Підсумки завдання за скетчем #6

This post is also available in Українською мовою

Наш шостий скетч-челлендж закінчився, пора назвати кращі роботи. Учасників було дуже мало, і це підтвердило мою теорію про те, що без подарунків немає мотивації.

Як завжди, дякую усім за участь! Ось кращі роботи:

barta:

Підсумки завдання за скетчем #6

Ego:

Підсумки завдання за скетчем #6

Katrin:

Підсумки завдання за скетчем #6

Запрошеними дизайнерами наступного місяця я б хотіла бачити усіх вище перелічених дівчат!

Будь-ласка, напишіть нам на submit.zrobysama@gmail.com листа із темою “Запрошений дизайнер – скетч” для отримання інструкцій для наступного завдання.

Усім дякую за участь! До наступних скетчів!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. Дуже гарні роботи 😉
   Думаю така кількість робіт не через відсутність подарунків, а через літо, багато людей у відпустках, на вулиці така спека, що абсолютно не хочеться нічого робити 😉

  1. неймовірно красиві роботи!усе дуже сподобалося,взяла для себе кілька ідей!дякую!!)

  1. Листівка у barta просто надзвичайна!
   Я згодна з coquette, що мала кількість робіт – це літо. Всі челенджі дуже малочисленні зараз. А найголовніший приз у завданні – це ж попадання в ТОП!

  1. Замечательные работы! Так приятно, что и моя открытка понравилась, спасибо:)
   И мне кажется, что количество участников не от приза зависит! Это просто лето:))

  1. ТОП хороший! Соглашусь с Яной насчёт мотивации. Может оно и лето, конечно, но взять хотя бы текущее задание со штампингом, там участников уже в два раза больше 🙂

   1. Ці завдання зовсім різні – що зробити листівку за скетчем, а що зі штампуванням. Якщо я б обирала між двома, я б обрала останній і зовсім не через приз. Пам*ятаю були завдання з шаблонами, там завжди була така кількість учасників, хоча і приз був 🙂

  1. Я згодна з дiвчатами, що не в призовi дiло. Особисто для мене було б найкращим подарунком попасти в топ. перш за все це сезон вiдпусток. Я, коли побачила цей скетч, то окрiм кораблика та сонечка на розум не .приходило нiчого, а коли побачила, що така iдея вже втiлена в життя, ще й у виконаннi Барти, вона просто неперевершена, на мене напав просто ступор нiчого, нiчого просто не йшо до голови. Яночко,
   я думаю,на цей рахунок не варто заморочуватись, всi твоi завдання дуже класнi, в незалежностi вiд того з подарунками вони чи без 🙂 За що спасибi, адже початкiвцiв це стимулюе.

  1. Поздравляю победительниц!! Работы прекрасные. А насчет мотивации – ерунда!! Просто лето, шевелиться не хочется. Я пока думала-думала открытку, пока сделала и не успела вовремя добавить. Во-о-от. А когда твою работу отмечают – это же замечательно!! И приятно!!

  1. Роботи дівчат справді дуже красиві) А на рахунок малої кількості робіт- думаю, вся увага приділялась виставці CHA, а про завдання забулось) Справжня мотивація тут- бути запрошеним дизайнером.

  1. Дуже гарні роботи! Дівчата молодці!!!

  1. Яно, однозначно, приорітетом особисто для мене та й дуаю для багатьох визнання твоєї листівки а не приз=))) Надіюсь, що в майбутньому мені пощастить=)))

  1. дякую за ваші відгуки 🙂
   все таки кожна з вас по своєму права, адже кожна висловлює свою думку і все бачення.
   учасників мало тому що це літо (липень згідно моїх спостережень найбільш “мертвий” місяць), але також їх мало тому що це був складний скетч (або не цікавий), ну і тому що не було подарунку 🙂

   дійсно для багатьох мотивацією є виключно попадання в топ (для мене це чудова мотивація), але якщо ж людина знає що в топ вона не потрапить (все таки якщо багато учасників і серед них багато майстрів то обійти їх буде складно), то така людина бере участь або ж заради практики або ж заради приза і в цьому немає нічого поганого. Ми з вами не ангели, всі трохи корисливі і всі ми хочемо хоч зрідка вигравати подарунки. Інша справа що ці подарунки є суто символічними.

   висновок такий – подарунки у наступних завданнях будуть, так само як і топ і запрошені дизайнери 🙂

  1. Дуже кльові листівки! Кожна по своєму чарівна!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.