Розслідування #2! Spring Feast від First Edition (Dovecraft) та наклейки Simply Creative

This post is also available in Українською мовою

Чи не пора б нам розвіяти таємницю нашого другого розслідування? Так, саме час!

Шпигуни справилися із своєю задачею ідеально і підготували для вас досьє на папір Spring Feast від First Edition (Dovecraft) та наклейки Simply Creative.

Переглянути досьє ви можете в їхніх блогах, посилання на які знаходяться нижче. І не забувайте залишати коментарі в блогах шпигунів! Кожен коментар це додатковий шанс виграти подарунок від Зроби Сам(А) набір паперу Spring Feast 20×20 см, 16 аркушів:

Перелік блогів наших шпигунів:

Умови участі в розіграші подарунку:

Щоб взяти участь у розіграші подарунку від Зроби Сам(А) потрібно всього лиш залити коментар до запису про розслідування хоча б у одному з вище перелічених блогів (ви можете залишити коментар як в одному, так і в усіх 12-ти блогах зі списку), коментарі до цього запису в блозі Зроби Сам(А) також будуть брати участь у розіграші. Більше коментарів – більше шансів виграти (але не більше одного коментаря від однієї людини на один блог). Тобто максимально ви можете залишити 13 коментарів і у 13 разів збільшити ваші шанси виграти! Коментарі для участі в розіграші приймаються до 12-го серпня включно! Участь у розіграші лише для жителів України. Доставка подарунку по території України безкоштовна.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

31 Comments

  1. Папір із цієї колекції просто суперовий) Дуже сподобалося з ним працювати) Дякую, за таку чудову гру) І за те. що ви обрали мене в число шпигунів)))

   Дякую)

   1. Canadiya – дякую вам (та іншим шпигунам) за участь, адже без зпигунів не було б розслідування 🙂

  1. Cпасибо за доверие в расследовании. Надеюсь, не посрамила ряды первоклассных шпионов?…

  1. Яночка,огромное спасибо за возможность пошпионить, было очень интересно! Бумага восхитительная! Получила огромное удовольствие! Замечательная игра!

  1. Дякую за гру! Було цікаво і непросто, від чого ще більш цікаво 🙂

  1. гарні роботи вийшли у шпигунів, дуже цікаво було їх переглядати 🙂

  1. Все работы очень красивые. Теперь точно знаю, этот набор бумаги восхитителен ))))

  1. Мені дуже сподобалось! Папір ласнючий, я і раніше полюбила папір від Давкрафт! Єдина заморочка у мене була зі стікерами, я що сердечки терпіти не можу, що стікери з блискітками, і як завжди, що не подобається – завжди тобі випадає )))
   Але я вдячна за цей досвід, чесно!
   А ще я вперше використала двосторонній папір. Свій лежить, боюсь чіпати, а тут вже довелось )))

   1. Ліза – значить гра пішла на корись (в сенсі першого довсіду роботи із двостороннім папером). дякую за участь!

    1. Яно, гра точно пішла на користь, бо , по-перше, і досвід з двостороннім папером, по-друге, я не люблю працювати на замовлення, а тут вже була вимушена, бо поклала на себе обіцянку 🙂 Ну і заодно зрозуміла, що на замолення працювати не завжди важко. Ця гра-розслідування було приємним досвідом. Дяку3ю ще сто тищ мільйонів раз 🙂 Приємно було почуватися обраною 🙂

  1. Яночка і я хочу подякувати!!! Така інтрига я приймаю участь перший раз і дуже переживала щоб роботи сподобались. Але судячи по коментарях ніби то не підвела.Папір дійсно дуже гарний і по фактурі приємний і кольорова гамма також. Стікери я теж використала вперше ніколи їх не купувала, але мені сподобалось з ними працювати. дякую і дівчатам їхні роботи виявились дуже гарні і всі різні по дизайну (це так прикольно спостерігати кому що випаде на думку) Одним словом дуже дякую за довірену роботу.

   1. marusya-dv – нема за що 🙂 мала б можливість я б усіх бажаючих записала в шпигуни 🙂
    мені теж цікаво спостерігати що в кого виходить і як усі по різному використовують одні і ті ж матеріали

  1. Спасибо за выбор, очень интересно было придумывать! Бумага понравилась, наклейки неожиданно тоже!!! 🙂 И работы других участниц интерсны и красивы!

  1. Замечательная коллекция бумаги! Не удивительно, что шпионы собрали из неё такое чудесное досье:)

  1. Очень интересная игра у вас получилась! Спасибо за вдохновение! А еще шпионить будем??

  1. Яна, дуже дякую за таку чудову гру і за нагоду попрацювати з таким неймовірно красивим папером! Страшенно хочу тепер всю колекцію Spring Feastівську

   1. xdusia – нема за що 🙂
    а колекції Spring Feastівської як такої немає, це лише набори паперу різних форматів. ніяких прикрас, штампів та інщих матеріалів до цієї колекції не випускалося

  1. Класна ідея з шпигунами))) роботи гарні у всіх учасників)))

  1. Второй тур расследования такой же интересный, как и первый получился. Такое разнообразие работ и стилей использования материала! Все девочки молодцы!

  1. Очень интересначя игра! С удовольствием просмотрела все работы! и бумага очень понравилась!

  1. Яночка, спасибо за игру!!! Мне очень понравилось!!! С удовольствием буду принимать участие в след.набор в скрап-шпионы )) Работы всех мастериц интересные и яркие!!!

  1. З нетерпінням чекала на роботи шпигунів і не розчарувалась. Всі роботи суперові!!! Гра чудова!!!

  1. Чудова гра та чудова можливість пороздивлятися матеріали в роботі) Дякую!

  1. Дуже класний папір! Вразили роботи 🙂

  1. очень приятно было поучаствовать в расследовании. работы всех девчонок замечательные! спасибо! 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.