Прикрашаємо коробочку для серветок (Christmas Joy)

This post is also available in Українською мовою

Роздумуючи над черговою ідеєю новорічного декору мені на очі потрапила звичайна коробка із серветками тому, довго не думаючи, я вирішила прикрасити її використовуючи матеріали із колекції Christmas Joy від First Edition.

Прикрашаємо коробочку для серветок (Christmas Joy)

Матеріали:

Ось так виглядала коробочка “до” (розмір близько 11х11х11 см, таким чином одного аркуша паперу 30х30 см якраз достатньо для того щоб обклеїти коробочку повністю окрім дна):

Прикрашаємо коробочку для серветок (Christmas Joy)

Обклеївши усі чотири сторони коробочки я також заклеїла її верх, але у верхній частині попередньо вирізала овал за допомогою ножів spellbinders (на фото не показано):

Прикрашаємо коробочку для серветок (Christmas Joy)

Із аркуша з персонажами з набору паперу Christamas Joy 30×30 см я вирізала Діда Мороза та його санки. Із зворотньої сторони вирізаних фігурок прикреїла металеві булавки:

Прикрашаємо коробочку для серветок (Christmas Joy)

Обв’язавши коробочку оранжевою стрічкою та зеленою ниткою я увіткнула в неї новорічних персонажів. Я також доповнила коробочку вирізаними листочками та металевими підвісками:

Прикрашаємо коробочку для серветок (Christmas Joy)

Прикрашаємо коробочку для серветок (Christmas Joy)

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

  1. Отличная идея! что делать, когда салфетки закончаться?Вы не могли бы рассказать подробнее, как вы оклеивали коробочку бумагой? цельным куском все 4 стороны? можно ли клеить на декупажный клей (у меня в наличии только такой)?

   1. Alynka – дякую!
    “что делать, когда салфетки закончаться” – якщо не шкода, то викинути. можна постаратися вставити нові серветки.
    “Вы не могли бы рассказать подробнее, как вы оклеивали коробочку бумагой” – в принципы тут нічого надто складного немає. в залежності від розміру коробочки я прикинула чи буде достатньо одного листа для того щоб обклеїти її повністю, у моєму випадку паперу для дна не вистачило, тому дно я не заклеювала. спочатку обклеїла усі сторони, потім верх.
    “можно ли клеить на декупажный клей” – не знаю, з таким клеєм ніколи не працювала, можна акуратно попробувати на ПВА.

  1. О, а я якраз сьогодні зібралась викинути точно таку ж коробочку! Тепер не буду :)))

  1. Ніколи не розуміла, навіщо витрачати багато часу (і недешевих матеріалів) на оздоблення таких речей, як коробка з серветками тощо. Але переглянувши МК до кінця подумала, що це класний вийде подарунок до НР!
   Тому дякую за ідею 😉

   1. Ліза – я в принципі теж цього не розумію, але оскільки папір у мене залишався і не використавши його на цю коробочку він би просто пролежав у мене з пару років, і в кінці кінців я б його комусь або віддала або викинула. тому і вирішила не пошкодувати його і обклеїти ним коробку.
    більш дорожчі речі, як от наприклад металеві прикраси можна завжди зняти і використати знову якщо буде бажання

  1. А дно можно вообще срезать потом, и внутрь вставить новую коробочку с салфетками, будет многоразовой! вот так 🙂 Супер результат, мне понравилось!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.