Проста листівка до Дня Матері. Відео

This post is also available in Українською мовою

У цьому записі хочу показати вам елементарно просту листівку до Дня Матері. Зробила я її вже доволі давно, і чесно кажучи сумнівалася чи показувати її у блозі, адже вона не є моїм фаворитом. Проте, оскільки я також зняла на відео процес її створення, думаю, все ж таки буде доречно показати її тут особливо напередодні Дня Матері.

Проста листівка до Дня Матері. Відео

Далі можна переглянути відео та додаткові фото, а в кінця запису знайти посилання на товари, які я використала для виготовлення цієї роботи:

Проста листівка до Дня Матері. Відео

Проста листівка до Дня Матері. Відео

Проста листівка до Дня Матері. Відео


Оскільки деякі товари вже відсутні, нижче наведено посилання на аналогічні:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. очень простая но такая милая открытка! мне очень всегда интересно смотреть видео! Яна, а когда день мамы?? 5 мая?? как и Пасха??

  1. яка ніжна листівка))) спасибі за відео, на ньому завжди можна підгледіти якісь тонкі нюанси у роботі)))

  1. так ніжно ,саме для мамусі)

  1. Неймовірна листівка , відео суперове:) А цей набір паперу неймовірний і тематичний, що не мало важливо, потрібно задуматись, але в мене залишились минулорічні листівки невикористами, то привітаю матусь ними:) Яна, а цей папір іде тільки в форматі 30 на 30?

   1. babypusya – дякую! Так, усі набори mini themes йдуть тільки у форматі 30х30 см. у них замало дизайнів (усього 6) щоб випускати їх у форматі 15х15 см. Але це хороша ідея, я підкину її властинку Echo Park, може вони щось та й вигадають

  1. Дуже ніжна!!!… Але на жаль мені немає кому таку красу дарувати (моя мама померла…:( )Та маю надію, що моя донечка мені щось подібне подарує!!! 🙂

   1. Rukodelnitha – дуже прикро 🙁
    можете таку собі зробити 🙂 я іноді роблю листівки просто так для себе-коханої 🙂

  1. Ніжна листівка, ніби не значні останні штрихи, але вона заграла зовсім по іншому 😀 Я собі теж придбала цей набір, але більше через наклейки, хоча сам папір теж дуже вишуканий і оригінальний, особливо той з квітами 😀

  1. Очень нежная “мамина” открыточка!) Да, простая, но трогательные капельки брадсов делают её трогательной..может её “проблема” в оттенке бумаги и надписи?

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.