Новорічні листівки: швидко, просто, а головне дешево!

This post is also available in Українською мовою

Новорічні листівки: швидко, просто, а головне дешево!Якщо вам потрібно зробити багато доволі простих та дешевих листівок – цей запис саме для вас.

Цей запис вийшов в рамках Новорічного марафону 2009. Підпишіться на новини блогу по rss або по e-mail щоб не пропустити наступні записи.

Я неодноразово бачила аналогічні записи-підрахунки вартості листівки на іншомовних блогах, тому вирішила написати один і для Зроби Сам(А).

Щоб зробити цей набір із 12 листівок я витратила менше години. Швидко, правда ж? А ще невід’ємним плюсом таких листівок їхня доволі смішна субівартість – всього 1грн! Звичайно, це не ексклюзивна листівка за 30-40 грн на створення якої можуть піти години, а то і дні.

Матеріали та мої підрахунки:

 • Три листи білого текстурного картону по 1,5грн за лист=4,5грн;
 • Один лист червоного текстурного картону по 1,5грн за лист=1,5грн;
 • 12 наклейок із набору Silver Stockings за 12,36грн, тобто десь половина набору = 6,18грн;
 • Обрізки паперу із набору Christmas Wishes (можна використати обрізки та залишки будь-якого іншого підходящого паперу), оскільки це обрізки – вартість не враховую;
 • Двосторонній об’ємний скотч (за бажанням можна використати і не об’ємний) – вартість не рахую, припускаю, що таке є в кожного;
 • Штамп-напис та чорнило – теж не рахую вартості, так як не вважаю, що ви будете спеціально купувати штамп та чорнило для цього проекту. А навіть якщо і будете – це ж не розхідний матеріал, штамп і чорнило прослужать на одну партію листівок.

Загальна вартість проекту – 12,18грн. Вартість однієї листівки – 1,01грн. Хіба це не дешево?

Новорічні листівки: швидко, просто, а головне дешево!

Конутрні наклейки-штарпетки я приклеїла на обрізки новорічного паперу та вирізала по контуру, кожну шкарпетку приклеїла на об’ємний скотч.

Новорічні листівки: швидко, просто, а головне дешево!

Новорічні листівки: швидко, просто, а головне дешево!

Новорічні листівки: швидко, просто, а головне дешево!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. ой, як класно! я б ніколи не додумалась ці наклейки клеїти на папір. Справді так просто і так класно дивиться.

  1. супер ідея клеїти наклейки на обрізки. просто і дешево а виглядає як дорога висічка. мені сподобалось. Яна якшо не секрет для кого ти робила ці листівки? 🙂

  1. Ціла армія листівок! 🙂
   Треба буде й собі кошторис якось скласти)

  1. Потрясающая идея клеить наклейки на бумагу! Действительно – отличный результат! Спасибо за очередную гениальную идею от тебя!!! )))

  1. Наклейки контурні на кольоровий папір – дуже-дуже ідея 🙂 !!! Дякую! Листівочки справді святкові й цікаві (що не часто буває з бюджетними роботами) Молодчинка! 🙂

  1. lastivka – дякую! я так довго думала що з цими наклейками зробити, а тут якось само собою придумалося
   glory – не секрет 🙂 це листівки для подруг моєї мами з якими вона щотижня ходить в сауну. вони на новий рік мають традицію дарувати маленькі подаруночки от я і вирішила зробити листівочки для них.
   Katty, cve, Алла – дякую 🙂

  1. Здорово! Идея такая простая и такая оригинальная. Не зря же говорят, что всё гениальное – просто! Так и есть!

  1. так прикольно….Простенькі листівочки…для звичайних знайомих=)

  1. Дуже класні листівки, мені подобається…Яна скажи, а де ти береш білий текстурний картон?…бо я шукала у Дніпропетровську і ні де не знайшла…не знаю що робити.Може ти підкажеш?

  1. Блоггерша, Марина, Kiari, Аня – дякую!
   Sunny – дякую. картон цей взагалі то мав би бути на продаж в магазині, але такими темпами як я його використовую, від нього уже нічого не залишиться 😀
   обіцяю до наступного тижня таки додати 🙂

  1. Яна, а як ти вирізала ось цей фоновий червоний картон?… (якщо я десь неправильно висловлююся, то прошу вибачення, бо скраббукінгом я почала цікавитися відносно недавно :))

  1. Так.. це усе звичайно класно, але де мені дістати машинку Cuttlebug? Вона в твоєму магазині буде? (Яночка, якщо ти знаєш де мені її дістати, будьласка, підкажи.

  1. Ясно… можливо є інші способи вирізати таку форму.. може дирокол?

  1. Може комусь сподобається. А ми отакі зробили 🙂 bohdan.com.ua/2009/12/08/novorichni-lystivky/

  1. До речі, схожі з вашими за духом моя сестра робила з подругою. Ось новорічні levimaking.in.ua/index.php?24,%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D1%80%D1%96%D0%BA
   Можете їй запропонувати долучитися до вас. Або я скажу, якшо хочете..

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.