Рамка для дитячого фото

This post is also available in Українською мовою

Рамка для дитячого фото

Разом  з приємними спогадами про минулі вихідні в мене залишилися незавершеним альбом  та рамка до фото. Тому  приїхавши додому я першим ділом я вирішила їх закінчити. В мене вийшов альбомчик-записник для дитячих пригод, та ніжна блакитна рамка для фото. Сьогодні покажу фото-рамку.

Матеріали

Робота над рамкою розпочалася ще у Карпатах, на майстер класі Яни. Спочатку ми вирізали зі звичайного картону три листи розміром 10*15, які для щільності склеїли між собою. Потім обклеїли ці листи картоном із набору Ella Blue.

Згодом за допомогою машинки Cuttlebug під чітким керівництвом Яни ми вирізали елементи заготовок – бокові частини та декор для кутиків (до речі я зробила по-своєму – на лист звичайного білого картону наклеїла на об’ємний скотч  та папір, а потім приклеїла звичайний скотч, таким чином ці елементи вирізалися об’ємними та на клейкій основі).

Рамка для дитячого фото

Брошувальник ми використали для того, щоб зробити отвори для пружини та затиснути пружину, але мені пружина не була потрібна, тому що рамка у мене стоїть за допомогою заготовки для фото рамок (її я наклеїла уже вдома).  Зробивши отвори, я з’єднала частини стрічкою, чергуючи блакитну з білою, біла вузликами наперед, блакитна, вузликами назад. Закріпила кутики для фото та у правому боці зробила напис – «2010». Із прикрас були використанні тільки блакитні напівбусини, які гармонують з кольором паперу.

Рамка для дитячого фото

І в кінці я приклеїла заготовку для рамок, залишилося добавити  фото.

Рамка для дитячого фото

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

    1. спасибо девочки, это все Яночкина идея, рамка приехала из Карпат, а доделывалась уже дома.

    1. Яночка!!! Красота просто неописуемая!!! Такая рамочка классная! Что то у меня даже слов не хватает! :)))) СУПЕР!!!!

    1. какая красивая рамка! И вообще у вас работы очень понравились!
      Приглашаю ко мне в блог!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.