Підсумки завдання за скетчем #4

This post is also available in Українською мовою

Наш четвертий скетч-челлендж закінчився, пора назвати кращі роботи та випадкового переможця, який отримає приз від нашого магазину. Листівками вашими я, як завжди, була приємно вражена. Скажу чесно – мені дуже подобається по закінченню конкурсу переглядати усі роботи. Я заходжу до кожної з вас у блог, дивлюся, розглядаю фото і милуюся. Ви молодці! Дякую вам за участь.

Отже, ось кращі з кращих:

Povitrulya:

Підсумки завдання за скетчем #4

ЛилиЯ:

Підсумки завдання за скетчем #4

tatka:

Підсумки завдання за скетчем #4

marusya-dv:

Підсумки завдання за скетчем #4

ЛенTa:

Підсумки завдання за скетчем #4

Сніжинка-Іра:

Підсумки завдання за скетчем #4

Звертаю увагу, що одну із листівок довелося видалити, оскільки вона була зроблена за двома скетчами. Нагадую, ваша робота для участі в конкурсі за скетчем від Зроби Сам(А) може брати участь у будь-яких інших завданнях окрім завдань зі скетчами. Не може ж бути два ідентичних скетчі. Ще одну роботу також довелося видалити, оскільки скетч у ній я не змогла розпізнати.

Запрошеними дизайнерами наступного місяця я б хотіла бачити усіх вище перелічених авторів!

Будь-ласка, напишіть нам на submit.zrobysama@gmail.com листа із темою “Запрошений дизайнер – скетч” для отримання інструкцій для наступного завдання.

А випадковим переможцем стала робота під номером:

Підсумки завдання за скетчем #4

#26 автор Incanta. Вітаємо!

Будь-ласка, напишіть нам на submit.zrobysama@gmail.com листа із темою “Переможець завдання за скетчем #4″ (вкажіть повне ПІБ, адресу та номер телефону (краще склад Нової Пошти, де вам було б зручно забрати подарунок).

Усім дякую за участь! До наступних скетчів!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. краса-красивенна, вітаю переможців, мені дуже сподобались меелики від татки:)

  1. Вітаю переможницю та дівчат роботи яких потрапили до найкращих! Дуже сподобались роботи Povitrulya: та tatka: і ще цікава робота ЛенTa:! Всі молодці! Яночко я уявляю як важко вибирати серед такої кількості листівок!!!

   1. marusya-dv – так, вибирати дійсно важко 🙂 але це у мене вже майже є традицією – беру собі велику кружку чаю, якесь солодке і переглядаю усі роботи одна за одною 🙂

  1. очень приятно, что отметили мою работу! и спасибо за приглашение подизайнерить))))
   поздравляю девочек!

  1. Вітаю переможницю та запрошених дизайнерів.:) Роботи просто – супер! Які всі молодці, а нам ще не досвідченим є до чого прагнути:) Спасибі вам за красу, дівчатка:)

  1. Дякую, дівчата, за ваші коментарі. Мені дуже приємно, що вам сподобалась моя робота 😉 Інші теж постарались на славу!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.