Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

This post is also available in Українською мовою

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікноСьогодні хочу показати ще одну новорічну листівку, яку я зробила для цьогорічного марафону.

Такий тип листівок, з великим віконечком – для мене новий. Листівка мені подобається своєю, напевно, дитячістю та нетрадиційністю.

Цей запис вийшов в рамках Новорічного марафону 2009. Підпишіться на новини блогу по rss або по e-mail щоб не пропустити наступні записи.

Матеріали:

Спочатку я вирізала дві 7,5см сніжинки та за допомогою клею ПВА покрила їх білим глітером від Марти Стюарт. Поки клей на сніжинках висихав я вирізала кругле віконечко в основі листівки, яка до речі має розміри 14х12,5см.

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

Віконечко за діаметром на 1-2мм менше від діаметру сніжинки. Із листа паперу з набору Christmas від Smirk вирізала 1,5см круглу рамочку, яку прошила на машинці. Шила дуже повільно, намагалася все зробити якомога охайніше (все таки мені ще вчитися і вчитися нормально шити).

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

Після того як клей на сніжинках висох я використовуючи двосторонній скотч скріпила дві сніжинки до купи, між ними пустила білу нитку. За кінці нитки я приклеїла сніжинку з лицьової сторони листівки у віконечку (кінці сніжинки довелося трішки обрізати, щоб сніжинка могла обертатися навколо своєї осі у віконечку). Поверх на клеєві квадратики приклеїла круглу рамку.

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

Доповнила листівку ялиночками-наклейками та тегом з новорічним вітанням.

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

Середина та зворотня сторона теж трішки прикрашені:

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

Новорічні листівки – варіант #10 Засніжене вікно

А паперова ялинка на задньому фоні – це ще один новорічний проект. Сподіваюся, я таки встигну його закінчити і показати вам 🙂 .

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Яна, прикольная открытка, мне очень нравится! Люблю детское :)) Кстати, эта смирковская бумажка еще будет? Она создает такое чудесное настроение!

  1. гарно! вирізняється новими для мене файнюніми елементами!
   А шо то за ялинка на задньому плані – цікава така ? 🙂

  1. Katty – дякую! а ялинка – це ціла епопея з подвійним переклеюванням здавалося б такої елементарної речі 🙂 залишилося вигадати до неї якийсь додатковий декор і можна давати на блог 🙂

  1. Хороша ідея зі сніжинкою. Колись хотіла таке спробувати, але руки до листівок давно не доходять, одна кераміка в голові:)

  1. Мені сподобалась ця листівочка. Обов”язково спробую зробити 🙂

  1. Ой, как красиво! У меня как раз есть такая бумага, наклейки и тд) Попробую повторить – учиться буду

  1. оу, нова ідейка! Гарно і весело вийшло (реально нооворічна листівка – яскрава, але не кричуща, з новорічним папером )
   Яно, якщо ви таки надумаєте приїхати на “Щедрий Миколай” в Київ, то я вас приємно здивую своїми листівками:) Досі не можу награтись своїм (уже моїм, так!) дироколом-сніжинкою 🙂 мрр.

  1. Bullet-13 – на Щедрий Миколай я так бачу що ми таки не приїдемо (подумали що це буде не вигідно, та й тематика виставки трохи не та – все таки народна творчість і скрепбукнг – досить різні речі), та й організатори якось не реагують на наші запити. Хоча сподіваюся, що ви Київ до нр ми таки приїдемо (про що обов”язково напишу на блозі). А листівки може на блозі покажете? я його до речі читаю 🙂

  1. prosto 4arivna robota…ex…i ja tak bu xotila, ale ce g stilku treba yjavu matu…vitajy!!! Vu- genij!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.