Паперовий рюкзак – оригінальна упаковка для подарунка

This post is also available in Українською мовою

Паперовий рюкзак - оригінальна упаковка для подарункаУвесь ворашній день я провела за оформленням подарунка своїй знайомій і так захопилася, що зовсім забула його сфотографувати, згадала тільки тоді, коли він акуратно запакований та підписаний стояв у коридорі.

На мить настала творча криза – у мене не було жодного готового вироба, який я б могла показати на блозі (я до речі, ще досі хворію, тому креативність та працездатність у мене майже на нулю).

І тут мене виручила Таня – прислала фотку оригінального рюкзака з паперу. Я спочатку дуже скептично поставилася до ідеї зробити щось схоже, але потім трохи подумавши – вирішила що я просто мушу спробувати зробити рюкзак! І спробувала, вийшло не зовсім так як я сподівалася, але і цим результатом я цілком задоволена.

Відразу зазначу, що робила я з “голови” – навмисне не шукала ніяких зразків чи трафаретів, а уявляла усе із нуля. По ходу роботи зрозуміла як деякі елементи можна було зробити по іншому, але переробляти було пізно. Тому пообіцяла собі найближчими днями зробити ще один такий рюкзак, але цього разу по “всім правилам”. Описувати процес не буду, покажу лише фото. Якщо сподобається – обов’язково викладу розширений МК.

Паперовий рюкзак - оригінальна упаковка для подарунка

розміри рюкзачка досить маленькі: висота 14см, ширина 10см, глибина 4см

Паперовий рюкзак - оригінальна упаковка для подарунка

маленька 5х6см кишенька

Паперовий рюкзак - оригінальна упаковка для подарунка

Паперовий рюкзак - оригінальна упаковка для подарунка

петельяка як у справжньому рюкзаку, за яку рюкзак можна повісити

Паперовий рюкзак - оригінальна упаковка для подарунка

і шлейки з регулюємою довжиною, щоб можна було одягнути на будь-яку м’яку іграшку 🙂

І пару слів про застосування. На мій погляд цей рюкзак можна використати як упаковку для подарунка, наприклад на свято Миколая у школі, коли дітлахам молодших класів бородатий дядько дарує подарунки. Або як цікаву упаковку для подарунку на День народження.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. Симпотичный рюкзачек. Ждем-с еще один и конечно же мк))
   Выздоравливай!

  1. Я тоже на прошлой неделе любовалась рюкзачками.. на иностранных блогах прям бум на них какой то :-)) Но у тебя круто получилось по особенному.Потому, что цветовая гамма такая-осенняя.. Посмотрела и будто сама в первый класс собралась :-)))

  1. Рюкзачок як справжній! Звичайно ж чекаю на МК )

  1. Дуже симпатичний! І кольори і форма і оформлення – все сподобалось!
   Бажаю тобі швидше одужувати! Відсувай подалі свій “синдром відмінниці” – нічого страшного не станеться, якщо ти на пару днів відкладеш всі справи й просто поваляїшся у ліжку!
   А як одужаєш – чекаю на МК 🙂

  1. Согласна, сначала нужно поправить здоровье, а то все не в радость, знаем, плавали.
   А рюкзачек симпотный получился, мало того, даже регулирование длины ленточек, это ж надо было додуматься. Мне очень понравилось. Выздоравливай скорее

  1. Класно було б туди поставити якісь маленькі канцтовари і разом із м’якою іграшкою подарувати маленькому школярику.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.