Саморобна підставка для записок. Відео!

This post is also available in Українською мовою

Мій робочий стіл зазвичай завалений або різноманітними товарами, які я додаю на сайт, або папірцями, або рахунками або ж усім відразу. Нічого особливо красивого на ньому немає, відтак він виглядає досить похмуро. Саме тому я вже давно вирішила трішки переробити його та доповнити красивими елементами декору. Розпочала із ось цього напису:

Саморобна підставка для записок

який надрукувала та приклеїла на стіну використовуючи паперовий скотч. Якщо ви не знаєте англійської, перекладаю – Зберігай спокій і пий чай. Безліч таких зображень можна знайти у гуглі ось таким чином.

І відштовхуючись від кольорової гами цього постера я почала робити декор для столу. Зробила рамку для фото/дошку натхнення (покажу згодом) і підставку для записок, яку власне сьогодні і хочу вам показати.

Ось таким чином підставка виглядає сама по собі, без паперу/записок:

Саморобна підставка для записок. Відео!

І ось так із запискою/папером:

Саморобна підставка для записок. Відео!

Як бачите папір тут тримає маленька прищіпка, яка приклеєна до чипбордового метелика, який в свою чергу закріплений на основі:

Саморобна підставка для записок. Відео!

Основа – це перероблена підставка для фото рамки, яку я пофарбувала чорною фарбою для крейди від Martha Stewart Crafts:

Саморобна підставка для записок. Відео!

Підставка доповнена різними виштампованими зображеннями, паперовим скотчем та наклейками:

Саморобна підставка для записок. Відео!

Саморобна підставка для записок. Відео!

Саморобна підставка для записок. Відео!

Увесь процес виготовлення я знала на відео, сподіваюся, воно вам сподобається:(деякі товари у переліку замінені на аналогічні, оскільки точно таких вже немає)

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

29 Comments

  1. Ця підставочка гарненька сама по собі! Яно скажи що ти приймаєш???? Звідки стільки ідей???

  1. Ян, а расскажи что это за история с надписью “Пий чай…”. Я смотрю она популчрна в Интернете, даже чашки есть.

   1. Gyravlick – з “Пий чай” ніякої історії немає, а от з “Keep Calm” – це був пропагандистський постер королівської Британії за часів другої світової війни, що мав на меті підвищити бойовий дух народу. На Вікіпедії детальніше http://en.wikipedia.org/wiki/Keep_Calm_and_Carry_On

    1. і я собі таким чином бойовий робочий дух піднімаю 😀 особливо коли додаю одноманітні товари на сайт.

  1. Просто ВААУУУУ,нет слов,и идея супер, мне тоже очень пригодиться, и цвета, вообщем, Яночка, ты как всегда на высоте.

  1. Яна…дивилася відео з широко розкритими очима!!!!!! ще хв 15 не знала як висловити свої емоції! вони мене просто поглинули! неймовірно крута ідея!! самій захотілося таку підставочку зробити))))

  1. WOW!!!Яна, отличная идея! ты вдохновила меня!!!!!!!!! когда воплощу идея – покажу результат!!!!!!

  1. Очень хорошая идея и нужная вещь. Стильная подставочка получилась)У меня отрывные листочки висят на стене, на столе для них нет места. Но я подумала, что такую оригинальную штуку можно сделать с крючёчком и повешать на стенку) Спасибо за видео, рада, что есть возможность наблюдать за твоим творчеством ещё и так 🙂

  1. Оо дуже незвична ідея,класно виглядає))обожнюю виші відео МК ))

  1. Ідея дуже цікава!!! А постерів скільки…… Думаю що обов’язково щось візьму для себе! Відео не просто класні, а КЛАСНЮЧІ!!!! Дякую тобі за твоє надтхнення яке ти передаєш і нам!

  1. Яна, вже не перший раз ти використовуєш цю фарбу, а чи плануєте ви її мати у себе в магазині? Дошка дуже сподобалась, неймовірно оригінальна і потрібна, що не мало важливо, річ, спасибі за ідею:) І ще питання не по темі, а мобільна версія сайту, що змінилась?, я маю на увазі та, що відображається в телефоні, бо попередній варіант вигляду сайту був дуже схожий на звичайних, а з недавніх пір став значно відрізнятись, дякую:)

   1. babypusya – зараз маємо таку фарбу блакитного кольору, ціна 70 грн (така ж як і моя, тільки не чорна, а блакитна). Будемо мати згодом і інші, але це буде як мінімум за декілька місяців.
    Стосовно мобільної версії сайту – я щось наклацала, щоб воно змінилося, але у мене немає такого телефону щоб залізти на ЗС таким чином і подивитися як воно виглядає.
    Якщо раніше було краще – напишіть, я зміню назад.

    1. Так , Яночко, якщо можна, то зміни, бо попередній вигляд був зручніший, і в теперішньому не можна коментарі додати, я вже й так і сяк пробувала, але ніяк:) Дякую:)

  1. Какая милая штучка вышла!)) Спасибо за видео, как всегда оч познавательно и увлекательно! Меня в таких вещах почему-то всегда волнует практичность их дальнейшего использования, но ведь это и просто забавный элемент декора! Очень интересует краска Chalboard, где её можно найти..поискала в магазине не нашла:(

   1. Вот, я невнимательная!)) Уже прочла про краску, прошу прощения!

   1. miel – я теж про практичність завжди думаю, тому вкрай рідко роблю щось таке. Але стіл пустує, можна його чимось прикрасити таким не надто практичним але трішки красивим 🙂

  1. Оригінальна підставка, люблю ці крейдові проекти 😀 і кольорова гама класна 😀

  1. Класнюча штука вийшла! дуже подобається chalckboard art) чи можна зліфтити твою підставочку? звичайно, з вказівкою на твою роботу

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.