Організаційне

This post is also available in Українською мовою

Доброго дня! Ми нарешті повернулися із нашого відпустко-відрядження (про яке я в деталях розповім на днях, думаю вам буде цікаво почитати).

Оскільки наш рейс затримали ми трішки вибилися із запланованого графіку, ще й до того всього у нас в Тернополі практично не працює інтернет (у нашого стаціонарного інтернет провайдера згоріло обладнання під час останніх дощів з грозами), тому доводиться користуватися мобільним інтернетом, а він дуже повільний.

Стосовно магазину: замовлення ми опрацьовуємо та відправляємо настільки швидко наскільки можемо, сподіваємося завтра вже відправимо усі. Тим часом на складі стоїть багато нового товару, який ми до кінця тижня плануємо виставити в магазині.

Стосовно блогу: повноцінну роботу блог розпочне скоріш за все вже з наступного понеділка, так як для блогу у мене зараз вільного часу взагалі немає. Результати усіх конкурсів (роботи по шаблону, а також конкурс “Отримай новинки раніше за всіх”) будуть ближче до кінця цього тижня. Сподіваюся на ваше розуміння.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

    1. як я рада що ви повернулись!!!я вже дочекатись не можу “26 величезних ящиків”…дуже хочу вже чогось новенького прикупить)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.