Обмін новорічними листівками 2011

This post is also available in Українською мовою

В коментарі до одного із минулих записів IRINKA! дуже вчасно запитала мене про обмін новорічними листівками (на зразок минулорічного). Я пообіцяла, що спробую на вихідних зробити листівки і якщо зроблю – проведу обмін.

Скажу часно, з того моменту у мене з’явилося просто маніакальне бажання провести обмін, і в результаті я два дні намагалася вигадати простий варіант листівки для обміну. І вигадала! Хоча краще сказати спростила одну із вже готових цьогорічних і зробила 12 листівок для обміну.

Обмінятися в першу чергу хочу із активними коментаторами Зроби Сам(А). Список найактивніших можна знайти у футері (низ) блогу, там наведена статистика 10-ти найактивніших за останніх 90 днів.

Якщо ви належите до числа активних коментаторів Зроби Сам(А) (навіть якщо вас немає в переліку у футері блогу) і маєте бажання обмінятися зі мною новорічною листівкою, будь-ласка, залиште коментар висловлюючи своє бажання. Обмін проведу із 12-ма читачами. В першу чергу – із активними, декількох оберу, напевно, рандомно (щоб нікого не образити). Разом із листівкою від мене ви отримаєте малесенький сюрприз.

Одну із листівок резервую для IRINKA! як своєрідного ініціатора обміну. Перші 9 в списку – активні коментатори, які виявили бажання обмінятися. Наступні 3 – обрані випадково (коментарі пронумеровані).

Обмін новорічними листівками 2011

 1. IRINKA! – отримала, дякую!
 2. mara_ko – отримала, дякую!
 3. coquette – отримала анонімного листа 🙂 дякую!
 4. marusya_dv
 5. Victoriya
 6. zosiya – отримала, дякую!
 7. Ліза – отримала, дякую!
 8. ma6ynia
 9. vika=victoriya
 10. lenulya чи Alёnushka
 11. murlikatam
 12. Geisika

Ніби нічого не наплутала.

Якщо ви є в списку, будь-ласка, надішліть мені свою поштову адресу (у форматі: ПІБ / вулиця будинок квартира / місто / індекс) на letrodectus@gmail.com. У відповідь я надішлю вам свою адресу.

Усім дякую за участь. Обмінялася б з усіма якби мала більше часу 🙂 .

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

86 Comments

  1. Яна, отправила сегодня открыточку. Комментарий по ее внешности у меня в блоге;)Надеюсь тебе он придется по душе.

  1. Яночка, как я рада что ты уже получила мою открыточку и мини подарочек!! Очень надеюсь что я сумела подарить предновогоднее настроение! Все, пошла в блог выкладывать фото в отдельным посте об обмене!!!

  1. отримала анонімного листа

   я забула підписати? от дурне ж! 😀
   я так і думала що щось забуду, поспішиш – людей насмішиш 😀 але дуже тішусь що Ви отримали, минулого року моя листівка цілий місяць доходила…
   До речі, до Львова прийшла вже Ваша листівка, не дочекаюсь моменту, коли зможу все роздивитись 😀

  1. Яночко я отримала твою листівочку і ще-сюрпризом були натирки з глітером, за що дуже дякую. Довго розглядала ту пташечку в клітці. Так цікаво бачити відкритки в неті а потім ще мати можливіть розглянути їх особисто!!!! Свою відправлю в понеділок. По відправленню відпишусь.

  1. Яна! спешу сообщить что получила открытку с сюрпризом!!! Очень рада ))) Открытка суперская)Надеюсь что моя скоро долетит и тебе понравится)Спасибо!!!

   1. marusya-dv – добре 🙂

    дівчата, я ще декілька листівок отримала, але зараз не маю можливості відмітити від кого і написати вам особисто, тому, будь-ласка, не ображайтесь. я їх усі потім сфотографую і покажу тут в блозі

  1. Яна, получила открыточку с сюрпризом, спасибо!
   надеюсь, что моя открытка дошла )
   п.с. а можно скидочкой воспользоваться после 31 декабря, т.к. сейчас нет времени и средств? а?

   1. Viktoriya – ні, тільки до 31-го.
    п.с. і бажано тут не розповідати про те, який в середині сюрприз, щоб ті, хто ще не отримав не знали і це для них було сюрпризом, і тим, хто не попав в список для обміну не було образливо 😉

  1. Яна, большое спасибо за открытку и подарочек! В блоге отписалась и выложила фото похожей открытки. Можно смело утверждать – наш обмен состоялся!!!

  1. Сегодня получила Яныну открыточку. Спасибо. Эчень понравился сюрприз! Даже два…

  1. Наконец-то доля меня свела с почтальоном… Яночка спасибо огромное за открытку и сюрпризики, очень приятно. Буду разбираться с натирками – еще никогда не пробовала. Все сфоткала и выложу в блоге.

  1. и я сегодня получила открыточку!!!! Яночка она такая суперовая!!!! просто прелесть!!!!

  1. дівчата, мені здається я отримала вже майже всі листівки 🙂 вони такі чудові! дякую 🙂 і за подарунки дякую і за цукерки 🙂 (особливо Лесик дякує за цукерки 😀 )
   на днях сфотографую і викладу в блозі

   1. Чекаю на пост про обмін з листівками та подарунками для Яни!!! Дуже цікаво!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.