Підсумки року. 2012

This post is also available in Українською мовою

Захотілося мені цього року (ще у вересні) підвести підсумки моїх досягнень за рік. Скільки сторінок, скільки листівок і т.д. Тому цей запис буде своєрідною візуалізацією моїх досягнень за 2012 рік.

Сторінки для Арт Уголка:

Сторінок для мого улюбленого Арт Уголка я зробила зовсім не мало, головне я не пропустила жодного завдання! Ось усі вони:

   

Мої улюблені сторінки? On the top of the World, 97862 miles together. Найгірші? How do I swing? (дуже наляпано), Lets fly a kite (непропорційно). Найскладніші? Travellers (класний фон),

Листівки для Арт Уголка:

Окрім сторінок, я також зробила декілька листівок за скетчами від Арт Уголка:

Сторінки для Sketchabilities:

Протягом квітня-червня я була в дизайн команді Sketchalities і зробила за той період наступні сторінки:

 

Листівки для Cardabilities:

А з вересня я потрапила у команду Cardabilities і робила листівки за скетчами від Karan. До речі, усі листівки зроблені із колекції Neapolitan від Dear Lizzy від American Craft:

Листівки для Stampendous:

Протягом жовтня-грудня я була запрошеним дизайнером у блозі Stampendous і підготувала для них такі роботи:

Мої сторіночні скетчі:

З вересня до грудня я співпрацювала із Арт клубом Шпаківня та малювала для цього блогу скетчі для сторінок:

 

 

Мої журнали та проекти:

Звісно ж сюди відноситься Кардмейкінг та Скрапбукінг в Україні з одноіменним літнім журналом та осіннім журналом зі скетчами. Поки що проект призупинено, можливо коли у мене буде більше часу я знову ним займуся.

 

Публікації у журналах:

В кінці грудня минулого року (було це майже на Католицьке Різдво) я отримала першого щасливого листа від Пейдж (дівчини, що працює на Northridge Publishing та повідомляє участиків про те, що видавництво має бажання надрукувати їхні роботи у журналі). Для мене це був початок “нової ери” (знаю, звучить дуже голосно, але це дійсно так). Я і мряти не могла про те, що моя робота з’явиться на сторінках американського журналу. І за декілька місяців вона з’явилася, а за нею з’явилися листівки, згодом навіть декілька сторінок потрапили у журнали. На даний момент це одне із моїх найбільших досягнень і я страшенно рада цьому. Ось журнали за 2012 рік, на сторінках яких надруковані мої роботи:

Мої роботи також були надруковані у журналі Scrap n’ Art Magazine (серпень 2012) та німецькому Die Scrapperin (листопад 2012).

А з січня 2013 року я приєднуюся до дизайн команди нового листівкого блогу-галереї Card Annex.

Сподіваюся, на цьому мої скрапові досягнення не зупиняться і наступний рік буде сповнений нових.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Яночко, дійсно є за що радіти і за що привітати тебе. Ти дуже велика розумничка! Дійсно видно, що рік не дарма пройшов, навіть дуже не дарма:) Яночко, я тобі бажаю в наступному році на сам перед міцного здоров’я, любові та звернення всіх твоїх планів та мрій та процвітання магазину та блогу!:)

  1. Яночка, ти просто мега-молодчина! підсумки більш ніж просто успішні!!!!
   надалі тобі творчого чудового натхнення!!!
   вірних читачів блогу та багато покупців у магазині)))
   з наступаючим!!!

  1. Интересная идея))) Все собрать в один пост)) Яна – ті просто молодчинка)))

  1. Яночко, досягнення суперові, стільки сторінок, стільки листівок, ти просто молодець!!!!!! Вітаю з наступаючим Новим роком! Бажаю тобі примноження і здійснення усіх твоїх задумів, планів і мрій! Щасття, любові, здоров’я міцного, і всього всього найкращого!!!!!

  1. Яночка, стільки краси в одному пості – очі розбігаються))) Щиро тебе вітаю з такими чудовими результатами року! Та бажаю натхнення, реалізації задумок, здійснення мрій ))) З наступаючими святами!

  1. Сколько всего!!!! Яна, ты такая молодец. Я желаю тебе двигаться в том же направлении и достичь больших успехов. Желаю тебе творческого вдохновения и чтобы так же нас радовала своими работами, идеями, чудесным блогом в Новом году 😀

  1. Який продуктивний рік! Яна, ти молодчинка, я просто в захваті!!! Продовжуй в тому ж дусі. Твоїм читачам (і мені конкретно) є з кого брати приклад.

  1. Яна, твої роботи дуже надихаючі, особливо їх кількість і якість! Круто! Дякую, ти просто молодчинка! Захоплююсь твоєю творчістю і тобою! З наступаючим Новим Роком! Щастя, радості, любові і море усмішок в новому 2013 році!

  1. Вот это итоги!!! Яна, ты просто молодец! С наступающим Новым годом! Надеюсь, в следующем году ты будешь продолжать радовать нас своими прекрасными работами!

  1. Яночка, ти розумничка!!! Нехай і в новому році буде багацько нових ідей для втілень, та нові досягнення!

  1. Яно,ви-молодець!Продовжуйте дарувати нам таку красу!Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!бажаю творчого натхнення,успіхів у роботі та здійснення мрій!!!)

  1. Желаю в новом году творческого вдохновения на ещё много-много проектов!

  1. досягнення вражають )) ти і твої роботи того варті ) дуже якісні і красиві ) так тримати!!!
   Дякую за співпрацю з Арт Клубом!!!
   З новим роком та веселих свят!!

  1. Вітаю!! Це мега-мега досягнення, Яно, те що ти здобула за рік, в більшості дівчат (будучи відвертими) невідомо чи й за все життя так сказати буде.

   1. xdusia – тут питання в бажанні 😉 може вони не хочуть здобути це, але хочуть досягнути чогось іншого 🙂 я завжди собі кажу – якщо я хочу чогось досягнути треба не просто хотіти, але й робити щось для здійснення цього досягнення. Нам усім усе під силу, треба просто наполегливо працювати 🙂 дякую!

  1. дівчата, дякую, приємно читати ваші побажання 🙂
   з однієї сторони зробила і досягнула багато, а з іншої – хіба дійсно так багато? можна ж було досягнути більшого. одним словом бажаю вам усім у новому році ставити перед собою цілі і обов’язково втілювати їх у життя!

  1. ВІТАЮ,ВІТАЮ,ВІТАЮ…
   Бажаю досягнути ще вищих вершин наступного року)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.