоссінг (що це таке можна подивитися ось тут)? Окрім пудри обов’язково придбайте спеціальний для цього фен і не псуйте домашню праску – фен для гарячого ембоссінгу від Dovecraft має два режими швидкості і стане незамінним помічником для виготовлення листівок.

Святковий список подарунків для скраперів та кардмейкерів!

#6 Якщо ви таки вирішили придбати фен обов’язково візьміть спеціальне прозоре чорнило для гарячого ембоссінгу – воно дасть вам можливість використовувати прозору пудру і створювати справжні шедеври!

__________________________________________________________________

Давши посилання на цей запис в коментарі до вашого замовлення ви отримаєте знижку у розмірі 10% на товар, що перелічений вище. Знижки будуть нараховуватися до кінця цього року, тобто 31-го грудня.

Ідею спису я запозичила у Jennifer Mcguire і адаптувала її до нашого ринку.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Да, подарки хороши) Мне бы закруглитель углов…Буду писать деду морозу письмо о нём,а вдруг дойдёт)))…а так всё есть)

  1. Хорошая рекомендация!)Для скраперов, вернее для их Дедов Морозов…)))

  1. Дуже гарний список, але у мене все це є, прийдеться долучити фантазію ;))

  1. Чудовий список, потрібно б теж Діду Морозу листа написати, на НР можна було б заокруглювач замовити, а от ще й ДН перед НГ, то це вже, можливо, пощастить то і машинку одержу, але ж ЇЇ в магазині немає:(

    1. А в яких числах, бо ще ж потрібно м’яко скоординувати коханого:), бо я вже думала, що доведеться до конкурентів звертатися:) І ще питання чи збережеться вказана ціна на машинку?

      1. babypusya – отримали машинки, але дуже мало, якщо хочете придбати – поспішайте, наступна партія буде десь за 1,5 місяця

  1. И я мечтаю о машинке, но не знаю, буду ли часто ее использовать, поэтому пока раздумываю :).

   1. Танюш всі товари із вище перелічених ти обов*язково будеш використовувати, повір мені. Я б іще в цей списк додала дошку для бігування.

  1. Яночко, дуже дякую, спочатку побачила машинку, потім твій коментар, показала його коханому, як підтвердження того, що такі цінні речі довго в магазинах не задержуються, пару поглядів, як у кота із шрека і замовлення зроблене, яхуу:)))))))) Якщо пощастить, то ще й раніше трішечки, ніж в ДН ВОНА буде в мене, моя радість невимовна, дурниці, але я вже розмірковую, чи дождатися дня Х , щоб зберегти всі правила і відкрити її, чи не видержу, і як одержу зразу ж відкрию, о Боже, ще б трішечки вільного часу:))) ДЯКУЮ!!!!!:)))))))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.