Новорічні трафарети для вікон

This post is also available in Українською мовою

Недавно купила в Епіцентрі новорічні трафарети для вікон і вже встигла випробувати один з них.

Трафарет являє собою аркуш паперу із вирізаним силуетом зображення. Для оформлення вікна (або дзеркала) необхідно придбати штучний сніг в балончику (бувають різних кольорів – білий, червоний, зелений). Трафарет потрібно приклеїти скотчем до поверхні, на яку ви хочете нанести зображення та розпилити сніг на відстані 30-40см від поверхні.

Так от, до чого це я. Здається, що ціна не велика, але трафарет вирізаний на тонкому папері (під дією снігу він розмокає та розлазиться), тому використати його більше одного разу ви не зможете.

Щоб зекономити гроші, пропоную зробити такі трафарети вручну.

Для цього потрібно:

 • Зображення для трафарета;
 • Гострий канцелярський ніж;
 • Аркуш цупкого паперу (з тонкого не зручно вирізати);
 • Дерев’яну або картонну дошку для різання (або ж спеціальний гумовий килимок).

Трафарети ви можете безкоштовно завантажити з нашого блогу (натисніть на зображення, щоб завантажити архів 407Kb із 5 трафаретами):

Завантажені зображення потрібно роздрукувати на принтері (формат А4, бажано цупкий папір). За допомогою канцелярського ножа вирізати чорні частини зображення по контуру (залишити тільки білу частину).

Інші саморобки до Нового Року можна знайти за цим посиланням.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

  1. Класно! Обов”язково треба буде на роботі прикрасити вікна!!!

  1. Дякую.
   Якщо на частину трафарету накласти “маску”, наприклад, прикривши ялинку папірцем (ножиці та скотч вам в допомогу), можна “задути” санчата білим, подарунки червоним, ялинку зеленим.
   На ялинковій прикрасі надто тонкі лінії, я, взагалі, розподілив би малюнок на кілька трафаретів і накладав послідовно, один за одним. Доречі, багатокольорові трафаретні малюнки саме так і роблять.

  1. Здорово! А снег этот потом легко отмыть? =) Я сегодня такой чуть не купила, но засомневалась, что не отмою потом окна.

  1. по ідеї, його можна відмити теплою водою, але в магазинах продається спеціальний розчин (в такому ж балончику) для змивання штучного снігу

  1. А в мене чогось не завантажується цей архів((((

  1. Була б дуже вдячна, якби ви вислали мені його на пошту!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.