Робимо December Daily разом. Частина V – кріплення альбому

This post is also available in Українською мовою

Ця стаття є заключною в серії статей про підготовку альбому December Daily. Сьогодні ми поговоримо про варіанти кріплення/зшивання альбому.

Підібрати кріплення для альбому такого плану досить складно, адже спочатку альбом виглядає “худим” і здається, що кілець діаметром, скажімо, 2,5 см буде достатньо, а під кінець оформлення альбому він “товстішає” в декілька разів і такі маленькі кільця стають абсолютно не зручними.

Які є варіанти кріплення альбому December Daily?

 • на кільця;
 • на пружину;
 • на ланцюжок/стрічку/нитку;
 • інші варіанти.

Найпостішим варіантом кріплення альбому, на міг погляд, є кільця. Це також один із дешевших варіантів. Достатньо всього лиш придбати кільця декількох різних діаметрів і вже по закінченню роботи обрати найбільш підходящий. Придбавши кольорові кільця альбом буде виглядати ще більш святково.

Якщо варіант з кільцями не підходить, можна спробувати скріпити альбом на стічку/нитку/ланцюжок. Такий варіант буде особливо доречним для надто “пухких” альбомів. Особисто мені такий варіант не подобається, як на мене стрічка виглядатиме надто просто.

Кріплення на пружину можливе лише якщо у вас є брошурувальник (біндер). Для цього варіанту, знову ж таки, варто підібрати пружину правильного діаметру. Підібравши замалу пружину альбом не буде нормально закриватися. До варіанту кріплення на пружину на даному етапі я схиляюся найбільше. В кінці цього запису можна подивитися фото такого кріплення.

Також є інші методи кріплення – сторінки можна зшити між собою, можна склеїти, можна вставити у готовий альбом із файлами.

Тому для успішного завершення альбому December Daily ретельно продумайте усі моменти та вдало підберіть матеріали.

На даному етапі підготовки моя основа під December Daily виглядає ось так (пружина не затиснута, я ще можу змінювати розташування сторінок, додавати/забирати сторінки):

Робимо December Daily разом. Частина V – кріплення альбому

Робимо December Daily разом. Частина V – кріплення альбому

Робимо December Daily разом. Частина V – кріплення альбому

Робимо December Daily разом. Частина V – кріплення альбому

Робимо December Daily разом. Частина V – кріплення альбому

Я розпочну заповнювати свій альбом близько 1-го грудня, не знаю чи буду показувати в блозі процес (чи вистачить мені на це часу), але готовий повністю завершений альбом обов’язково покажу.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. спасибо за подробности! Очень интересны рассуждения… Самой захотелось сделать такой альбом. Но начну с альбома на год. Потом может дойлу и ло такого формата.
   Ещё раз спасибо. Это была интересная неделя!!!!

  1. Дуже-дуже дякую за надзвичайно детальні пояснення та фото!!!! Мрію такий альбомчик зробити, але не знаю, чи встигну цього року:)
   Альбомчик виходить надзвичайно гарним:)))

  1. Дякую Яна за пізнавальну статтю. Дуже допомогли в підготовці першого альбому. Вже берусь за роботу 🙂

  1. Дуже цікаво і пізнавально! Цього року точно робити не буду :((( Маю стільки роботи що вже весь інтузіазм випарувався. Зробила відкриточки з ялинками але немає сили навіть фотографувати. Можливо ще прийде те натхнення …

  1. справді, дуже классно, що є можливість читати настільки детально про альбом, про підготовку до його створення!дякую!

  1. Процесс всегда увлекает. Яна, спасибо за детализацию. Может, наконец, возьмусь делать альбом.

  1. Дуже цікаво, дякую за детальний опис, коли дойдуть руки до такого альбомчика, обов”язково загляну сюди і все робитиму за інструкціями 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.