Огляд колекції Festive Fun від Fizzy Moon із прикладами робіт

This post is also available in Українською мовою

У цій статті ми познайомимося із новою новорічною колекцією 2011 року під назвою Festive Fun від Fizzy Moon.

Огляд колекції Festive Fun від Fizzy Moon із прикладами робіт

Cерія товарів Fizzy Moon однозначно відома кожному, ви мали змогу бачити її як у нашому магазині (колекція товарів Celebrations) так і у різноманітних сувенірних магазинах. Торгова марка Fizzy Moon стала популярна завдяки своїм милим персонажам – ведмедикам, які знайшли своє відображення не лише у товарах для скрапбукінгу та кардмейкінгу, але і в різноманітних магнітах на холодильники, подарункових кружках, друкованих листівках та інших сувенірних товарах.

До Новорічних та Різдвяних свят Fizzy Moon випустила нову колекцію під назвою Festive Fun. Знайомі вам персонажі-ведмедики переодягнулися у зимовий одяг та додали до своєї кольорової гами червоний колір.

В результаті новорічна колекції Festive Fun від Fizzy Moon містить безліч матеріалів для творчості – набори паперу у всіх страндартних скрап форматах (15х15 см, 20х20 см та 30х30 см), акрилові штампи, висічки, брадси, набори стрічок, стрази, безліч наклейок. Колекція також включає два набори для 3D декупажу, що зараз так популярний у Європі.

Огляд колекції Festive Fun від Fizzy Moon із прикладами робіт

Набори паперу Festive Fun містять аркуші із блискітками, що робить дизайни паперу ще більш святковими. Набори також включають декілька дизайнів із персонажами, та “сценічні дизайни” – такі собі майже готові скрап сторінки.

Огляд колекції Festive Fun від Fizzy Moon із прикладами робіт

Набори для 3D декупажу є своєрідними “топперами” для листівок – потрібно зібрати частини аркушу (наклеїти їх покроково використовуючи об’ємні клеєві матеріали) і наклеїти на заготовку вашої листівки:

Огляд колекції Festive Fun від Fizzy Moon із прикладами робіт

Особисто мені здається, що у цій колекції занадто мало дизайнів паперу (різномантіних прикрас тут більш ніж достатньо, а от різних відповідних дизайнів паперу трішки бракує). Тим не менше, комбінуючи товари із колекції Fizzy Moon із картоном Bazzill у мене склалися наступні роботи (протягом трьох наступних тижнів ви зможете знайти майстер класи по виготовленню окремих робіт у нашому блозі):

Новорічні листівки Purple Christmas:

Новорічна листівка Season’s Greetings:

Новорічна листівка із імітацією засніженого вікна:

Новорічна листівка Ho Ho Ho:

Новорічна листівка з віконечком:

Новорічна листівка Merry Christmas:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Дуже- дуже гарна колекція!!!! У мене така вже є я від дизайну в захваті!!!!

  1. Ця колекція безподобна, замовила, настільки все гарне що аж рухати шкода.

  1. Але ж Яночка інтригантка!!! Листівки виклала але збільшити щоб роздивитись детальки неможливо!!!! Доведеться чекати на щоденні презентації і там розглядати!!!

   1. marusya-dv – я не навмисно 🙂 я вже на автоматі пишу ці статті, і часом зовсім елементарні речі забуваю робити, згідно плану фотки мали збільшуватися. але дійсно, може так буде більше інтриги 🙂

  1. а я з Фіззі муном знайома через вишивку, я і не знала раніше, що то за персонаж :)Виявляється, навіть скрап-папір є 🙂 Кльово!

  1. Пречудові листівки і набір паперу. Чекаю на МК по кожній з них.

  1. хотіла замовити брадси, але їх вже немає :(. Сподіваюсь вони ще з’являться до новорічних свят.

   1. mishilo – будуть обов’язково. зараз стільки роботи в магазині що ми і розсилки не встигаємо робити – поки зберемося писати про новинки їх уже більшої половини немає.
    зараз, для прикладу, в магазині з”явилися 2 нові колекції від First Edition і ще дві нові будуть найближчим часом

  1. коллекция очень классная, но сейчас нет у меня возможности приобрести ее, жалко….

  1. оце б таку колекцію від Миколайчика отримати…))) ho ho ho

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.